Best of Beauty 2019

Clearoderm

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szalicilsavval és Bisabolollal.

julcsi200

2019. május 23.

Eddig a VerMix-et használtam pattanásokra, ami szuperül működött. Sajnos abban a Dm-ben, ahol vásárolok már nem árulják, így gondoltam kipróbálok valami mást... SEMMIT nem művelt a pattanásokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

vivitrius

2019. január 13.

Vénségemre ragyásabb lett a hátam, mint a legdurvább kamaszkorban. Hozzáteszem, nem voltam sosem pattanásos típus. Dermofil pasztát nem akartam venni, kicsit nagy mennyiségűnek láttam. Ezt vettem végül és ezzel kezelem a hátamon a pattanásokat. Nem oszt, nem szoroz úgy vettem észre. Bár összehúzza és fertőtleníti a kinyomott pattikat, de simán visszajönnek. Nem szárít. Olyan kis semmilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Bettii98

2018. július 6.

Borzalmas. Semmit nem csinál. Hiába olcsó, ígyis pénzkidobás. Állaga, mint a ragasztó, büdös is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Andrea1992

2018. július 5.

Az átlátszó állaga miatt vettem , hogy tudjam nappal is használni. Nem hiszem, hogy újra veszem,mert nem vettem észre csodatevő hatását. nekem kicsit csalódás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Eszter4

2018. május 27.

Nekem nagyon bevált. :) Elég belőle egy kicsi pötty a pattanásos területre és szépen leszárítja. Már többször is újravettem, nagyon hozzám nőtt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

w411f10wer

Korcsoport: < 18
2018. március 22.

Sokszor vettem újra, nekem nagyon bevált.
A bóröm T vonalban nagyon zsíros, éjszakánkén tszoktam kenegetni vele az orromon és a homlokomon lévő pattanásokat. Érzem, hogy nagyon szárít, de az én bőrömnek ez csak jó lesz.
Akinek ez a krém túlságosan kiszárítja a bőrét, annak az Insana vagy Balea anti-pickel gel-jét. Ezek nekem lassabban hatottak, viszont a Clearodermet azért is jobban szeretem, mert nem tűnik úgy, mintha hámlana a bőröm, ha esetleg elfelejtem reggel lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 22.

Sokszor vettem újra, nekem nagyon bevált.

kismadár

2018. február 9.

Nem jött be, egyszerűen semmit nem csinál a pattanással. Próbáltam már kifejlett pattanáson is, meg olyanon is, ami még nem látszik, csak már érzem.. Hát se így, se úgy nem remekelt. Az jó volt, hogy hűsített és hogy átlátszó a gél, szóval nappalra is fel lehet kenni, nem feltűnő. Gyorsan megszárad és ezzel el is mondtam róla minden pozitív dolgot. Nálam gyakorlatilag hatástalan volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

HFanni22

2017. november 7.

Csodát nem művel, de ennél jobb pattanástalanítóm még nem volt. Próbálkoztam már teafaolajjal (ecsetelőssel), de ezen legalább látszik, hogy "dolgozik" a gyulladt pattanásaimon is. Szeretem, hogy nagyon gyorsan megszárad, nem kell sokat várni, és attól félni, hogy összekenem vele a párnám. Reggelre sokat halványít a pattanásaimon. El nem tűnteti őket, de jelentősen felgyorsítsa a gyógyulásukat. Csodaszernek azért nem nevezném, de a legjobb pattanáskezelő, amit eddig valaha próbáltam. 4*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2017. október 23.

Még soha nem használtam ennyire rossz cuccot pattanásokra! Szörnyű! Hiába nem nyomod meg a tubust, akkor is jön magától, ráadásul nem is kevés. Így elég sok kerül fel az adott pattanásra. A pattanást nem, de a bőrt kifejezetten jól és erősen szárítja. Több nap kell hozzá, hogy helyreálljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 23.

bubilany

2017. szeptember 13.

Éjszakára használom csak, de látványos eredményt hoz már reggelre. Nagyon szárít, így tényleg csak a pattanást kell bekenni,a körülötte levő bőr kihagyásával :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol, Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.