Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. október 11.

Lelőhely:   drogáriék, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az első körömlakk, mely 10 napig is tökéletesen mutat!

A képen az N19 árnyalat látható.

Kiszerelés:8ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Ksari

2013. június 2.

Nekem egy nagyon szép piros árnyalat van pici csillámokkal. A színe számomra tökéletes, gyakran használom. Amit még szeretek benne, hogy gyorsan szárad, és szép fényes az eredmény. Viszont nekem nem tetszik az ecsete, az ilyen ferdével valahogy nem tudok szépen lakkozni. A 10 napos tartósságot túlzásnak tartom, nekem alap és fedőlakkal 5 napig tart. De elégedett vagyok így is, én elég hamar megunom a színeket. Szerintem nem ér 2000 Ft-ot, így több színt nem fogok venni.

Update: adok +1 csillagot, mivel a lábkörmeimen extra tartósnak bizonyult, 3 hétig(!) volt tökéletes. Tényleg kifogástalan volt, nem azért nem festettem újra, mert lusta voltam, hanem mert nem kellett. Akárhogy néztem még a 3. héten is minden körmömön olyan volt, mint festés után. Igaz, hogy fedőlakkal használtam, de így is nagy dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

zoldiedina

2013. május 4.

Nekem piros színü van, pici csillámmal, de ettől olyan szépen fénylik, hogy még fedőlakkot sem kentem fölé.Gyorsabban szárad mint a többi körömlakkom és már egy rétegben is fed. Az ecsetet is szeretem, mert könyebb vele lakkozni. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert max. 2-3 napig hagyom a körömömön. Nekem nagyon bevált, de pont ezért vettem egy drágább márkát, mert többet is vártam el tőle.

Ui:
Megvettem a sötét rózsaszínt ebből a márkából és ezzel már nem vagyok olyan elégedett. Nem fed egy rétegben és így már nem igazi, mert hiába száradt órákon keresztül, benne volt reggel az ágynemü lenyomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

Ui:

2013. április 5.

Nekem is a 14-es rózsaszín árnyalat van meg. Csodaszép színe van, két rétegben tökéletesen fed, teljesen egyenletes a szín, nem látszik át a fehér körömvég. Az ecsete praktikus, könnyű használni. Gyorsan szárad.

GlamourAndStyle

2013. március 23.

Jó körömlakk, bár nem a kedvencem. Két árnyalatom van belőle, a 14-es, egy rózsaszínes nude színű gyönyörűség és a 16-os, ami egy élénk korall, nagyon apró arany csillámokkal (szerencsére alig látszik ez a csillámosság). Rutinos és alapvetően ügyes "lakkozó" vagyok, de nekem ez a ferde ecset nem mindig könnyítette meg a munkámat, sokszor nem jutott elég festék a szélekre, nem terítette el megfelelően a körmeimen a festéket vagy nem állt kézre így az ecset. Azóta már kitapasztaltam a megfelelő mennyiséget és kéztartást, de szerintem vannak ettől jobb speciális formájú ecsetek.
Nekem egy réteg abszolút nem fedett kellő mértékben, mondjuk nekem "bogaram" az, hogy kicsit se üssön át a körmöm a szín alatt, így minden lakkból 2 réteget viszek fel. A 14-es nude árnyalatból 3 réteg kellett, ami nálam a tökéletes szintet megüti, a korallból elég volt 2 is, viszont a 2-3 réteg után gyönyörű, telt színeket kaptam, a nude a legszebb barackos nude árnyalat, amit lehet kapni az biztos.
Tartósságáról önmagában nem tudok nyilatkozni, mivel minden lakkomra az Essence BTGN top sealer körömlakkját használom, ami egy csoda, tényleg mindenkinek ajánlom, aki a körömlakkok tartósságával és pattogzásával szenved, nekem van amikor már csak amiatt kell lemosni a körömlakkomat, mert lenőtt és kicsit megkopott a fénye. Arról pedig már nem is beszélek, hogy gyönyörű fényt ad és pillanatok alatt megszárítja a körömlakkot, így az a probléma is ki van lőve vele, hogy "lenyomatos" lesz a festés.
Visszatérve erre a körömlakkra: összességében jó és minőségi körömlakkról van szó, én a színeiért vagyok oda teljesen. Annyit nem tud pluszban, amennyiért árulják, de vettem én már lakkot 7000 Ft-ért is és az sem tudott többet. 4-est adok neki a színei miatt, a tudása olyan 4 és 3 között van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

gothmarypoppins

2013. február 6.

Lepattogás nélkül három napot bírt, de egy rétegben is tökéletesen fed, a színe álom-cukorkarózsaszín és az ecsetével sec-perc alatt lehet korrigálni, ezzel együtt meglehet a tíz nap. Moyra alaplakkot és fedőlakkot utálja, ha alákenek, akkor törik, pattog, a körmömmel együtt. Akciósan megéri, teljes árához képest nem tud eleget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

nijikel

2012. december 22.

Abszolút kedvenc. Nagyon ügyetlen vagyok körömfestésben de ezzel az ecsettel még én se rontottam el. 1 réteg is elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 22.

oaxaca

2012. október 21.

Jó a tartóssága (bár nem 10 nap), szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Jó a tartóssága (bár nem 10 nap), szeretem :)

moncsi29

2012. július 27.

Tegnap vettem egy tök jó kis korallos színt.
Nekem bejön ez a lakk.
Nagyon tetszik a ferde ecsete,könnyű volt vele dolgozni,egy rétegben is szépen fed,+nagyon hamar szárad.
A tartósságáról nem tudok nyilatkozni,a lábkörmömre kentem,ott meg amúgy is több ideig fentmarad.

update:ma lett lemosva,amit még 10-én magamra kentem.Nem pattogott le,nem lett matt.Azért lett lemosva,mert ma voltam pedikűrösnél.
Azt még mindig nem tudom kézen hogy bírja,majd egy világosabb színt megpróbálok.
Hozzátenném,hogy én kentem rá fedőlakkot,így bírta ilyen sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Tegnap vettem egy tök jó kis korallos színt.
Nekem bejön ez a lakk.

Hozzátenném,hogy én kentem rá fedőlakkot,így bírta ilyen sokáig.

Anee876

2012. július 22.

Nagyon nem jött be :( nem tartós, félig bemattul, és az én körmömön még 3 rétegben is foltos..nagyon sajnálom, mert szép színe van :(:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 22.

bara89

2012. július 3.

A korall színű van meg nekem. Icipici arany csillámok is vannak benne, nagyon szép. Bár drága ahhoz képest, hogy nekem csak 3 napot bír ki a körmömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.