Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

eperturmix

2017. február 23.

Több baleás maszkot próbáltam már,és még fogok is,de eddig ez tetszik a legjobban,nagyon hatásos.Az állaga elég fura,mint a habos iszap,de nekem sikerült felvinni,nem jött le egyáltalán.Pár percig elèggé marja nekem is a bőrömet,mint szinte mindenkinek,de teljesen kibírható,utána úgyis elmúlik.15 percig volt fent,alatta hűsítő érzést éreztem.A lemosás eléggé macerás,porcelánszerűvé száradt,eléggé kellett dörzsöljem,de a hatás kárpótol.Teljesen kisimult az arcom,elég nyúzott volt a használat előtt,most meg szép,sima és puha,ezenkívűl lemattított,rugalmasnak látom és érzem.Jó hozzáérni,és a tükörben sem egy lestrapált nőt látok.Ami még jobbá teszi,hogy napok múlva is tartja a hatást,nem egy fél órás,instant dolog ez.Nekem mindenképp bejött,fogok még venni,és bár mindig kipróbálok egy újabb baleát is,ha továbbra is ezt tartja,akkor állandó társ lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Betti003

2017. február 21.

Pár hete használom, de csak most kezdi rendbe tenni kicsit az arcom. Látszólag tisztább és ápoltabba bőrőm. Az álagával nem annyira vagyok megelégedve, szemcsés és darabos, így nehéz felvinni és lemosni is. A felvétel előtt kamillát forraltam és azzal pároltam az arcom egy 5-6 percig, a pórusok kitágultak így az iszap mélyebbre tud hatolni és jobban tisztít de jobban csíp is ez talán a tisztítás része ! Nem valami nagy cucc, de 200 forintért nem várok csodákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

cságnes

2017. február 18.

Megijedtem elsőre, mert annyira csípte az arcom, hogy alig bírtam elviselni :D gyorsan megnéztem a véleményeket itt, és megnyugodtam hogy másnak is csíp és nem allergiás reakció vagy ilyesmi :D Az eredmény puha és sima bőr, de szemmel látható különbség nincs. :/ nem nyűgözött le annyira nagyon ,de kellemes érzésem van a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

guppi666

2017. február 12.

Nem vagyok tőle elájulva. Valóban foltosan lehet felvinni, ilyen aró homokszemcse szerűség van benne, amivel jól átradírozom a bôröm, utána maszkként elegyengetem (de csak foltosan lehet) picit csípett, de főleg azért mert radírként is használom. Annak egyébként jó, de maszkkênt semmi hatást nem vettem észre. És bár eredetileg 2 használatra szánták, azért az ilyen maszkokat többször is tudom használni, mert olyan sok termék van a tasakban, de itt a 2 használat nálam tényleg 2 hasznàlat. Ami nem nagy negatívum, de van olyan maszk ugyanilyen árkategóriában, sőt a balea maszkok közt is van hogy 4-6 alkalomra is elég.
Veszek még egyet, mert 2 használat nem sok, de eddig nálam ez kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Veszek még egyet, mert 2 használat nem sok, de eddig nálam ez kevés.

Mixi

2017. február 12.

Az első öt percben nekem olyan mintha le akarná marni az arcom, nagyon csíp. :D Egyébként a hatása kárpótol mindezért: szépen tisztít, nagyon puha lesz tőle a bőröm. Egy próbát szerintem mindenképp megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

klidi

2017. február 2.

Nekem is nagyon bevált, állandó kellék a fürdőszobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Nekem is nagyon bevált, állandó kellék a fürdőszobában.

Kingucii

2017. január 28.

Uh, nekem nagyon bevált.
2-t vettem belőle. 199 Ft volt a Dm-ben.
Eleinte csípte a pofim, de elmúlt,miközben száradt. Viszont azt javaslom, hogy ne vastagon kenjétek, mert nehezen lehet úgy lemosni, hanem vékonyabban.
Egy kis termék 2-3x felhasználható.
15 percet hagytam rajta, addig szépen megszáradt, majd langyos vízzel lemostam.
Utána nagyon puha volt az arcom, finom az illata egyébként.
Hosszú távon még nem tudom mennyire működik,majd még updatelek! Eddig 5*!

Update: azóta 3x használtam, és csak az első használatkor csípett picit. Szerintem ez is a tisztítás "része", vagy hogy fogalmazzak. Véleményem nem változott, szépen tisztít, babapopsi bőrt kölcsönöz!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Uh, nekem nagyon bevált.
2-t vettem belőle. 199 Ft volt a Dm-ben.
Egy kis termék 2-3x felhasználható.
15 percet hagytam rajta, addig szépen megszáradt, majd langyos vízzel lemostam.
Utána nagyon puha volt az arcom, finom az illata egyébként.
Hosszú távon még nem tudom mennyire működik,majd még updatelek! Eddig 5*!

Lina14

2017. január 21.

ez csípett egy kicsit, de nem volt olyan vészes, de nem hiszem, h újra veszem emiatt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

chemistryandwine

2017. január 13.

Érzékeny a bőröm, de nem lett tőle semmi bajom, utána tisztának éreztem a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

asztromélia

2017. január 8.

Fel sem lehet kenni egyenletesen csak nagyon foltosan. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Fel sem lehet kenni egyenletesen csak nagyon foltosan. :(

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!