Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

Eve90

2016. augusztus 2.

Nagyon jól mattítja, nyugtatja a bőrömet. Másnap is pihe-puha tőle az arcom és nem zsírosodik. Nagyon érzékeny bőröm van, de engem nem csíp, max talán az első 5 másodpercben alig észrevehetően. A felvitele nem okoz problémát. Szerintem érzékeny, aknéra és zsírosdásra hajlamos bőrűeknek érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

cheerface

2016. július 17.

Már mindegyik Balea maszkot próbáltam, elégedett voltam velük, de ezt valamiért nagyon nem bírta a bőröm. Iszonyatosan csípős égő érzés volt miután felvittem. Kb 5 percet bírtam fent hagyni, valamivel puhább lett a bőröm, de nekem kipirosodott tőle, így ezt többet nem fogom használni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

ssteff15

2016. július 17.

Ki akartam próbálni, ez mennyire hatásos, a rossmannos megfelelőjéhez viszonyítva. Hozzáteszem, ez is remek ár-értékarányú de a rossmannosat olcsóbban vettem, és az 4 alkalomra volt elég csak arcra, dekoltázsra és arcra 2 alkalommal, ez a baleás pedig 2 alkalommal arcra. De mindegy is, ez is megéri az árát, tisztítása nekem tökéletes. Makacs nehezen kinyomható mitteszereim vannak, ezért ezelőtt a mély tisztító maszk előtt mindig felkelnek egy zselatinos peel-off-ot amely egy kanálnyi zselatinból és három kanálnyi vízből áll, melyet 10mp-ig melegítek mikróban majd összekeverem és felkenem az arcomra, mikor ezt lehúzom, a beletapadt mitteszereket kihúzza mindenestül, és csodásan tiszta pórusaim lesznek...ezután jön a tortúra a mélytisztító maszkokkal....legutóbb erre esett a választásom..hát mit ne mondjak, az előzetes zselatinos hókuszpóktól kipirult bőrömön éreztem azt az igazi "mindjártösszecsinálommmagamhúdecsíphúderosszlenemosdjólesz" érzést:DDDm ez természetesen 1perc után elmúlt, viszont lemosás után semmi pirosság, semmi irritáció, és még csak nem is száraz a bőröm utána pedig rendkívül kényes, és érzékeny. Eloszlathatósága nem a legjobb...fura állaga van de nagyjából megoldható, a hatásán ez nem ront így csillagot nem veszek el tőle ezért. Összességében ugyanazt hozza, mint a konkurens drogériás társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

blankasara

2016. július 9.

Az aktuális ára sokszorosítáért is megvenném, ennyiért meg bármikor egyszerre többet is, hogy mindig legyen itthon. 4 alkalomra elég és kár szépíteni, tényleg csíp, de túlélhető, illetve a felvitele sem egyszerű a szemcsék miatt, de sokkal tisztábbnak és babapopsisnak érzem utána a bőröm. Tőlem ár-érték arányban abszolút a maximumot érdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Blackxentric

2016. július 9.

A felvitele borzalmasan nehéz és esélytelen egyenletesen eloszlatni a bőrön. Kicsit csípi az arcom, de használat után puha és tiszta a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

mivett

2016. június 28.

Az eredményével semmi probléma, szép tiszta lesz a bőröm és a pórusaim utána, de nekem nagyon nehéz eloszlatni, összeáll. Lehet, pont rosszat fogtam ki, de csak 4 csillagot tudok emiatt adni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Vyvcsyke

2016. június 20.

Csíp, csíp, csíp!! Szörnyű ez a fajta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Csíp, csíp, csíp!! Szörnyű ez a fajta!

Mystery13

2016. május 22.

Számomra kuka! Az én arcbőröm olyan erős, hogy egész életem során soha semmi sem irritálta, az érzékenység fogalmát sem ismerem. De ettől a cucctól fájt, égett a bőröm. Ez még elmehetnek annak, hogy allergiás vagyok valamely összetevőjére, de az állaga is borzasztó. Olyan, mint a cement össze vissza csúszik, nem marad meg az arcon....5 percig bírtam fent, de utána sem lett puha a bőröm, sőt szárította, húzta...Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Loona

2016. május 19.

Bár az állaga és az ígérete teljesen más, a mézes Balea maszkkal hasonló alkalmazásban tapasztaltak miatt nekem ingerenciám volt ezt a cuccot is éjszakai (nappalra fényvédőzök) arckrémként kipróbálni :D A lenti tapasztalataim erre vonatkoznak, maszkként még nem próbáltam ki, ha megtenném, update-elek.

A legelső használatkor először csak egy vékony réteget kentem fel, ekkor tűnt fel, hogy nagyon vékony rétegben a bőröm beissza, a kis szemcsék pedig lepotyognak. Az én bőröm éjszaka is csillogós, olajos lesz, reggelre is fényesen ébredek, nem csak nappal fényesedek ki, és ez persze meglátszik mindenen, ami éjszaka az arcomhoz ér (haj, párna), úgyhogy úgy voltam vele, hogy lehet, hogy nem gáz, ha amellett, hogy éjszaka remélhetőleg dolgoznak az összetevők benne, az olajosodást is visszafogja, úgyhogy fent hagytam. Az eredmény: reggelre sem csillogó bőr :O Ennyi nedvességmegkötő összetevővel persze annyira ez mégsem kéne, hogy meglepjen, de mégis meglepett. Mivel az első ilyen használat során nem tapasztaltam semmi negatívumot, tovább használtam minden este két-három hétig. Jól nyugtatott, nem húzódott tőle a bőröm, nem szárított, nem okozott pattanást, mitesszert, és ekkora adagban használva nekem csípés sem jelentkezett egyáltalán.

Egy este buli előtt épp készültem felkenni a drága fényvédős Paulámat, mert bár sötétbe megyek, semmi kedvem félóránként mattító papírozni, ami ráadásul nem is segít teljesen, amikor eszembe jutott, hogy kipróbálom ezt a Paula helyett - felkentem, eldolgoztam (ha valahol kicsivel is több marad belőle, az fehér marad :) ), hagytam picit száradni, a nem lepotyogott szemcséket ecsettel és kozmetikai papírtörlővel óvatosan letörölgettem, majd erre korrektoroztam - és működött! Több óra táncolás mellett is matt, alig-alig, tényleg nagyon minimálisan bőrfényessé "kifényesedett" arcbőrrel tértem haza :O
Állandó éjszakai krémnek azért nem tervezem kinevezni, de az imént leírt célra szerintem rendszeresítem ennek a cuccnak a használatát :P kár, hogy a kiszerelése nem igazán arra való, hogy hosszan használjuk (ezt a tasakot kb. egy hónap alatt használtam el, ezalatt nem vettem észre állag- illat vagy más változást, így nagyon kis helyen kivágva ennyit látszólag kibír :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

alexandra326

2016. május 18.

Szeretem a Balea maszkokat, mindig van itthon belőle pár darab. Általában ez vagy a fehér agyagos változat. A kis tasak nekem bőven elég 2 alkalomra, tehát összesen olyan 4-re. Szépen tisztít és mattít, lejjebb hozza a pattanások pirosságát. Dekoltázson is szoktam alkalmazni, ha szükséges. Öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!