Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

sparksy

2016. szeptember 17.

Huh eddig egyszer használtam. Nekem is csípett, de ez általában nem.szokott zavarni, ahogy most se. Olyan szépen elhalványította a pattanás utáni hegeimet hogy nem érdekel se a durva szemcsés állaga se ahoz hogy csípett. Ez egy megváltás visszajáró vásárlója leszek ha továbbra is ilyen jó lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

little.shana

2016. szeptember 13.

Sajnos a boltban összecseréltem és őt vettem meg egy Balea maszk társa helyett :(
Elsőre feltűnt a furcsa állaga és a radírozó szemcséi; én ilyesmit nem szerettem volna, de hát ez az én figyelmetlenségemből fakadt, ezért ezt elnéztem neki.
Viszont mikor felkentem úgy csípte az arcom, hogy rögtön le is mostam. Utána a rossz első benyomás ellenére megpróbáltam újra. Nagyjából 10-15 percig bírtam rajtahagyni, az elején megint rettentően csípett, az arcom pedig közben és utána is feszült. Lehet, kissé szebb lett a maszk hatásától, de nálam az eredmény nem túl látványos, ráadásul nem ajánlanék ennyire csípős érzetet keltő maszkot, egyáltalán nem hat természetesnek.
Maradok a bevált házi zöldagyag+joghurt maszkomnál, annak a hatása is látványosabb és kevésbé irritálja a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

DianaS

2016. szeptember 12.

Javulást nem vettem tőle észre, de legalább használat után jobb textúrájú lett az arcom. Felkenéskor nekem is csípett, de szerencsére rövid időn belül el is múlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

sarkanyoslany

2016. szeptember 8.

Nekem is rettentően csípte az arcbőröm felkenéskor, ami pár perc múlva alább hagy. Kezdésnek nyilván nem kellemes érzés, hogy felkensz egy terméket és úgy érzed lemarja az arcod. Elhasználom ha már megvettem, de újra nem fogom venni az biztos. Vannak ennél jobb termékek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

janvidia

2016. augusztus 31.

Update: 2016. 08.31. Szerintem ettől jöttek elő a pattanásaim... remélem az agyagos társa jobb lesz..

Hétfőn vettem és tegnap délután már ki is próbáltam. Nem tudtam kézzel letépni a kis tasak tetejét, ezért kisollóval vágtam le. Ahogy kinyitottam, egy szürkés, könnyen kenhető kis massza volt benne, apró fekete szemcsékkel. Az előtte kigőzölt arcomra tettem fel (az orromon néhány mitesszert is kinyomkodva).
Amikor felkentem, kicsit hűsített, majd nagyon elkezdte csípni az orrom tövénél es az államat. Azt hittem lemarom a bőrömet, de ez az égő, csípős erzés kb 3-4 perc múlva elillant. Megvártam amíg megszáradt, már húzta a bőrömet és mosolyogni se tudtam volna.
Ahogy írták a tasakon, langyos vízzel mostam le és közben a fekete szemcsék tették a hatásukat. Az arcom tisztább lett, azóta egyszer sem zsírosodott, fényesedett ki. A pórusaim tisztábbak lettek, még azok is, amelyeket nem tudtam kinyomkodni. (A homlokom, az állam, az orrom és a szemem alatt is vannak ezek a rondaságok). Eltűnt az a ronda apró, fekete szín az arcomról.
Volt két kinyomott, sebes pattanás az arcomon és azokat is rendbe tette. Eltűnt a pirosság, a seb helye. A bőröm felszíne igy egyenletesebb lett.
Ámulok és bámulok, amit a pórusaimmal tett! Komolyan mondom, hogy most a legszebb a bőröm!
Megvettem még az agyagos cinkes változatot is, abból is 2db-ot, tehát 4x8ml van, ahogyan ebből is.
Hosszabb használat után jövök updatelni, az agyagos változatnál is, amikor már sor került rá.
Eddig 4 csillagot adok neki,mert nem akarom elhamarkodni a döntésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Eddig 4 csillagot adok neki,mert nem akarom elhamarkodni a döntésemet.

zsuzsoka0925

2016. augusztus 31.

Az én arcomat is égette, pedig nem alapvetően nem tartom magam érzékeny bőrűnek. Mit művelhet azokkal, akik tényleg azok?
Lemosás után sem éreztem semmilyen pozitív hatást.
Nem javaslom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Lemosás után sem éreztem semmilyen pozitív hatást.
Nem javaslom senkinek.

becca483

2016. augusztus 30.

Ez valami csodalatos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Ez valami csodalatos

hearteu

2016. augusztus 22.

Az iszap részével vett le a lábamról, de már felkenés közben éreztem, hogy nem leszünk jóban. Még fel sem kentem az arcomra teljesen, már égette, vártam vele egy-két másodpercet de nem múlt el, szóval inkább lemostam az egészet. Sajnálom nagyon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Bambino97

2016. augusztus 10.

Már kipróbáltam más Baleás arcmaszkokat is ezért nagy reményeket fűztem ehhez a maszkhoz is. Hát hiába...nekem nagyon nem bírta az arcbőröm. Mikor felkentem azonnal elkezdte marni így hamar le is mostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Meryl

Korcsoport: >54
2016. augusztus 6.

Semmi gondom nem volt ezzel a maszkkal, nem csípett, nem irritálta a bőrömet. Szépen fel lehet vinni, én legalább 30 percig fent hagyom. Kombinált bőrrel "csodát tesz", szépen tisztít, mattít. Puha, bársonyos lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!