Bausch & Lomb

Ár:   1133 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fioretta, Módosítva: 2020. június 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A szem illetve kontaktlencsék nedvesítésére.

A szaruhártya és a kötõhártya kiszáradás tüneteinek helyi kezelésére („száraz szem”) alkalmazható, melyet a könnyelválasztás- és a könnytermelés zavara okoz, helyi vagy szisztémás megbetegedés miatt, valamint hiányos vagy elégtelen szemhéjzár esetén, pl. szemégés, idegentest érzés és fény­ér­zékenység szél, hõség és fáradás környezeti hatásra.

Összetevők: Hipromellóz, Cetrimid, Nátrium-Edetát, Nátrium-Dihidrogén-Foszfát-Dihidrát, Dinátrium-Hidrogén-Foszfát-Dodekahidrát, Szorbit, Víz

ria23

2019. március 5.

Ez az első szemcsepp amit használok, ezt is a kontaktlencse miatt kell. Amikor becseppentem, akkor egyből érzem a hatását, viszont nem tart sokáig, így gyakran kell cseppenteni. Nem tartom csodaszernek, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

ancsi97

2017. május 29.

Abszolút jó,enyhiti a szemszárazságot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Abszolút jó,enyhiti a szemszárazságot

hógolyó

2017. január 22.

Egész napos monitoring bámulás okozta szemszárazságra ajánlotta szemész orvos. (keveset pislogunk). Eleinte naponta használtam reggel, majd ahogy a tünetek elmúltak csak éjszakára. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 22.

lysza1985

2017. január 22.

Nem rossz, viszont nem tart túl sokáig a hatása. Nekem egyik napról a másikra lett száraz a szemem, minden tünet megvolt, homokszem érzet, fényérzékenység, fájdalom, fáradékonyság. Végül a szemorvos a viscotears nevű gélt (szerintem ugyanaz mint a visidic) adta, ami 4-5 nap alatt enyhítette az állandó tűneteket és 2 hónap után rendbe is jött a már 5 hónapja tartó szemszárazságom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Fatyolfelho

2017. január 22.

Azt hittem nem ér semmit, mert amikor becsöppentettem a szemembe, utána csak rövid ideig éreztem a hatását és nemsokára megint kellett cseppenteni, de pár nap alatt megszüntette a fényérzékenységemet és szemfájásomat, amit a kiszáradt szemem okozott. A lényeg, hogy sok cseppet kell egyszerre csepegtetni mindkét szemre, aztán kicsit megmasszírozni. Sokszor lehet egy nap használni, mivel nincs benne semmi erős hatóanyag, akár napi 8x is. Így ha csak a szemszárazság a gond és semmi más komoly dolog nincs a háttérben, akkor hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

ilendi92

2013. október 29.

Nekem sajnos nem vált be, pedig az ára baráti, viszont nem nedvesít eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

Nekem sajnos nem vált be, pedig az ára baráti, viszont nem nedvesít eléggé.

fioretta

2013. október 6.

Közepes ez a szemcsepp. Ha jól emlékszem másfél hónapig lehet használni felbontás után, ennyi idő alatt el is fogy kb, mivel csak 10 ml-es. Az ára egész jó, többihez képest olcsónak számít, de sajnos a hatása nem a legjobb. Nedvesít, de csak rövid ideig

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.