Curaprox

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kardvirág, Módosítva: 2017. június 20.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Curaprox Enzycal fogkrém (75 ml) természetes enzimekkel támogatja a szájüreg egészségét, miközben véd a fogszuvasodástól. A Curaprox Enzycal fogkrém nem tartalmaz semmilyen károsító anyagot, így nincsen benne agresszív habképző anyag (nátrium-lauril-szulfát, SLS) és az erős illóolajokat (pl. mentolt) is mellőzték az összeállításánál. Fluoridtartalma erősíti a fogzománcot, ami ellenállóbbá válik a fogszuvasodással szemben, míg 3 természetes, a nyálban is megtalálható enzimet tartalmazó formulája támogatja a nyál természetes védekezőképességét. A Curaprox Enzycal fogkrém nem okoz szájszárazságot, összetétele pedig kíméletes a fogzománchoz (abráziós érték: alacsony – RDA 60).

zimmbo

2018. november 26.

A fiamnak vettem megelőzés képen, neki gyakran van aftája. Én is kipróbáltam, de nekem nem adja azt a friss érzést, amit szeretek fogmosás után. Nem habzik, csak kifolyik a szájból, és mire végigérek kettesével a fogakon, a végére már semmi nem marad belőle a számban. A gyerek még nem panaszkodott, felváltva használja más fogkrémekkel. Ha elfogy, nem veszem újra. Az összetevőkre kapja a 3 csillagot, majd frissítek, ha hosszabb távú hatását is érzékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

delijozsefcsaba

2017. szeptember 3.

Igaz, hogy elég drága ez a fogrém (svájci termék), viszont nekem nagyon bevált. Korábban gyakran voltak aftáim, néha herpeszem is, de mióta ezt használom, sokkal ritkábban jelentkeznek a panaszok. Sőt, az íze is nagyon kellemes és az ínygyulladás ellen is hatásos. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Kardvirág

2017. június 9.

Akármilyen szépek az összetevői és akármilyen szépet írhatnak róla mindenfelé, ez nekem totál pénzkidobás volt. Háromszori használat után kialakul a szám jobb sarkában egy ujjbegynyi száraz piros folt, ami egyre rosszabb állapotba került, berepedezett, stb. Nem tudom mi okozza ezt, de így nem tudom használni ezt a fogkrémet. Egyébként nálam ez is ugyanezt produkálja: http://kremmania.hu/kremek/vitis-orthodontic-fogkrem-fogszabalyzohoz. Korábban sosem volt ilyen problémám, csak amióta elkezdtem tudatosan, odafigyelve választani fogkrémet. Nem kicsit bosszantó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.