Balea

Ár:   369 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 14.

Kategória:   Tusfürdők

Megújult kiadás

Frissítő tusfürdő tengeri sóval,menta kivonattal és hibiszkuszvirág illattal.

Vegán

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

B.Csilla96

2021. április 3.

Az illata kellemes, frissítő, viszont az én bőrömet szárította, így minden használat után kennem kellett magamat testápolóval. Nem mondanám nagyon érzékenynek a bőrömet heti 3-4x szoktam testápolót használni, de határozottan jelzi ha valami szárítja és ezután viszketett meg húzódott a bőröm. Szerintem sportolás után kiváló, viszont az előbbi indok miatt nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

ALettah

2021. április 3.

Az illata kellemes, ámde nem tartós, és ezzel el is mondtam minden jót róla. Az állaga valami fura kocsonyás-géles, egyetlen nyomásra rengeteg jön ki a flakonból, szóval nem könnyű adagolni, és nekem picit szárítja a bőrömet is, úgyhogy biztos nem lesz újravevős. Ebből a sorozatból az első, amit próbáltam, de nem hozta meg a kedvem a többihez. Szerintem az "alap" Balea tusfürdő vonal jobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Erika80

2020. augusztus 22.

Frissítő, lágy illatú tusi. Szép a csomagolása, de átlagos érzést nyújt tusoláskor. Semmi extra. Addig tart az illata, míg tusolok vele. Egyébként nem szárít és nem zavaró benne semmi, szóval nincs vele problémám.. csak valahogy nem ad különleges élményt vagy wow érzést a fürdés során. Ezt elhasználom, de nem biztos, hogy vágyakozni fogok utána a későbbiekben. Árához képest jó termék egyébként, hogy vegán, sokat nyom nálam a latban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

szaboeniko

2020. augusztus 4.

Nekem az illata nagyon tetszik. Minden este fürdés után megdícsér a párom, hogy milyen jó illatom van. Már 2 flakonnal el használtam és ha lesz még biztos, hogy veszek. Nem szárít, szeretem az állagát. Egy hosszú nap után jól esik ezzel zuhanyozni, jó kedvem lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

bernadettu

2020. május 20.

A menta kivonat és a frissítő hatás reményében vettem meg.
Az előző verzióját nem használtam, de utólag látom, hogy többen írták, hogy viszketett utána a bőr, ezt ennél az új verziónál én is tapasztaltam, hiába mostam le alaposan.
Virágos illata van, bőrön nem marad meg, géles állagú, nehéz belőle egyszerre keveset nyomni így gyorsan fogy.
Frissítő hatás sehol, egy tök átlagos tusfürdő ebből a szempontból, csak emiatt adok neki 2 csillagot.
Az összetevőket előtte nem néztem át, valószínű akkor meg se vettem volna.
Kétszer próbálkoztam vele, vagy kézmosóként végzi vagy anyukámnak adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

A menta kivonat és a frissítő hatás reményében vettem meg.
Az összetevőket előtte nem néztem át, valószínű akkor meg se vettem volna.
Kétszer próbálkoztam vele, vagy kézmosóként végzi vagy anyukámnak adom.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate