Biola

Ár:   3347 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Horzsolások és ütődések feletti bőrfelületre, hegzáródást követően hámregenerációt támogató, hidratáló bioaktív komplex, amely az érzékeny bőr táplálására szolgál és a bőr megfelelő higiénés állapotának kialakítását segíti.

Különlegesen érzékeny bőrre. A bőrregenerációt támogató, tápláló bioaktív komplex. Bőrgyógyászatilag tesztelt!

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Kriszti0609

2019. augusztus 9.

Abszolút jolly-joker a bőr ápolásban, a bőr regenerálásában. Tapasztalataim szerint az otthon házipatika elengedhetetlen kelléke. Az első, amit előveszek, ha a családomban valaki megégeti magát sütés-főzés alkalmával, vasalóval, gyertyával, csak, hogy párat említsek. Vagy akár apróbb balesetek során képződő hámsérülésekkor, mint például gyerekek kinti játéka közbeni elesésénél. Nyaralások alkalmával is mindig bekerül a bőröndbe, hiszen elsőrendű bőrnyugtató, a Naptól kipirosodott felületek kezelésében. Sőt esti arcápolóként is használom, mikor úgy érzem bőrömnek extra nyugtatásra van szüksége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

ayse

2017. augusztus 23.

Az illata brrr
Sajnos ragacsos
Viszont nem irritál pedig nagyon érzékeny az arcom
Szebb a rosaceas arcom es hűsít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Az illata brrr
Sajnos ragacsos
Viszont nem irritál pedig nagyon érzékeny az arcom
Szebb a rosaceas arcom es hűsít

hajasbaba

2016. július 1.

A gyönyörű összetevői és az itteni vélemények miatt döntöttem úgy, hogy ezt is bedobom a kosaramba. Már el is fújkáltam egy flakonnal, de sajnos nekem az égadta világon semmit sem csinált. A leírásnak megfelelően naponta 2-3 alkalommal fújtam az érintett területet, de nem segítette a hámregenerációt, sem a hegzáródást. Kipróbáltam arcra is, azon kívül hogy nagyon jól hűsített ebben a melegben, a bőrirritációval, pattanással sem kezdett semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

timilla

2016. május 4.

Impulzusvásárlás volt, megláttam egy webshopban, az összetevői csodásak voltak, gyorsan csekkoltam KM-en, láttam, itt is jó értékeléseket kapott, úh megvettem. Nos, hát először a negatívumok: valóban ragad, este zavar is, hogy a párnámra ragadok, de reggel a rá kerülő rétegek megszüntetik a ragacsosságát, szóval akkor nem probléma. Az én szememet is irritálta először, de aztán rájöttem, hogy inkább a tenyerembe fújom, és úgy viszem fel az arcomra, így csak oda kerül belőle, ahová én akarom. Aztán itt van a szaga is, ami elég erősen gyógyfüves, de sajna nem a kellemes fajtából. Ez is este probléma inkább, reggel a sminkelésnél jobban eltűnik. És most a pozitívumok: nagyon puhán tartja a bőrömet és simítja, de ami az igazi csoda, hogy tényleg megszüntet minden kis bőrirritációt, kezdődő apró pattanást, szép egyenletes bőrképet csinál. Az orcáim hajlamosak a kiszáradásra, úgy látom, ezen is segít, alapozó és púder alatt is, ezért a hibái ellenére 5 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

GNóri

2016. április 14.

Arclemosó és micellás víz után fújom az arcomra. Engem nem különösebben hidratál, viszont látom, hogy szépíti, gyógyítja a bőröm. Nem tudom pontosan, hogy mit csinál, de egészségesebbnek tűnik tőle az arcom. Egységesebb, tisztább, csökkenti a pirosságot, és amióta használom, nem nagyon volt pattanásom. Szépek az összetevők, és kevés kell belőle, így egy jó ideig ki fog tartani. Az illata erős, de megszokható, és bőrön már nem is érezhető.
Van pár negatívuma is, például ha kicsit megszaladok vele, és többet fújok a kelleténél, akkor nagyon ragacsos érzést hagy, illetve ha a szememhez közeli helyre fújom (pl. homlok, orcák), akkor nagyon irritálja a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

keettee

2016. február 13.

Minden arctisztítás után őt használom, kb olyan mintha egy egész bioboltot fújnék a pofimra :D én imádom ezt a full gyógynövényes illatot. Rugalmas, hidratált, puha bőrt eredményez, eltünteti az esetleges pirosságot. Ezek az összetevők..millió csillagot dobok neki és kérem hogy soha ne tűnjön el a piacról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 13.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Achillea Millefolium Flower Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopherol, Ascorbic Acid, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopherol, Panthotenic Acid, Niacinamide, Ascorbic Acid

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.