Bioheal

Ár:   1849 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 + 10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. április 30.

Kiszerelés:   60 + 10 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

11 vitamin és ásványi anyag hozzáadásával

Minden, a szervezetünk számára fontos, vitaminból és ásványi anyagból is minél több van benne. Több mint 10 összetevője segít megőrizni fittségünket, ellenállóbbá tesz a fertőzéseknek és segít szellemi frissességünk megőrzésében.

• A C-vitamin, a B6- és az A-vitamin, a vas, a szelén és a cink hozzájárulnak az immunrendszer normál működéséhez
  • Az A-vitaminriboflavin és a cink, segítik a normál látás fenntartását.
  • tiamin, hozzájárul a szív normál működéséhez.
  • C-, B6-vitaminriboflavin és a tiamin hozzájárulnak az idegrendszer normál működéséhez.
  • C-, E-vitamin, a cink, a szelén és a riboflavin segítik a sejtek védelmét az oxidatív stresszel szemben.
  • A C-B6-vitamin és a riboflavin hozzájárulnak a fáradtság és a kifáradás csökkentéséhez.
  • vas és a B6-vitamin hozzájárulnak a normál vörösvérsejt képződéshez.
  • kalcium és a magnézium, hozzájárulnak a csontozat, fogazat normál állapotának fenntartásához.

szavaizs

2020. február 24.

Amikor megvettem, szorgalmasan elkezdtem szedni napi 2 szemet. Utána mindig hányingerem volt. Gondoltam ettől és abbahagytam a szedését. Aztán csak nem hagyott nyugodni és újra elkezdtem szedni, de akkor már csak lefekvés előtt egyet. Amit észrevettem, hogy nagyon sok babahajam lett, illetve a szempilláim is elkezdtek sűrűsödni. Én teljesen elégedett vagyok, hiszen egyébként nincs dús hajkoronám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

zsanettmo

2019. március 29.

Én is szedem egy ideje és már nagyon nem így néz ki a termék.:) Nagyon sok vitamint és ásványi anyagot tartalmaz, aminek a feléről nem is tudom hogy mire jó, de amióta szedem ritkábban vagyok beteg. Ára is rendben van.
BioBarátnál vagy ha több mindent veszek egyszerre, akkor a saját webshopukon szoktam megvenni, ott általában van valami akció rá --> https://bioheal.hu/multivitamin-1350-mg
Ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Ajánlom.

zsofi207

2019. március 25.

Először 3 hónapig a sima 1000mg-os C-vitamin változatát szedtem téli időszakban betegségek megelőzése céljából.
Aztán váltottam a multivitaminra, 3hónapja szedem, így már fél éve vitaminozok a márkánál.
Nemhogy a betegségek elkerülnek, de a hajam nagyon szép egészséges, fényes lett, és sok új babahajam nőtt. A körmeim megerősödtek, a bőröm szép tiszta, egészséges. Ha sebes lesz a lábam vagy a kezem sokkal gyorsabban gyógyul mint ezelőtt. Nem vagyok fáradékony, kevés alvás is elég már, hogy kipihent legyek. Nem hittem volna, de valóban hasznos a folyamatos vitaminszedés. (Sajnos gyümölcs és zöldség formájában a megfelelő mennyiséget nem tudtam ezelőtt bevinni, persze eszek én most is, de így biztos megkapja szervezetem.)
Ár-érték arányában nagyon elégedett vagyok, tényleg ajánlom mindenkinek a szedését. Csak napi 23Ft/kapszula...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Zsuzsi216

2016. november 15.

Egy doboznyit használtunk ebből a multivitaminból. Jó volt, semmi különöset nem tapasztaltam. Lehet, hogy pár dobozzal majd még rendelek és utána frissítem a véleményemet. Egyébként semmivel sem rosszabb egy drágább készítménynél.
A Bioheal termékek ár-érték arányban szerintem szuperek, meg vagyok elégedve velük. Érdemes kipróbálni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.