Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

filmszalag7

2016. május 14.

Nagyon szeretem a baleas arcpakolásokat, mindig van itthon pár darab. Ezt különösen kedvelem, mivel a gyulladt pattikat megnyugtatja, a bőröm pedig jó puha utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

henifekete

2016. május 11.

Nagyon szép babapopsi bőröm lesz miután lemosom, a pattanásaimat "megnyugtatja". Egyszerűen szuper, az ára meg aztán még szuperebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Kisu

2016. május 2.

Az enyémnek még/már(?) más a csomagolása,mint a képen,de az összetevők stimmelnek.
Borzasztóan büdös,nem tudom,mit vártam,de ez valami elképesztő.Fent hagyni konkrétan képtelen lennék,de átdörzsöltem az arcomat,ha már vannak benne radírozó szemcsék, legalább használjam ki alapon. Egész jól felfrissítette az arcomat,de hogy ilyet még egyszer nem veszek,az biztos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

tokfejessi

2016. április 24.

Ma délután próbáltam ki először. Mielőtt felvittem a pakolást, kávézaccal kicsit leradíroztam az arcbőrömet, hogy biztosan mindentől megtisztítsam.15 percig hagytam rajta, bár az első pár percben eléggé csípett, ami akár amiatt is lehet, hogy kicsit túlradíroztam az arcom. Eleinte nehéz volt a lemosása, de egy benedvesített vattával meg tudtam oldani a problémát. Azóta is üde a bőröm, ráadásul sikerült kicsit lehúznia a pattanásaimat is, nem vörösek és gyulladtak. Összességében nagyon tetszik ennyi pénzt szerintem teljes mértékben megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

ALettah

2016. március 22.

Én meg vagyok vele elégedve :) Állagra olyan, mint valami testápolóba kevert iszapos homok, picit nehézkesebb felvinni az arcra, de megoldható. Én 15 percig hagytam hatni, eleinte kicsit bizsergetett, aztán ez az érzés elmúlt. Lemosni meglepően könnyű volt, összekötöttem egy kis arckefés masszírozással is. A bőröm sima és bársonyos lett, szárazabb, és a pórusok is összehúzódtak. Száraz bőrüeknek nem ajánlanám, őket biztosan túlszárítja - az én kevert, zsírosba hajló bőrömnek pont jót tett.
Mivel az ára is több, mint baráti, megadom rá az öt csillagot.
Azt hiszem, ezentúl mind ilyen 2 adagos maszkokat fogok venni, a nagy csomagolásosok rendre beszáradnak vagy lejárnak nálam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Mivel az ára is több, mint baráti, megadom rá az öt csillagot.

SimonO

2016. március 17.

Elsőre szokatlan volt ez a maszk, a barnás valami, amit ráadásul úgy kellett ráimádkozni az arcomra. De ha fennmaradt, alig lehetett leszedni. Éreztem valami hatást, viszont nem égette az arcom. Tiszta arcot kaptam, viszont próba alatt van még jó pár maszk, így valószínű, hogy később visszatérek ennek a terméknek a boncolgatására. Most megkapja az öt csillagot, mert nem volt problémám a termékkel, végül jót nevettem a különleges állagán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

HeNicolett

2016. február 17.

Tegnap használtam, inástam. A kozmetikusom sem csinál többet, mint a megtisztitott, radírozott bőrömre keni a krémet, hagyja beszívódni, letörli, 5-6 ezer... Na ez a maszk és az elötte lévő lépésekkel, isteni puha lett az arcom. És 199 ft :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

kgyrk

2016. február 17.

Szuper kis pakolás, többször újravettem már, általában mindig van belőle itthon és árban is nagyon jó! Több Baleás pakolást próbáltam már, de ez lett a befutó, az állaga picit furi, de nem kell tőle megijedni! :) Hamar szárad és utána iszonyat puha lesz a bőröm, az elején egy picit csíp, de ez néhány mp múlva el is múlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

sophie986

2016. február 9.

Borzasztó ez a cucc! Lehet hogy csak én kaptam ki egy, a polcon már megpunnyadt darabot, de egyszerűen felkenhetetlen. A tasakból egy cementszínű darabos trutyi jön ki. A csúszós nyálkás vivő anyagon a "holt tengeri iszap" (cementpor :-D ) kis darabokban lepereg egyenesen a mosdóba, 10 perces nyomorult küzdelem míg legalább egy kicsi az arcomon marad. Az első pár percben rohadtul csíp is. A többi meg már nem érdekel, mert ennél már bármelyik maszk jobb. Fúj, sose veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Gina1031

2016. február 8.

A következőképpen használtam: alapos arcmosás után beálltam zuhanyozni. Mikor már kicsit felpuhult a bőröm, felkentem ezt a maszkot. További 10 percig zuhanyoztam még a kellemes melegben. A zuhany végén lemostam a maszkot és ezt követően szuper könnyen ki lehetett nyomnom az egyébként makacs mitesszereket (orr és áll). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!