Dove

Ár:   706 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evolet, Módosítva: 2012. január 30.

Kategória:   Tusfürdők

Nutrium Moisture-rel ápolja és hidratálja a bőrt.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel
NagyVani

2020. február 19.

Meglepően hidratáló hatású,még testápolót sem kell utána használnom,pedig száraz bőröm van. Állagát tekintve olyan mintha testápolóval fürödnék,kellemes,krémes.Az illata egy alap Dove illat,viszont van némi fura utóillata,de alapvetően ajánlani tudom annak,aki nem szereti a szárító hatású tusfürdőket és nem szeret testápolózni fürdés után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

greta19

2020. február 14.

A nagyon száraz bőröm igazán csak ez a tusfürdő nem szárítja. Imádom az állagát, nagyon krémes és használat után puha a bőröm. Az illata pedig az igazi dove illat, ami nagyon imádok. Abszolút kedvenc! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 14.

Enca

2020. január 29.

Hat, nem vagyok elajulva. Ajandekba kaptam, tenyleg nem nagyon szarit. De ennyi. Ujra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

Puszedli83

2020. január 29.

Leginkább télen szeretem használni. Nagyon jó krémes az állaga, olyan mintha testápoló lenne. Jól habzik, az illata kellemes,ami sokáig érezhető. Kellőképpen hidratálja a bőröm, zuhanyzás után pihe - puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

danyadi77

2020. január 20.

Megint kaptam ajándékba, és most látom, hogy már véleményeztem. Nos, nem sokat változott a megítélésem. A 2 fő problámám, hogy kommersz szappanszagba vált át az eleinte jó illat a bőrömön, és kis nyomásra is egy nagy tömény adag jön ki belőle. Amúgy mintha tényleg hidratáló lenne. Egy fokkal jobban tetszik,mint régebben.

Csak azt utálom benne, hogy beleszárad a flakonba, olyan lesz,mint egy szappan, és nem lehet kinyomni. Vagy ha igen, egyszerre egy heti adag jön ki:(. Amúgy tényleg kevésbé kell testápolót használni mellette, annyira hidratál, de nekem nem ér meg annyit ez a macera. Olyannyira, hogy többet nem is veszek Dove tusit emiatt, vagy a többi nem ilyen?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

meszimona

2020. január 17.

Nagyon jó vele zuhanyozni, olyan, mintha testápoló krémet használnék közben. Emiatt kicsit ragaszkodó is, alaposabban kell lemosni, mint a géles tusfürdőket. Az állaga, az illata fantaszikus, kis törődés. És tényleg hidratál, úgyhogy csak ajánlani tudom így télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

2019. október 17.

Mostanában csak a Dove tusfürdőket tudja elviselni a bőröm, minden mástól szárad, húzódik. Emellett jó illatokban kapható, krémes és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

FReka

2019. október 5.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt,nem habzik őrülten,kellemes,krémes,puha habja van. Egyáltalán nem szárít vagy irritál,ha nincs kedvem testápolózni,ezt szoktam használni,annyira tápláló. Az illata is nagyon kellemes,tisztaságillat. Ebben a hűvös időben nagyon jól esik ezzel zuhanyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Dorotii66

2019. október 5.

Kellemes illatú, krémes állagú tusfürdő, így számomra leginkább a fürdőrózsával való használat vált be, magában túl sűrű. Jól habzik, nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Formidable

2019. szeptember 17.

Fehér, krémes állagú tusfürdő, enyhe, semleges illattal. Nagyon jól habzik, élvezetes vele zuhanyozni. :) Nem szeretek testápolózni, mert sok idő, amíg beszívódik, ragacsos, zsíros érzetet hagy stb., éppen emiatt kerestem valamilyen tusolás közben alkalmazható alternatívát - ami baráti javaslatra ez a tusfürdő lett. Nem csalódtam benne, nekem is bevált. :) Nem mondom, hogy télen is elég lesz, főleg azokon helyeken, ahol kifejezetten száraz a bőröm, de ezt nem is várom el tőle.
Kényeztető élményt nyújt, pedig nem színes-illatos-csillogós, egyszerűen csak kellemes, habos, puha. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Soybean Oil