Clearoderm

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szalicilsavval és Bisabolollal.

vitezviki

2020. április 15.

A pattanásokat sajnos egyáltalán nem segített leszárítani, a gél is kicsit csíp mikor felviszem. Pénzkidobásnak érzem, mert a sima szalicilsavas oldat olcsóbb is, és ebben is ez van, de ez még csak nem is szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

zsuzsi1015

2019. december 1.

Csalódás volt. A gyulladt pattanásaim csak rosszabbak lettek, belilultak és csak kozmetikus tudta őket rendesen kitisztítani. A duzzanatot leveszi, ez igaz, azonban számomra csak rontott a helyzeten

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

nyauka

2019. június 28.

Pár napja vettem, meg, mert valami szalcilsavas cuccot akartam, és ez volt a legkönnyebben elérhető. A fogamzásgátló abbahagyása óta a hátam folyamatosan nagy puklikkal van tele, ami sokszor kinyomhatatlan, és iszonyatosan fájdalmas duzzanat formájában jelenik meg, egyik eltűnik, jön a másik, idén nyáron strandra is csak 1-2 szer merészkedtem el miattuk. Már próbáltam több mindent, eddig semmi sem vált be, de ez most úgy tűnik segít.....amióta kenem, azóta láss csodát eliszkoltak a kis szemetek.Már csak pár sebecske van a patik helyén, amiket én kapirgáltam el. Hihetetlen, mivel főleg a vállam részén jönnek mindkét oldalon, így azt a részt ezzel kenem 3-4 napja, és újabbak sem jelentek meg. Pedig ennyi szünetet nem szoktak tartani a kis rondaságok. Még nem merem elkiabálni, de egyenlőre Imádom! Az állagát tekintve, nekem felüdülés, mert végre nem egy ragacsos fehér valamit kell magamon elviselni, ez pikk pakk beszívódík, illatmentes szinte, átlátszó, így az arcomra is kentem belőle, az államra, és ott is minden rondaság eltűnt, arról nem is beszélve, hogy a bőröm olyan puha tőle, mint a babáé. Szóval szép kezdeteken vagyunk túl, remélem így folytatjuk tovább is. Azóta eltelt egy év is, és még mindig barátok vagyunk, mindig van itthon....és mindig gyorsan segít. Eddig ennél jobb pattanáskezelőt nem találtam, de már keresni se keresek mást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 28.

julcsi200

2019. május 23.

Eddig a VerMix-et használtam pattanásokra, ami szuperül működött. Sajnos abban a Dm-ben, ahol vásárolok már nem árulják, így gondoltam kipróbálok valami mást... SEMMIT nem művelt a pattanásokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

vivitrius

2019. január 13.

Vénségemre ragyásabb lett a hátam, mint a legdurvább kamaszkorban. Hozzáteszem, nem voltam sosem pattanásos típus. Dermofil pasztát nem akartam venni, kicsit nagy mennyiségűnek láttam. Ezt vettem végül és ezzel kezelem a hátamon a pattanásokat. Nem oszt, nem szoroz úgy vettem észre. Bár összehúzza és fertőtleníti a kinyomott pattikat, de simán visszajönnek. Nem szárít. Olyan kis semmilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Bettii98

2018. július 6.

Borzalmas. Semmit nem csinál. Hiába olcsó, ígyis pénzkidobás. Állaga, mint a ragasztó, büdös is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Andrea1992

2018. július 5.

Az átlátszó állaga miatt vettem , hogy tudjam nappal is használni. Nem hiszem, hogy újra veszem,mert nem vettem észre csodatevő hatását. nekem kicsit csalódás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Eszter4

2018. május 27.

Nekem nagyon bevált. :) Elég belőle egy kicsi pötty a pattanásos területre és szépen leszárítja. Már többször is újravettem, nagyon hozzám nőtt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

w411f10wer

2018. március 22.

Sokszor vettem újra, nekem nagyon bevált.
A bóröm T vonalban nagyon zsíros, éjszakánkén tszoktam kenegetni vele az orromon és a homlokomon lévő pattanásokat. Érzem, hogy nagyon szárít, de az én bőrömnek ez csak jó lesz.
Akinek ez a krém túlságosan kiszárítja a bőrét, annak az Insana vagy Balea anti-pickel gel-jét. Ezek nekem lassabban hatottak, viszont a Clearodermet azért is jobban szeretem, mert nem tűnik úgy, mintha hámlana a bőröm, ha esetleg elfelejtem reggel lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Sokszor vettem újra, nekem nagyon bevált.

kismadár

2018. február 9.

Nem jött be, egyszerűen semmit nem csinál a pattanással. Próbáltam már kifejlett pattanáson is, meg olyanon is, ami még nem látszik, csak már érzem.. Hát se így, se úgy nem remekelt. Az jó volt, hogy hűsített és hogy átlátszó a gél, szóval nappalra is fel lehet kenni, nem feltűnő. Gyorsan megszárad és ezzel el is mondtam róla minden pozitív dolgot. Nálam gyakorlatilag hatástalan volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol, Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.