Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

Clementine

2018. április 10.

Többször is újra vettem, nagyon szeretem. Tisztítja es puhítja is a bőröm és mintha a gyulladásokat is halványítaná. Az állaga borzalmas de ez megbocsátható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Ennie86

2018. február 19.

Az első 3-4 percben annyira csípet/mart, hogy le akartam mosni de aztán olvastam, hogy másnál is ez volt. Hagytam 10 percig fent. Felfrissültebb az arcom, matt, és nagyon puha. Újra viszont nem fogom venni mert nagyon mart és nehézkes lemosni is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Mars93

2018. február 13.

Az egyik, ha nem a legrosszabb maszk, amivel valaha is dolgom volt. Nagyon erős az illata, és borzasztóan csípi az arcbőrömet, már a felvitel első pillanataitól kezdve. Senkinek nem ajánlom, pláne nem érzékeny bőrűeknek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Isabelle15

2017. november 18.

Az illata borzalmas, az állaga még az illatától is borzalmasabb. Felvitel után rettenetesen csíp. Amig megnem szárad addig égeti a bőrt. Lemosás után megvolt a babapopsi effekt amit mások is írtak de orák múlva vastagon bezsírosodott a bőrőm. Valószinű ez volt a válasza a bőrömnek erre a merényletre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

ildiko9898

2017. november 9.

Egész jó kis maszk ár-érték arányban a legjobb amit eddig próbáltam. Amikor felkenem érzem hogy dolgozik a börön, lemosása után nagyon tisztának érzem az arcom de érzékeny, száraz bőrűeknek nem ajánlanám. Én már többször is újravettem. Levonok tőle egy csillagot mert egy kicsit nehezen lemosható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

kiflimorzsa

2017. november 6.

fú hát wow. az illata jó, az állaga szörnyű, és miután felkentem azt hittem, hogy lerohad az arcom, aztán mikor szépen megszáradt és lemostam (lemosni is rémálom volt) majd megtörölgettem az arcom csodálkozva tapasztaltam hogy a bőröm babapopsi finomságú lett tőle. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

jk23

2017. október 21.

Ha az ember kibírja az "illatát" és megküzd a felkenésével akkor egész jó kis maszkot kap. Szép, tiszta, friss bőr a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Cintia9

2017. szeptember 28.

Kicsit szúrós az illata és nehézkes a felvitel de a végeredmény mindent megér. 200 forintért egy olyan maszkot veszek ami tényleg segít a bőrömön így én ezt már évek óta veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Ancs527

2017. augusztus 17.

Nagyon jó kis arcmaszk. Igaz a felvitele egyszerűen szörnyű, alig lehet egyenletesen felkenni. Majd miután végre sikerült a művelet, elkezdi marni az ember bőrét. Mégis a végeredmény egy szép, tiszta arcbőr lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

mandula21

2017. augusztus 2.

Rettenetesen csípte az arcomat, így kb. 3 perc után le kellett mosnom. A pirosság egész másnap reggelig kitartott és megjelent néhány pattanás is, úgyhogy nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!