Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

Petrappp

2017. július 10.

Nagyon csípte/marta a bőrömet, 5 perc után lemostam, mert nagyon kellemetlen érzés volt. Utána eléggé kipirult a bőröm. Este használtam, még másnap reggel is látszott a pirosság. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Anita1226

2017. június 19.

Elég jó kis maszk :)
Felvitele egy picit nehéz, olyan mintha nem lehetne egyenletesen felkenni.
Tényleg nem lehet egy egèsz tasakot magunkra kenni, én 3 alkalomra szoktam elosztani. Nagyon jól tisztít. Kellemes,puha a bőröm utánna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Elég jó kis maszk :)
Felvitele egy picit nehéz, olyan mintha nem lehetne egyenletesen felkenni.

Vampir

2017. május 16.

Jó illata van, kellemesen ellazítja és bizsergeti az arcbőrt, de ezen meg a hűsítő hatáson kívül semmi más. Egy hosszú nap után jó érzés, de ne várjatok tőle csodát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

zahraa

2017. április 20.

Nagyon durva ez a cucc.
Eros illata van, annyira tomeny, hogy a nyalkahartyamat egybol beinditja. Csip is, de a vegeredmeny kompenzalja mindezt. Olcso, egy kis tasak ket alkalomra is eleg, hiaba irja hogy azonnal el kell hasznalni, mar nincs felulet ahova jobban retegezni lehetne...
Biztos hogy ujra fogom meg venni. Nagyon szepen kitisztitja es osszehuzza a porusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

Nagyon durva ez a cucc.

freja94

2017. április 20.

Csíp a használat közben, viszont az eredménye tisztább és szűkebb pórusok. Nem tudom mit érezzek ezzel kapcsolatban, néha amikor úgy érzem, hogy szükséges van némi plusz póruskezelésre, akkor ezt veszem meg. Babaarcom van utána és ezért ritkán, de bevállalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

r3gina

2017. április 10.

sokkal jobb, amilyenre számítottam. igaz rémesen megijedtem, amikor percekig csak égett tőle az arcom, mondtam is, hogy ,,jól van. ha ez így folytatódik, a vörösre mart arcommal holnap nem megyek ki a lakásból :D" de nem így lett. leesett az állam, hogy milyen szépen bezárt a pórusaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

pigglypig

2017. március 23.

199 ft volt, gondoltam ennyiért akármilyen, kipróbálom. Kellemes meglepetés volt, egy használat után azt mondom, totál megérte, finom tapintású és matt lett tőle az arcom. Elég nehéz lemosni. Az adag az annyi, amennyi rá van írva, szerintem nem érdemes azzal trükközni, hogy kevesebb is elég. Csodaszertől messze van, de az árát bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

zs001

2017. március 7.

Nagyon szeretem. Szerintem remekül kitisztítja a bőrt (pattanásaim ugyan nincsenek, én csak tisztításra használom). Nekem a felkenéssel sincs gondom, megy simán. Darabos, az igaz, de pikk-pakk felkenhető, mondjuk nekem egy adag elfér az arcomra, de szerintem ezzel felesleges is spórolni. Kicsit csíp felkenés után, de lemosáskor tiszta, egységes a bőröm. Sokszor vettem már újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

fici

2017. március 3.

Nagyon kellemetlen. Első percekben iszonyatosan mar, majd úgy szárad rá az ember arcára mint a beton- és ez nem túlzás :D Nekem feszül és ég a használata után a bőröm. Bár tény, hogy kellemesen puha lett az arcom, de ez csak a kis szemcséknek tudható be, amik lemosás közben bőrradír szerűen eltávolították az elhalt hámsejteket. Lényegében annyit tud, mint egy bőrradír, csak sokkal macerásabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

anitanikolett

2017. március 1.

Az elején picit csípett, de szépen tisztítja az arcomat, miután megszáradt, arcradírként végigradírozom vele az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!