Biotherm

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlmkvcs, Módosítva: 2016. február 2.

Ár:   13 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új Aquasource Night Spa hármas hatású éjszakai arcápoló egyedülálló otthoni spa élményt nyújt, táplálja és regenerálja a bőrt az éjszakai megújulásért.

Zafina

2019. október 27.

Nagyon szeretem a biotherm kencéket, eddig egyik sem okozott még csalódást nekem, ahogyan ez sem - újravevős lesz ez a krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

monama

2019. augusztus 7.

Nagyon jó kis krém! Friss, hidratált és üde az arcom ébredéskor. Felváltva használom a márka Skin Oxygen éjszakai hidratálójával. Azt jobban szeretem, de ez is nagyszerű termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

dianae

2019. március 31.

Egy deluxe kiszerelést próbáltam és szuperül bevált, repülőn használtam és leszállásnál csodás puha volt a bőröm, illata kissé erős de egy idő után nem érzed :D be fogom szerezni a full size változatát is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

annavero

2019. január 14.

Nagyon hiányzik. 1 évvel ezelőtt vásároltam ezt a kis csodaszert, ami kb. tavasz végén fogyott el. Valamiért nem vásároltam újra, és egy másikat szereztem be. Azóta sokszor eszembe jut, hogy miért is nem erre esett a választásom újfent...?! Talán az ára miatt, valóban egy kicsit borsosabb drogériás társainál. Viszont így utólag már nem sajnálom rá a pénzt, amint elfogy a jelenlegi krémem ezt fogom megvenni. Az illata nekem kifejezetten tetszett, frissítő és irtó hamar beszívta az én extra vízhiányos bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Vicus7

2018. december 7.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet, nem okoz mitesszereket, és ami a legjobb reggel puha, és sima a bőröm tőle. A férfias illata hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

jujo

2018. október 22.

Régóta szemeztem vele, végül a Glamour-napokon beszereztem. Krém-gél állagú termék, mely párosul a spa-illattal és élménnyel is. Kék színű. Éjszakára használom, nagyon kevés kell belőle, reggelre pihe-puha a bőröm. Jól szívódik, nem hagy ragacsos, olajos érzetet. Nem lettem pattanásos tőle, más irritációt sem okozott.
Nappalra YR krémet használok, de ha elfogy, biztosan beruházok egy Biotherm Aquasource nappali krémre. A Night Spa az első Biotherm termékem és imádom. Ha ilyen jó a többi Aquasource is, akkor mindenképp áttérek erre a termékcsaládra :) Az ára borsos, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

sbetti312

2018. augusztus 30.

Ajándékba kaptam, nekem nagyon bevált! Nem pattanásos tőle a bőröm és teszi a dolgát. Egész nap hidratált és puha az arcom tőle. Gyorsan felszívódik, nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Juliette Cavill

2018. augusztus 15.

Az illata kicsit furcsa, de megszokható. Jól hidratál, könnyen szívódik, szép tőle az arcbőröm. Ami negatív, az az, hogy az átlag drogériás termékeknél drágább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Timcsoki

2018. április 22.

Nagyon szeretem! Kellemes balzsamos az állaga, ami hamar felszívódik! Szépen hidratál, reggelre puha lesz tőle a bőröm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Asianlover

2018. április 4.

Nagyszerű éjszakai hidratáló. Nem okoz irritációt, amit az extra érzékeny bőrömmel nagyra értékelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8 Stearate, Mannose

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lila színű.