Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2012. június 26.

Kategória:   Tusfürdők

A Dove 1/4-ed rész hidratálókrém tartalma és pazar, krémesen lágy ápoló összetevői simává és selymesen fénylővé varázsolják bőrét. Szép bőr, ragyogó megjelenés.

Dove Silk Glow Krémtusfürdő 250ml
Ár: 500 , Eladó: NAPO
Állapot: új, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!
Sziszikee58

2019. október 13.

Kellemes az illata, sokáig elég, és engem nem is szárít, ezért lehet hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

odrey

2019. április 13.

Olyan sűrű, hogy nem szeretek vele furdeni. Alig vartam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Olyan sűrű, hogy nem szeretek vele furdeni. Alig vartam, hogy elfogyjon.

ficeglobog

2019. február 3.

Reméltem, hogy szerelem lesz. Csodás illat, de szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

Reméltem, hogy szerelem lesz. Csodás illat, de szárít.

CameLia

2018. november 26.

Imádom az illatát, és szárítani sem szárít, de nem is hidratál. Csak az érzékeknek ad egy kis pluszt, éppen ezért teljes áron nem éri meg a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

széva

2018. november 18.

Amikor akciós mindig bevásárolok ebből,de teljes áron megéri. Pár flakonom most is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

Anett1116

2018. november 18.

Nagyon szeretem. Kellemes illat, hidratálja a bőrömet. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Nagyon szeretem. Kellemes illat, hidratálja a bőrömet. Egyszerűen imádom!

szivecske

2018. november 11.

Szeretem a Dove tusikat, engem egész szépen hidratálnak, viszont ennek az illata nem jön be annyira... kicsit öregasszony pacsuli nekem, egyszer elmegy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

ami2015

2018. november 9.

Illata ötös, de mint tusfürdő egyes, vagy annyi se... nagyon szárít, de annyira, hogy már zuhanyzás közben érzem, hogy húzódik a bőröm. Sajnos az eddigi Dove tusfürdőknél szinte kivétel nélkül tapasztaltam ezt a borzasztó szárító hatást. A férjem annyira utálja őket, hogy már ki se próbál egyet se... lassan én is feladom a próbálkozást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 9.

beautygirl80

2018. május 30.

Annyira de annyira szeretem az illatát, viszont az én bőrömet szárítja, ezert fájó szívvel levonok tőle egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

tamara428

2018. május 24.

Nagyon szeretem a sima Dove tusfürdőt, sokszor visszatérek hozzá, ezért gondoltam kipróbálom ezt a változatot is. Nekem tetszik az illata és a bőröm sem szárad ki tőle, bár nem hidratál úgy, mint a klasszikus kék Dove. Nem bántam meg, hogy megvettem, de nem tudom még, hogy ezt veszem-e megint vagy a kéket, ha ez kifogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Színezék. Barnás sárga.