Clearoderm

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szalicilsavval és Bisabolollal.

gomoripetra

2022. május 31.

Célzott, helyi kezelésre vásároltam, a pattanásaimra kerestem megoldást. Ár-érték arányban jónak találtam, ezért gondoltam teszek egy próbát. Nekem abszolút nem vált be, kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

fszabo84

2022. május 9.

Helyi kezeleskent alkalmazom, kifejezetten pattanasra, es bevalt.

Baromira alkoholos, az illatan is erzodik es erosen tud csipni is - ugyanakkor egy ket felkenes utan eltunteti a piros bogyokat, instant lehuzza a duzzanatot.

Ar/ertek aranyban tokeletes, evek ota hasznalom, es meg fogom is. Ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 9.

Helyi kezeleskent alkalmazom, kifejezetten pattanasra, es bevalt.

Ar/ertek aranyban tokeletes, evek ota hasznalom, es meg fogom is. Ajanlom.

hvcs

2021. november 26.

Nagyon szeretem! Olcsó és hatásos, leszedi a pattanást és kiveszi a pórusokból a kis fekete koszokat. Mondjuk én durván tolom, olykor 15 perc elteltével rádobok egy glikolsavas hámlasztást vagy tisztító maszkot is (ezt érzékeny bőrűek ne próbálják). Azt persze nem bánnám, ha nem az alkohol lenne az első összetevő, mert a szaga borzalmas, és túlságosan is hamar szárad, pedig kell egy kis idő, hogy hasson. És persze nagyon-nagyon szárít, csakis kevert vagy zsíros bőrűeknek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 26.

VCsinszka

2021. január 18.

Pattanasokra alkalmazom, spot-treatmenként. Egy csoda ez a termek. Nem gyullad újra a pattanasom, hamarabb jön helyre miatta. Az összetevői is nagyon szepek. Évek óta ezt használom:) Az ára is baráti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

vitezviki

2020. április 15.

A pattanásokat sajnos egyáltalán nem segített leszárítani, a gél is kicsit csíp mikor felviszem. Pénzkidobásnak érzem, mert a sima szalicilsavas oldat olcsóbb is, és ebben is ez van, de ez még csak nem is szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

zsuzsi1015

2019. december 1.

Csalódás volt. A gyulladt pattanásaim csak rosszabbak lettek, belilultak és csak kozmetikus tudta őket rendesen kitisztítani. A duzzanatot leveszi, ez igaz, azonban számomra csak rontott a helyzeten

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

nyauka

2019. június 28.

Pár napja vettem, meg, mert valami szalcilsavas cuccot akartam, és ez volt a legkönnyebben elérhető. A fogamzásgátló abbahagyása óta a hátam folyamatosan nagy puklikkal van tele, ami sokszor kinyomhatatlan, és iszonyatosan fájdalmas duzzanat formájában jelenik meg, egyik eltűnik, jön a másik, idén nyáron strandra is csak 1-2 szer merészkedtem el miattuk. Már próbáltam több mindent, eddig semmi sem vált be, de ez most úgy tűnik segít.....amióta kenem, azóta láss csodát eliszkoltak a kis szemetek.Már csak pár sebecske van a patik helyén, amiket én kapirgáltam el. Hihetetlen, mivel főleg a vállam részén jönnek mindkét oldalon, így azt a részt ezzel kenem 3-4 napja, és újabbak sem jelentek meg. Pedig ennyi szünetet nem szoktak tartani a kis rondaságok. Még nem merem elkiabálni, de egyenlőre Imádom! Az állagát tekintve, nekem felüdülés, mert végre nem egy ragacsos fehér valamit kell magamon elviselni, ez pikk pakk beszívódík, illatmentes szinte, átlátszó, így az arcomra is kentem belőle, az államra, és ott is minden rondaság eltűnt, arról nem is beszélve, hogy a bőröm olyan puha tőle, mint a babáé. Szóval szép kezdeteken vagyunk túl, remélem így folytatjuk tovább is. Azóta eltelt egy év is, és még mindig barátok vagyunk, mindig van itthon....és mindig gyorsan segít. Eddig ennél jobb pattanáskezelőt nem találtam, de már keresni se keresek mást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 28.

julcsi200

2019. május 23.

Eddig a VerMix-et használtam pattanásokra, ami szuperül működött. Sajnos abban a Dm-ben, ahol vásárolok már nem árulják, így gondoltam kipróbálok valami mást... SEMMIT nem művelt a pattanásokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

vivitrius

2019. január 13.

Vénségemre ragyásabb lett a hátam, mint a legdurvább kamaszkorban. Hozzáteszem, nem voltam sosem pattanásos típus. Dermofil pasztát nem akartam venni, kicsit nagy mennyiségűnek láttam. Ezt vettem végül és ezzel kezelem a hátamon a pattanásokat. Nem oszt, nem szoroz úgy vettem észre. Bár összehúzza és fertőtleníti a kinyomott pattikat, de simán visszajönnek. Nem szárít. Olyan kis semmilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Bettii98

2018. július 6.

Borzalmas. Semmit nem csinál. Hiába olcsó, ígyis pénzkidobás. Állaga, mint a ragasztó, büdös is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol, Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Methylparaben i I ta I par 0 0