Dr. Kelen

Ár:   1839 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml, 500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chikanae, Módosítva: 2019. december 17.

Kiszerelés:   150 ml, 500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Testápolók

Modern kutatások eredményeként kifejlesztett 2in1 készítmény. Egyidejűleg karcsúsító és cellulitos bőr setén javasolt. Optimálisan megválasztott hatóanyag-kombinációja a bőr rugalmasságának, feszességének megtartása mellett biztosítja a karcsúbb feszesebb vonalakat a kötőszöveti elváltozások következtében kialakult cellulitos bőr esetén. A problémás helyek rendszeres bemasszírozásával bőre megtartja rugalmasságát. Hypoallergen. Az exluzív termék borostyánlevél-kivonat, koffein, teofillin, rozmaringolajtartalma a siker garanciája. Színezőanyagot, tartósítószert nem tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Edit05

2021. június 24.

Nagyon jó állagú és illatú, gyorsan beszívódik és kellemes tapintású lesz tőle a bőröm a következő tusolásig. Azért kap 3 csillagot, mert mindössze ennyit tud, erre egy normál testápoló is képes, cellulit- csökkentés és zsírégetés ügyében semmit nem mozdított előre nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 24.

vassviktoria

2021. február 25.

Drogériában csak lekaptam a polcról, nagyon kellemes állagú, gyorsan beszívódó zselé. Fürdés után jól esik a bőrömnek. Azóta a gyömbéres és a coffeines változatát is kipróbáltam, mind3 bejött. A tubus alján lévő pár centi anyag nagy küzdés árán jön ki, annyira hülyén van a pumpája megcsinálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Barbika

2020. február 28.

Kellemesen hűsítő érzést kelt, könnyű eldolgozni a bőrön. Nem minden nap használom,így a hatásáról nem tudok határozott kijelentést tenni. Alapjaiban valószínűleg nem hatásos narancsbőr ellen. Emlékeim szerint régebben is használtam már a terméket, akkor is volt diéta, edzés, szauna, és különböző krémek használata. A kelen termékek nem igazán váltak be. Ennek ellenére szeretem használni hűsítése miatt. Kelet Matyi rossmanjaiban nincsenek Kelen termékek :/ netről kell rendeljem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

renata89

2019. március 8.

Edzés mellett használom, és valóban feszesítő hatása van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Edzés mellett használom, és valóban feszesítő hatása van.

horiniki

2019. március 7.

Önmagában ez sem ér sokat, de edzések mellé valóban felgyorsítja az eredményt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Önmagában ez sem ér sokat, de edzések mellé valóban felgyorsítja az eredményt.

barbimania

2018. szeptember 8.

A szülés utáni testemen, egy het után futással kombinálva nagyon durván látványos! Már nem először bizonyít, hozza teszem max két heti ez az adag, legalábbis reggel este és futás elott alkalmazva tuti nem lesz tovább elég. De csodaszer :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

ProbaBaba

2018. március 15.

Barátnőm ajánlotta, neki nagyon szépen feszesítette a bőrét. Sajnos ez múlt 3-4 évben kialakult a combomon, fenekemen narancsbőr ezért mostanra már eleg sok mindent kiprobáltam, hogy eltűntessem. 2-3 hete használom rendszeresen napi 1x-2x. Ami nekem újdonság volt, hogy nem csípő égető érzésem van a felkenés után, hanem hűsítő. Nyárra nagyon ideális lesz! A feszesítést már én is tapasztalom, de tudom hogy önmagában ez azért kevés lesz. Nagy piros pont azért, hogy kb 1-2perc alatt beszívódik! Viszont tényleg hamar kiürül az a kis flakon és a kinyomója sem a legjobb fajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Grafitzsiraf

2018. február 12.

Fél flakon után nagy eredményről nem tudok beszámolni, az illata miatt viszont használni fogom rendületlenül. Meglátom, történik-e változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Blondi

2017. május 31.

Szuper! Imádom, ahogy szinte az összes termékét ennek a márkának. Nyárra szeretném eltüntetni a narancsbőrt a combomról, és most úgy fél tubus elhasználása után látok is reményt erre. Mivel elég gyorsan fogy és elég drága, ezért felvátva használom a DM Balea narancsbőr elleni krémmel. Gyakran be is tekercselem a combomat miután felkentem a zselét, hogy jobb eredményt érjek el. Én ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Vargazsuzsa21

2017. január 17.

Nagyon jó termék! Persze nem kell csodákat várni, mozgás nélkül nem lesz eredményes. Nekem arra jó volt , hogy nagy fogyás után nem tűnt el az összes narancsbőröm és ez egy hét alatt eltüntette!!! Reggel és este kentem és persze torna előtt. Én csak jót tudok írni, mondani róla. Nálam mindig van 1 flakon ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.