Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tincsa, Módosítva: 2016. július 1.

Kategória:   Hajfestékek

Világosító hajspray természetesen szőke és festett szőke hajra, mely meleg segítségével (hajszárító vagy hajvasaló) fokozatosan világosítja a hajat.

valkayszaszi

2019. augusztus 8.

két hete találtam a dm-ben az új verzióját, amit szőke hajra ajánlanak. nem akartam semmi durva változást, csak egy icipici világosítást. az én barna hajamat harmadik fújásra kellemesen napszítta hatásúra változtatta. baromi büdös. kicsit szárítja a hajvégeket, de azt szerintem minden szőkítő csinálja. csodát nem várok tőle, frissítésre tök jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

JuliannaMolnar

2019. július 14.

Szépen kiszőkítette a természetes barna hajam. A szaga elég rossz, de hozzá lehet szokni. A Loreal casting sun kiss jelly helyett vettem meg, előtte azt használtam. Annak finom illata van és azután volt kissé furcsa. Egyébként az árához képest csoda.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

KozmaNikolett2001

2019. május 19.

Az elején nekem nagyon tetszett a végeredmény viszont egy idő utan nem szőkítette hanem vörösítette picit a hajam. Alapból is szőke a haja csak egy kicsit nap szívta hatást szerettem volna elérni. Nem találtam róla olyan leírást hogy hány naponta szabadna hasznáni lehe hogy a sűrű használat eredményeképp vörösítette nekem. hajmosás utan semmiféleképp nem ajanlanám mert össze ragasztja a hajat szerintem. én hajmosás előtt délután szoktam befújni a hajam amit utána össze fook és este megmosom. de összességében megéri az árát mert tetszik az eredmény:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 19.

NEra09

2019. március 21.

Fokozatosan világosít, én a balayage festésemet próbáltam még picit világosítani fejtetőn. Hozza amit ígér. Az illata szúrós, kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Betti1994

2018. szeptember 9.

Eredetileg sötétszöke hajam van, ami szőkével van melírozva, így elüt a töve a melírtól, amit ennek a segítségével tudok kompenzálni, természetes szőke a végeredmény. Elégedett vagyok, ami negatív benne, hogy a haj állaga használata után rossz tapintású,zsíros érzet, de ennek a terméknek a szőke balzsama orvosol. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

doreszka94

2017. március 10.

Nyáron Sunkiss jelly-vel világosítottam a barna hajamat, azzal is szép világos lett a hajam. Nemrég ilyet vettem, de egy alkalom után többet világosított a hajamon, mint a Jelly... Nagyon tetszik, olyan aranyszőkés lett az eredetileg sötétebb barna hajamból. Az illata nem tetszik annyira, de nem érezni sokáig és mindig kenek utána hajvégápolót, ami szintén vesz el a szagából és nem is szárítja így ki annyira.

Update: Most ismèt elkezdtem hasznalni a megmaradt flakont. Jön a tavasz, kell a változás, de a derékig èrô hajamból vágatni nem akarok, így marad a színével való játék. Most eddig 3x használtam, lãtszik, hogy világosított a hajamon. Viszont most ment tönkre a fújóka, ezért elég macerás hasznalni. De marad az 5*,mert továbbra is szépen világosítja a hajam. Nem letz vöröses fényû, pedig eredetileg sötét a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

piperepozitív

2017. január 6.

Bő egy éve vágattam váll felettire a hajam, illetve a festéssel is felhagytam, mert nagyon károsította a hajam, de főleg mert minden festék csúnya színűre kopott.
Persze nagyon hiányzik a szőkeség, a természetesen sötét hamvasszőke hajam nem szeretem annyira.
Erre nekem tökéletes megoldást nyújt ez a spré, 2-4 havonta (ritkábban, mint ahogy festeni kéne) ráfújok párat a fejtetőn a tövére, így egységesítem a többi résszel. Az alsóbb rétegekre nem fújok, így nagyon természetes, napszítta hatást tudok elérni.
Inkább aranyszínű lesz az eredmény, mint hamvas, de nekem pont így tetszik, nem lett műsárga. Sokan dicsérik is a színt, nagyon természetes hatású, egészségesen szőkés.
Akinek viszonylag világos a haja, tehát nem kifejezetten sötét, annak szerintem nagyon jó alternatíva a hajvilágosításra, hajfestés helyett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

kokuszosponi

2016. augusztus 29.

Sajnálom ha megszűnt a termék én a világos hajvégeimre használtam és szerintem szuper. Szépen világosít nagyon és igazából azt vettem észre hogy nem töri a hajat csak akkor tűnik úgy, a következő hajmosáskor balzsammal szokásosan hajatmostam és gyönyörű. Egyébként nem is sárgít nekem pedig nem hamvasítottam rá másodszor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 29.

kati94

2016. augusztus 8.

Évekkel ezelőtt használtam, aztán megszűnt, ám pár hónapja találtam egy árva darabot az egyik üzletben, ráadásul 500 Ft-ra leértékelve, úgyhogy azonnal megvettem. :D Gyöngyszőkére van festve a hajam (color shampoo), ezt arra használom, hogy a hajtöveimet világosítja két festés között, mert nyáron nem szeretném szárítani a festéssel. Erre a célra tökéletesen megfelel. Az állaga furi lesz utána a hajamnak és egy icipicit talán sárgít is, de ezt a hamvasító samponnal jól tudom kompenzálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

szaboalexa99

2016. június 28.

Festett szőke hajra használom, teljes hajhosszra ès hagyom magától megszáradni. Már első használatnál látható, hogy világosít. Kicsit szárít és használat után fura a hajam tapintása, de olajos pakolás után tökéletes az állapota.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Phytantriol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.