Curaprox

Ár:   3275 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csokirhnn, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. október 21.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Curasept ADS szájöblögető hosszú távon, kúraszerű felhasználásra a plakk képződés megakadályozására és egyidejűleg a fogszuvasodás megelőzésére ajánlott. 0,05% klórhexidin+diglukonátot és 0,05% fluoridot tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lilium

2021. július 23.

1,5 hete használom napi rendszerességgel, fogszabályzóhoz. Korábban nem volt fogkövem, de a megelőzéshez javasolták, mivel fogszabályzó mellett könnybben kialakulhat. A csomagolás napi 20 milit ajánl, ami szerintem borzalmasan sok, én ettől kevesebbet szoktam, azt is higítva. Így is soknak bizonyult, ma vettem észre, hogy halványan, de megjelentek apró fluorid okozta fehér foltok a fogaimon. Én eddig többnyire fluorid mentes fogkrémet használtam, lehet kicsit érzékenyebb voltam rá emiatt a kelleténél. Nem tartom rossz szájvíznek, de innentől nem naponta fogom használni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 23.

bleauwsy

2021. május 24.

Csodaszer! Folyamatosan vissza-visszagyulladó bölcsességfogaimat pár nap alatt rendbe szedi és nem hagyja elszabadulni őket. Enyhíti a gyulladást és a fájdalmat is! Még fájdalomcsillapítót sem kell bevennem, mert ezzel megelőzöm a problémát. Legjobb!!! Ínygyulladásra, szájüregi fertőzésre is kiváló. Drága, de garantáltan kihúz a pácból és sokáig elég.

Javítanám, mert rossz helyre írtam. A 220-as verziója a legjobb számomra, a 212-es állapottól függően nem mindig gyógyír. Ezt a 205.öst nem ismerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 24.

Alice529

2021. május 7.

Nagyon hatékonyan lehúzza a gyulladást már első használat után is. Kiváló gyulladáscsökkentő hatása mellett, erényei közé tartozik még, hogy nem színezi el a fogakat és mivel alkoholt nem tartalmaz, ezért más öblögetőkkel szemben nem hagy kellemetlen égető érzést a szájban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

juditkaa70

2020. november 5.

Egyik legjobbja a szájvízeknek. Most hosszú távra kerestem alkolmentes szájvízet, az íze is kellemes, megakadályozza a nagyobb mennyiségű fogkő lerakodását, az ínyt is regenerálja és ápolja. Csak ezt a márkát használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 5.

lili01

2015. december 8.

Fogkő eltávolítás után, eléggé érzékennyé vált az ínyem és a fogaim "töve" , ezért vettem egy ilyet. Két nap használat után, már nyoma sem volt az érzékenységnek. Azóta napi rendszerességgel használom, mondanom sem kell azóta nem is képződött fogkő a fogamon, és a kisebb elszíneződéseket is eltávolította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Xylitol, Propylene Glycol, PEG-40