Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

0808

2016. január 27.

Kedvenc! Egy jó kis tengeri sós gőzölés,tisztítás után szoktam fölrakni és csodás így együtt a végeredmény, sima, feszes, puha a bőröm, hogy kinek van benne nagyobb szerepe azt nem tudom de így együtt jól összedolgoznak. Ha van itthon Rival kamillás lehúzható maszk akkor azt is feldobom vagy a Balea borostyánkövest végén pedig jó vastagon Q10-es.Olyan üde kisimult friss leszek a végén. Mindent összevetve 600ft és "lehengerlő" hatásról tudok beszámolni.:) igaz nincs komolyabb bőrproblémám, hacsak az nem,hogy itt ott van egy szarkaláb, ráncocska. Olcsó és valóban jó termékek!! Ár érték arányt is figyelembe véve én ötöst adok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

eva.nagy622

2016. január 22.

A régi csomagolású terméket gond nélkül használtam és szerettem, ez viszont felvitel után szörnyen csíp és szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Brazilparty

2016. január 9.

Engem felkenés után veszettül csípett, de aztán elmúlt az érzés. Tényleg nem szabad sokáig fent hagyni. Pólusokat összehúzza, de a bőrtisztító hatását nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Cosmonaut

2016. január 4.

Még csak az egyik felét használtam el, az két alkalomra elég volt, de nem igazán szerettem meg. (Én csak a t vonalamra kenek ilyeneket, meg az államra, ahol problémás a bőröm). Első alkalommal lehet túl sokáig hagytam az arcomon, és az eredmény sok kis pattanás lett....aztán már odafigyeltem, és 10 perc után lemostam, utána krémeztem. Úgy aránylag jól működött, de legközelebb egy másik márkát fogok venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

regidomi

2015. december 22.

Nem ez a kedvencem :/ engem nagyon szàrít. Amúgy könnyü hasznàlni, semmi extra. Egyszer-egyszer elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

love_cinderella

2015. december 16.

Az állaga miatt egy kis tasak csak egy alkalomra elegendő nálam. Az ilyen maszkokat simán fent szoktam hagyni 1-2 órára, na őt nem lehet. Kb 20 perc elteltével rákeményedett az arcomra és mintha 10 kiló sarat mostam volna le az arcomról:D kevésbé jönnek ki rajtam pattanások gondolom neki is betudható de még kísérletezgetek vele. Más hatását nem nagyon vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 16.

Norih

2015. december 14.

fuu, hat hatasat nem nagyon ereztem, az illata sem valami meggyozo,es nekem csipte a borom egy kis ideig miutan felkentem! Igaz 200 Forint de azert a balea termekeiben ekkorat nem szoktam csalodni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

fittike97

2015. november 30.

Felvittem, lemosas utan vartam a csodat, de az sajnos elmaradt:D tisztabb lett ugyan a borom, de nekem elegge kiszaritotta es irritalta is. A balea cinkes maszk nyomaba sem er.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

Lolychan

2015. november 29.

Szerintem ez egy nagyon jó termék, főleg 200 ft-ért :) Jó érzés, ahogy összehúzza a bőrömet és már az első alkalommal láttam, hogy halványultak a piros foltok az arcomon. :) 5* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

CeCeDrake

2015. november 26.

1/2 ez + 1/2 fehéragyagos = egyszerűbb felvinni. Ebben a kombinációban használom, tisztít, szép és puha utána a bőröm.
Viszont ha radírozás után vagy másnap használom, akkor kicsit csíp, de ha később, akkor nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!