Best of Beauty 2019

Biotherm

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Vikcike, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Revitalizáló szemkörnyékápoló

• Ultra-friss, ultra-könnyű szerkezet, mely természetes végeredményt és fedést ad
  • Koffeinnel csökkenti a szem táskákat és a duzzanatokat
  • B3 vitaminnal és sakura levél kivonattal küzd a sötét karikák ellen
  • Elhomályozító polimerekkel kitölti a kiszáradt vonalakat
  • Simább, frissebb, tápláltabb, revitalizáltabb és élénkebb szemkörnyéket ad
  • Alkalmas az érzékeny bőrtípusra, érzékeny szemekre és a kontaktlencse viselők számára

jucusdia

2019. április 16.

Nagyon jó kis szemkörnyékápoló, hűsít, kimondottam kellemes érzés. Úgy érzem feszesebb a szemkörnyékem és a sötét karikákat is halványítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Asianlover

2018. május 5.

Pár hete használom több-kevesebb önfegyelemmel. Feltűnt, hogy valahogy sokkal jobb lett a szarkaláb-állapot, és akkor esett le a tantusz, hogy mi is lehet ennek az oka :) Én csak éjszakára használom, nappalra smink alá nem jellemző, h külön szemkörnyékápolót tegyek (bár, lehet, hogy nem ártana...). Smink nélkül meg kifejezetten nem tetszik, hogy ilyen nagyon "vizes-fényes hatású lesz a szemem, és esküszöm még lilábbnak látszik a szemem alja! De: az tény, hogy reggelre kelve, de még másnap este is szinte ránctalan lett a szemkörnyék! Szuper! Kezdhetem böngészni a netet, mert már csak 1 teszterem maradt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Vicus7

2017. október 29.

A szem alatti táskákat és duzzanatokat szépen csökkenti, könnyen beszívódik ragacsos érzet nélkül. A sötét karikákat viszont nem halványítja. Az érzékeny szemet nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Pindusz

2017. szeptember 16.

Régóta keresgettem már a számomra megfelelő szemkörnyék ápolót. Szimpatikusnak tűnt a termékleírás alapján.
Azóta is ezt használom, hűsít és hidratál. Nálam még a sötét karikákat is halványítja.
Nem a legolcsóbb szemápoló, de egy tégely sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Nem a legolcsóbb szemápoló, de egy tégely sokáig elég.

adri0419

2017. augusztus 18.

Általában reggel használom, nagyon jól hűsít és közben hidratál. Végre megtaláltam azt a szemkörnyékápolót, ami nem csíp. Mindenkinek bátran ajánlom. Igaz nem olcsó, de megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

souzanna

2016. augusztus 11.

Egy ideje keresem a megfelelő szemkörnyékápolót, ezidáig teljesen sikertelenül. Douglasban a kedves hölgy nagyon ajánlotta ezt a krémet, kaptam is mintát. Most már lassan két hete használom és alig várom, hogy elfogyjon.
Állaga zselés, színe kék de ahogy levegő érik gyakorlatilag sűrű ragasztó állaga lesz, amitől gyakorlatilag lehetetlen felkenni a bőrre és nagyon kellemetlen érzetet ad.
Azon kívül nem hidratál, nem csökkenti a szem alatti duzzanatot és nem lett élettel telibb a tekintetem sem.

Lehet, hogy csak nekem nem vált be, de ez idáig egy hatalmas 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Lehet, hogy csak nekem nem vált be, de ez idáig egy hatalmas 0.

Vikcike

2015. október 27.

Nagyon szeretem ezt a szemkörnyékápolót, reggelente használom, hűsít és remekúl hidratál!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.