Cien

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effi, Módosítva: 2021. június 9.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fényvédők

• Napozó spray 30-as fényvédő faktorral, átlátszó.
  • Erős védelem napra érzékeny, világos bőrre.
  • Különlegesen alkalmas sportolók számára.
  • Vízálló.
  • Hűsítő hatással leégett bőrre.
  • Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

Renapple

2022. június 20.

Az előző véleménynek hála, mertem megvenni.
Most fogyott el az első flakon, de már beszereztem még 2-őt.
A védelme brutál jó! Kerékpáron aszfalton csúsztam bele csúcsidőbe, de még meg sem pirultam.
Igaz, egy flakon után sem sikerült kitapasztalnom (első fújós fényvédőm) hogyan kell jól használni, csak felfújni, vagy el is kell simogatni, mennyit fújjak, hogyan stb....
Testápolózás után szívódik be a leggyorsabban, van egy enyhe bőrfénye, de 10-15 perc, s teljesen eltűnik, beszívódik.
Volt, hogy arcra is fújtam, fényvédő újrakenésként. Nem okozott ott sem pattanást, se semmi károsat. Nem ragad.
Az illata minimális és jó, gyorsan elillan.
Kislányom is fújtam vele, neki se okozott semmit, jobban viseli ha befújom, mint kenem (a márka gyerekre való napozókrémét, ami szintén jó, s maradéktalanul beszívódik)
Továbbra is újraveszem, jó szívvel ajánlom másoknak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 20.

Az előző véleménynek hála, mertem megvenni.
Most fogyott el az első flakon, de már beszereztem még 2-őt.
Az illata minimális és jó, gyorsan elillan.
Továbbra is újraveszem, jó szívvel ajánlom másoknak is!

Effi

2021. június 10.

Rögtön nehezített pályán próbáltuk ki: túrázáshoz melegben. Kicsit fénylik tőle a bőr, de nem vészes, inkább olyan "glowy". Azonnal beszívódott, még izzadt felületen is, nem hagyott ragadós érzetet. Nagyon fehér bőrű vagyok, nem égtem le. Kiránduláshoz, sporthoz jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.