Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanamizuki, Módosítva: 2020. június 18.

Kategória:   Tusfürdők

Frissítő tusfürdő menta kivonattal, kiváló sportos életmódhoz.

mlexa

2021. március 26.

Kellemes kis kókuszos illat. Igazán frissítő hatása nincs, de azért elhasználtam. A vége felé már kicsit untam. Jól habzik, nem kell belőle sok. Nem szárít, nem okoz irritációt. Egynek jó volt. Szeretem váltogatni a Balea tusfürdőket, szerintem még egyikben sem csalódtam. Árban is szuperek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Moniko

2020. szeptember 29.

A boltban nagyon tetszett az illata, az elején itthon is szerettem használni, de a végefele nem igazán szerettem ehhez nyúlni.. frissítő hatását én sem éreztem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Beya93

2020. szeptember 10.

Amikor az első fürdésnél kinyitottam hát visszahőköltem nekem elsőre furcsa volt. Utána hozzászoktam és elhasználtam de újra nem venném. Imádom a kókusz és a menta illatot is.. külön külön...ez így egyben nekem nem jó. A sport elnevezést én se értem tényleg nem olyan igazi frissítő hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Vivien77

2020. szeptember 3.

Nagyon szeretem a balea limitált kiadású tusfürdőjeit, ezt is szivesen használtam, az illata tetszik, frissítő

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Nokedlee

2020. augusztus 30.

Brutálisan finom és tartós illata van, ami valóban nagyon frissítő. Jól tisztít, de nem szárít egyáltalán, remekül habzik, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

tátombák

2020. július 29.

Azt nem feltétlenül értem, hogy miért pont ez a neve, mert nincs olyan frissítő hatása, hogy sportolás után ehhez nyúljak. Kellemes, jó vele fürdeni, meg minden, de nem tűnik ki a többi Balea tusfürdő közül. Az illatáról nehezen tudom eldönteni, hogy kókuszos vagy zöldalmás, mert ha zöldalma lenne rajta, én azt is elhinném :D Egynek elmegy, de az idei limitáltak közt van ennél jobb is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

julill8

2020. július 3.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Friss-kókuszos illat. Nagyon nyári.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Friss-kókuszos illat. Nagyon nyári.

csill87

2020. június 27.

Uhh isteni! Most használtam el és friss kókusz illata van. Nem édes, mint általában, friss. Nagyon jól esett használni, ha látom még, kettőt fogok venni legközelebb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Antioxidánsok: Tocopherol