Dove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evolet, Módosítva: 2021. november 22.

Kategória:   Tusfürdők

• A NutriumMoisture™ technológia természetes bőrtápláló anyagokat tartalmaz
  • Mélyen táplálja a bőr szarurétegét
  • Fürdés közben segít megőrizni a bőr saját nedvességmegtartó képességét
  • 100% gyengéd tisztító összetevőket tartalmaz és gyengéd a bőr mikrobiomjához

Ár: 800 , Eladó: GazdiMami
Állapot: 1x próbált. Nagy kiszerelésű.500 ml , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

spavanilly

2022. január 17.

2021.03.21.
... Csak otthon vettem észre, hogy SLS mentes.
Tudom, hogy haladnom kellene a korral, de nekem nem jönnek be a habzásmentes, meg vegán, etc... cuccok. Amikor ilyen terméket használok, teljesen feleslegesnek érzem magamra kenni. Akkor már inkább egy (hagyományos) szappan magában...sokkal több tisztaság érzetet nyújt.

Ez a tusfürdő egy katasztrófa!!!
Olyan állagú, mint egy testápoló.
Értelemszerűen nem habzik, cserébe dupla vízmennyiség kell a lemosásához.
Illata köszönőviszonyban sincs a számomra kultikus Dove illattal.
Elhasználom, de nagyon rossz választás volt.
Még teszek vele egy próbát samponként, mert persze, hogy a jobb ár-érték érték arányú 500ml-s flakont zsákmányoltam be....

Up. :2022.01.17.
Nos, végül folyékony kézmosóként állta meg a helyét.
Nagyon szerettem ebben a funkciójában használni, mert tisztított és ápolt egyszerre.
Illata- habár nem a régi original Dove illata- (Huszon-pár évesek és ifjabbak sajnos nem ismerhettétek...) sokáig megmarad a kézen használat után.
1*-ot adtam neki tusfürdő ként.
5*-ot kap folyékony kézmosóként.
Jóindulatú 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 17.

2021.03.21.
... Csak otthon vettem észre, hogy SLS mentes.

Ez a tusfürdő egy katasztrófa!!!
Olyan állagú, mint egy testápoló.
Értelemszerűen nem habzik, cserébe dupla vízmennyiség kell a lemosásához.
Illata köszönőviszonyban sincs a számomra kultikus Dove illattal.
Elhasználom, de nagyon rossz választás volt.

Up. :2022.01.17.
Nos, végül folyékony kézmosóként állta meg a helyét.
1*-ot adtam neki tusfürdő ként.
5*-ot kap folyékony kézmosóként.
Jóindulatú 4*.

kiskacsa480

2022. január 15.

Az első használatánál el kellett olvasnom, hogy tuti tusfürdőt, nem véletlenül testápolót vettem, olyan krémes állaga van. 😅
Az illata kellemes, tiszta illat, a száraz bőröm szereti, nem muszáj testápolózni utána, nem okoz irritációt, viszketést. Egyszerű de nagyszerű termék. 💙

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

Saku28

2022. január 11.

Nagyon rég volt már Dove-om, de kaptam egy csomagot karácsonyra benne vele. Igazi retró illata van, ezt nagyon szeretem benne. Sokkal sűrűbb, mint amire emlékeztem, majdnem testápoló állag, talán még sűrűbb is. Kicsit mintha szárítana, bajt ugyan nem okozott, de fürdés után érzem, hogy feszül a bőröm, azóta felváltva használom a többi tusfürdőmmel, így jónak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

Pipere

2021. december 2.

Inciben nem szép de nekem problémát nem okozott, semleges illata különösen tetszik. Viszont lehet én vagyok béna de egyszerűen nem tudom szépen elkenni. Az állaga túl sűrű, nagy darabok esnek ki a tubusból és nem oszlik el egységesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

birokinga5

2021. október 4.

A legjobb tusfürdő amit valaha használtam. Mindig igyekszem bőrbarátabb, natúr termékek felé nyitni, de újra és újra visszatérek hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

emiko

2021. szeptember 24.

A száraz bőrömre úgy gondoltam jó lesz. Nem lett jó...
Pár használat után ronda, gyulladt, hámló, "pikkelyessé" tette a bőrömet, ott is ahol amúgy nem száraz a bőröm.
2 hét volt teljesen rendbe hozni a kárt amit okott.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

A száraz bőrömre úgy gondoltam jó lesz. Nem lett jó...
2 hét volt teljesen rendbe hozni a kárt amit okott.....

mmaryann

2021. szeptember 17.

Szuper kis tusfürdő, nagyon szeretem. Volt lehetőségem összehasonlítani a Barnangen Oil Instense shower gel-jével (isteni az illata), de számomra a Dove sokkal jobban teljesített hidratálásban. Nem húzódik a bőröm fürdés után, kellemes, puha tapintású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

ronivarga2001

2021. szeptember 17.

Folyamatosan viszkető, égő, gyakran kipöttyösödő bőrre vettem az itteni kritikák alapján, de többet ártott, mint használt. Fürdés után rendszeresebben pattogtam ki, olyan helyeken is megjelentek pöttyök a testemen, ahol eredetileg nem is voltak, rettentő száraznak éreztem a végtagjaimat tőle. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

lolkabolka

2021. június 30.

Sajnos ennek a tusfürdőnek jó pár tíz éve megváltoztatták az illatát. Kamasz korom nagy szerelme és kuriózuma volt ez a tusfürdő. Még ajándéknak is megállta a helyét...jó 20 évvel ez előtti történet. Akkor ez az illat teljesen már volt, sokkal letisztultabb. Nagy natur és bio kozmetikum rajongóként jó pár éve nem használok kommersz cuccokat, de ez alól kivétel a Dove beauty bar kék szappan és most a tusfürdők is. Ezt a tusfürdőt és az aloe verásat vettem meg a nagy nyári hőségben. Döbbenten tapasztaltam az aloés után ennek egy borzasztó émelyítő tutti-frutti jellegű illat. Nagy csalódást okozott, mert valahol a régi, kamaszkorom Dove illatát kerestem. A hatásával meg vagyok elégedve, nem bántja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 30.

Gabriell

2021. június 20.

Nagyon szeretem, hiszen kevés is elég belőle, jól habzik, kellemesen krémes, jól tisztít. Használata után nincsen az a húzódó bőrérzetem, nem kell azonnal a testápoló után nyúlnom, mert nagyon komfortos utána a bőröm. Örülök, hogy váltottam, sokkal kíméletesebb, kedvesebb a bőrömhöz, mint pl. egy Baleás tusi. Sztem sokáig elég lesz, hiszen ahogy említettem, nem kell belőle sok. Mostantól szerintem csak Dove szulfátmentes tusfürdőket fogok használni, nekem nagyon bejönnek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Soybean Oil