Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

Evarist

2017. január 3.

Eléggé csíp, kicsit büdös, és kicsit fura az állaga is, de ennek ellenére meglepően jót tesz az arcommal! Pedig nekem aztán elég problémás! Ritkán tudom használni, de amikor zsírosabb az arcom, csodákat művel vele! Segití a bőrömet, hogy helyre billenjen. Viszont valahogy ritkán vásárolom, nem szeretek annyira arcmaszkkal bíbelődni. Pedig kéne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

chocollama

2016. december 29.

Nem értem miért van így lepontozva, nekem nagyon bevált. Az illata isteni, a bőröm szépen rendbehozza, sokkal puhább a használata után, és a miteszereim is kordában tudom vele tartani. Felváltva használom egy Himalayas maszkkal, én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

csokibeka

2016. november 27.

Évek óta használom felváltva a cinkessel. Napokra visszavesz az arcom zsíros csillogásából, valóban tisztítja a bőrömet. Én max. heti 1x tudom használni, mert az én érzékeny bőrömet is csípi, de nem vészesen. Kipirosodik utána a bőröm, de ez is elmúlik max 5 perc alatt, de a hatása mindenért kárpótol. Valóban napokig tart. Lemosásnál szépen radíroz, szerintem egyáltalán nem durván.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

senskin

2016. november 18.

Valóban csíp, de engem az összes Balea maszk csíp! Ennek ellenére szépen kitisztítja a bőrömet. Talán más tisztító maszkok után kell nézzek, mert hosszútávon a kipirosodott bőr nem jó.....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

ambrusadri

2016. november 13.

1. Iszonyatosan csíp.
2. A szemem alá és az orromra kentem fel, már 3x és piros kiütéseim vannak! Az első alkalom után azt éreztem nagyon puha a bőröm, arra 5 csillagot kapott volna, de így egy borzalom, mert nem szoktak ilyen problémáim lenni, nem kifejezetten érzékeny az arcom.
Semmi másra nem tudom fogni a dolgot, nincs semmilyen új kencém, az étrendemen se változtattam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

1. Iszonyatosan csíp.

Bebek

2016. november 11.

Eléggé csípett, de ez engem nem zavart, valahogy ilyenkor úgy érzem, hogy "történik" valami. A bőröm nagyon-nagyon zsíros sajnos. Egy tasakkal vettem ebből a cuccból, én 2-2 alkalommal használtam el, mivel csak az T-vonalamban kentem fel. Utána nagyon tiszta érzetű volt a bőröm és sokáig matt. Nem csodaszer, de szerintem jó kis kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

cattitude

2016. november 4.

nem érzékeny a bőröm, a mülleres teafaolajos maszkot is simán bírja, de ez a maszk még az én arcomnak is túl durva :/ az agyagos sokkal jobban bejött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

pannizs

2016. október 11.

Nekem nem csípett, viszont rettentően bizsergett tőle az arcom. Talán ez az egyetlen baleás arcmaszk - a mézesen kívül - ami nem vált be nálam. Javulást nem vettem észre, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

Zsofii88

2016. szeptember 26.

Amit én vettem annak már újabb a csomagolása. Az agyagos maszk helyett vettem meg véletlenül. Az egyik felét használtam csak még el. Elsőre megijedtem mert nagyon csípte,mármár marta a bőrömet,de összeszorított foggal kibírtam a 15 percet. Szépen megszáradt a termék,egy idő után a rossz csípő érzés is megszűnt. Elég nehéz lemosni de utána rendkívül puhának és tisztának éreztem a bőrömet. Hihhetetlen érzés,mint a babapopsi.Mindemellett a pattanásaim pirosságát is kicsit lehúzta :D
A csípős érzés miatt vonok csak le 1 csillagot,de aztmondom megéri kibírni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

A csípős érzés miatt vonok csak le 1 csillagot,de aztmondom megéri kibírni

fancsusz

2016. szeptember 19.

En most nagy arcpakokas tesztelesben vagyok,ez a 3.amit kiprobaltam!Nekem csak kicsit csipett felkenesnel,annyira kicsit hogy nem is neveznem csipesnek:D osszesegeben kozmetikus utan tettem fel az arcomra,de nem nagyon latok valtozast vagy hogy lehuzta volna a gyulladt helyeket,de viszont tenyleg simabb es puhabb lett tole az arcom,a masik felet meg elhasznalom de szerintem nem veszem ujra!
Meg van 3-4 fajta amit kiprobalok,minden markabol,aztan majd updateelek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Meg van 3-4 fajta amit kiprobalok,minden markabol,aztan majd updateelek:)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!