Mivolis

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 x 0,35 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kiszerelés:   15 x 0,35 ml
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

pici24

2019. január 10.

Mindig van a táskámban 1-2 darab, praktikus a kiszerelése. Nem csíp, egyből hidratálja, nyugtatja a szemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

orsolyap

2018. augusztus 22.

Napi szinten használom, mert kiszárad a szemem és elfelejtek pislogni. Ez a kis csodaszer rögtön beindítja a pislogásom, és nem csíp. Szempillasprirált és szempillafestéket is tudok vele együtt használni. Praktikus, a táska kis fiókaiban is elfér. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

umpalumpa

2017. május 30.

Mostanában szemfesték lemosás után száraznak, karcosnak éreztem a szemeimet. Feltételezem, hogy a belekerült festék-micivíz kombó kissé feloldotta a hidro-lipid réteget (hogy kicsit tudományos legyek). Ezek a cseppecskék rögtön enyhítik a rossz érzést és kimossák a pillafesték-maradványokat is.
Tetszik, hogy nem kell hűtőben tárolni és a kis fiolákat könnyen magammal hurcolhatom. (Ez a praktikussága persze nem valami környezetbarát, hiszen sok kis flakonocska termelődik utána. Kicsi vigasz, hogy bedobhatom a műanyagos kukába.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 30.

Alice83

2017. május 10.

Nagyon praktikus és működik..mindig van nálam néhány fiola, mert sajnos nagyon érzékeny a szeme és ha por vagy cigaretta füst éri (nem dohányzom de elkerülhetetlen sokszor a kontakt) már ég és alig tudom kinyitni..megnyugtatja a szeme és pirosságot is egyből lehúzza..5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

ava

2017. február 14.

nagyon hasznosnak tartom,ár-érték megfelelő,nekem megfelel a csomagolãsa,egy kis " fiolát"egy nap használok el,reggel,este is csepegtetek,ami kifolyik azt a szemem környékén szétkenem,elvégre hialuron,oda sem árthat. iridina nevű kitágult hajszálerekre való szemcseppet nálam90% ban kiváltotta,mert reggelente nagyon piros szemmel ėbredtem ės csak csepegtettem az iridinát,mire egy kedves szemėsz ismerős hölgy mondta ,hogy attól lesz hosszútãvon még pirosabb ,mert visszafordīthatatlanul kiszãrad a szem ,kellett vmi szemszãrazságra,nálam csak ez vált be, remélem nem szüntetik meg,apukãm szürkehályog műtéte óta ezt használja,neki is megkönnyebbülés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 14.

FrauNika

2016. július 27.

Praktikus és higénikus! Nekem nagyon bevált! Mindig van a táskámban 1-2 db ha kellene! Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Rony

2014. november 27.

Szerintem roppant praktikus, és én nem drágállom, mert általában az a problémám a műkönnyekkel, hogy nem használom el az összeset, és mivel ezek átlagosan 28 napig állnak el felbontás után egy 3/4 flakont mindig ki kellett dobnom. Ellentétben ezzel, hiszen így csak egy fiolát használok el ha szükséges.
Nekem mindkét szememhez elegendő egy kis üvegcse, úgyhogy tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Nekem mindkét szememhez elegendő egy kis üvegcse, úgyhogy tökéletes.

turquoise_pianist

2013. augusztus 3.

elég drága a kiszereléséhez képest, de higiénikus és nekem bőven elég mindkét szemembe a lötyi ami benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Lotheg

2013. május 22.

Nekem van ilyen... Vmikor amikor épp elfogyott a műkönnyem berohantam egy dm-be és megvettem.. Nem szoktam ilyet csinálni igyekszem gondolkodni, de nekem sajnos száraz alapból a szemem, így szükségem van rá, kontaktlencséhez meg még inkább... De hülyeség volt, mert gyógyszertárat is elég gyorsan talál általában az ember ... Ez nagyon drága, ennél még az is olcsóbb szerintem amiket az optikában néztem, hogy O.O? milyen drága... Alig van benne és egyszerre el kell használni egy egész ilyen bigyót... És én kontaklencsét mikor beteszem 1-1 csepp mindkettőbe.. de ebben ennél több van azért és nem vmi jó ötlet elrakni későbbre... Én a legolcsóbbat szoktam venni Refresh.. 15 ml és szerintem csak egy-két százassal több mint ez ... visszazárható ... kis pici csomagocska akárhol elfér... De a dolgát teszi ez tény ezért a hármas de többet tuti nem érdemel meg, mert drága és nem praktikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

hempike1

2013. január 17.

Nagyszerűen kimossa a szembe került kozmetikumokat és még a kontaktlencsét sem szükséges kivenni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 17.