Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

nanachan

2014. augusztus 14.

Az illata jó és az eredmény se rossz, csak sajnos csípte az arcomat! Kicsit nehéz úgy elkenni, hogy mindenhová normálisan jusson belőle! De egy próbát megért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

eszter01

2014. augusztus 3.

Ígéretes illat, szemcsék és állag, de fel se tudtam kenni az egészet, már moshattam le, annyira csípte az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

vrozi

2014. július 16.

Múltkor DMben nézelődtem valami arcmaszk után, ami egy vasárnapot kellemesen feldobhat :)
A Balea maszkokat találtam meg (nagyon olcsó: két alkalomra elég kis csomag 250Ft), azon belül is ezt választottam, mert zsírosodásra és apróbb miteszerekre hajlamos bőröm van. Használat egyszerű, szokásos, azzal nem volt semmi gond. Ugyanakkor annyira folyós állaga van más, hasonló (pl. Vandini) maszkokhoz képest, hogy nagyon sokat pacsáltam vele, mire úgy, ahogy egyenletesen eloszlattam. Ez azért elég negatív nekem.
Nekem nem csípte a bőrömet, ahogy néhány előttem értékelőnek. Bizsergette kicsit. Nem tudom, mitől függhet ez, mert nekem elég érzékeny a bőröm, de mondjuk nincs semmilyen kifejezett érzékenységem vagy allergiám.
Alapvetően lemosás után üdébbnek éreztem a bőrömet, de nyilván hosszabb távon, kissé kúraszerűen érdemes használni ahhoz, hogy egészen pontosan lássam, hogy mennyire hatékony. Egyelőre tetszik, mínusz egy csillag a nagyon trutyi, nagyon folyós állagért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

missmarple

2014. június 26.

Elég undorító a kinézete, de persze ez nem számít. Tetszik, hogy szemcsék vannak benne és arcradírként használhatom, mikor lemosom. Az első 5 percben rettenetesen csípett, már majdnem le is mostam. 15 percig hagytam fennt, addigra éppen megszáradt, de elég volt ennyi is. Csodaszép lett a bőröm, az addigi mitesszereket mind eltüntette. Újra fogom venni, de a csípés miatt csak 4-es

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

Szilvia22

2014. május 23.

Förtelmes!!!! Borzasztóan csípte a bőrömet,és kiütéseim lettek tőle!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Förtelmes!!!! Borzasztóan csípte a bőrömet,és kiütéseim lettek tőle!!!!

edibaba

2014. május 12.

Az avonos clearskin arcradír után használtam, és a radírhoz ezt a véleményt írtam be akkor frissiben:
"Az eredmény az valami fantasztikus lett! Felfrissült, üde, selymes tapintású lett a bőröm és nemcsak pár órára. Ma reggel számítottam rá, hogy mosakodás után majd eltűnik a csoda, lemosom a finom tapintást adó réteget az arcomról, de nem...sőt még hidratálókrémet sem igényelt az arcom. Én mindezt a radírnak tudom be, mivel a maszkot már máskor is használtam, és akkor nem volt ez a hűűűha érzés."
Annyit változtatnék a beíráson, hogy azóta más maszkkal is próbáltam a radírt, és elmaradt a hűha érzés, úgyhogy mégiscsak ez a maszk lehetett a csodatévő, vagy ketten együtt.
Baráti ára és szuper hatása miatt biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

Baráti ára és szuper hatása miatt biztosan újra fogom vásárolni!

M. Linda

2014. április 10.

Szeretem! Szépen eltávolítja a hámsejteket...kicsit csíp, de én azt is imádom benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

kalmaniki

2014. április 6.

Zöldes színű, nagy méretű szemcsékkel teli arcpakolás, a felvitele egyszerű, hiszen krémes, kis ideig csípte a bőrömet, de ez szerencsére hamar elmúlt. Kb. 20 percig hagytam az arcomon, ezalatt megszáradt, kifehéredett a pakolás, majd bevizeztem a kezemet és arcradírként használtam, alaposan leradírozta a bőrömet, ezután meleg vízzel lemostam. Nagyon puha, selymes és tiszta bőrt hagyott maga után, kissé szárított. Ez az adag nekem nem csak 2 használatra elegendő, hanem legalább 4-5-re. Megérte az árát, ha jól emlékszem 250 Ft-ért vásároltam, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

Nicu

2014. március 28.

Szerintem ez sokkal jobb, mint a régebbi. Nagyon érzékeny a bőröm, néha problémás, gondoltam kipróbálom. Még vörös se lett az arcom, mikor lemostam, nem csípett, elég jók az összetevői. Puha lett a bőröm, és tisztább. Fogok még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!