Best of Beauty 2019

Dr. Kelen

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chikanae, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Testápolók

Modern kutatások eredményeként kifejlesztett 2in1 készítmény. Egyidejűleg karcsúsító és cellulitos bőr setén javasolt. Optimálisan megválasztott hatóanyag-kombinációja a bőr rugalmasságának, feszességének megtartása mellett biztosítja a karcsúbb feszesebb vonalakat a kötőszöveti elváltozások következtében kialakult cellulitos bőr esetén. A problémás helyek rendszeres bemasszírozásával bőre megtartja rugalmasságát. Hypoallergen. Az exluzív termék borostyánlevél-kivonat, koffein, teofillin, rozmaringolajtartalma a siker garanciája. Színezőanyagot, tartósítószert nem tartalmaz.

renata89

2019. március 8.

Edzés mellett használom, és valóban feszesítő hatása van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Edzés mellett használom, és valóban feszesítő hatása van.

horiniki

2019. március 7.

Önmagában ez sem ér sokat, de edzések mellé valóban felgyorsítja az eredményt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Önmagában ez sem ér sokat, de edzések mellé valóban felgyorsítja az eredményt.

barbimania

2018. szeptember 8.

A szülés utáni testemen, egy het után futással kombinálva nagyon durván látványos! Már nem először bizonyít, hozza teszem max két heti ez az adag, legalábbis reggel este és futás elott alkalmazva tuti nem lesz tovább elég. De csodaszer :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

ProbaBaba

2018. március 15.

Barátnőm ajánlotta, neki nagyon szépen feszesítette a bőrét. Sajnos ez múlt 3-4 évben kialakult a combomon, fenekemen narancsbőr ezért mostanra már eleg sok mindent kiprobáltam, hogy eltűntessem. 2-3 hete használom rendszeresen napi 1x-2x. Ami nekem újdonság volt, hogy nem csípő égető érzésem van a felkenés után, hanem hűsítő. Nyárra nagyon ideális lesz! A feszesítést már én is tapasztalom, de tudom hogy önmagában ez azért kevés lesz. Nagy piros pont azért, hogy kb 1-2perc alatt beszívódik! Viszont tényleg hamar kiürül az a kis flakon és a kinyomója sem a legjobb fajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Grafitzsiraf

2018. február 12.

Fél flakon után nagy eredményről nem tudok beszámolni, az illata miatt viszont használni fogom rendületlenül. Meglátom, történik-e változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Blondi

2017. május 31.

Szuper! Imádom, ahogy szinte az összes termékét ennek a márkának. Nyárra szeretném eltüntetni a narancsbőrt a combomról, és most úgy fél tubus elhasználása után látok is reményt erre. Mivel elég gyorsan fogy és elég drága, ezért felvátva használom a DM Balea narancsbőr elleni krémmel. Gyakran be is tekercselem a combomat miután felkentem a zselét, hogy jobb eredményt érjek el. Én ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Vargazsuzsa21

2017. január 17.

Nagyon jó termék! Persze nem kell csodákat várni, mozgás nélkül nem lesz eredményes. Nekem arra jó volt , hogy nagy fogyás után nem tűnt el az összes narancsbőröm és ez egy hét alatt eltüntette!!! Reggel és este kentem és persze torna előtt. Én csak jót tudok írni, mondani róla. Nálam mindig van 1 flakon ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

adelkovacs

2016. augusztus 25.

Sajnos mi nők hajlamosak vagyunk mindent elkövetni, hogy feszesebbek legyünk. Folyamatosan próbálgatjuk az újabb és újabb termékeket hátha... No ez sem tesz csodát. Arra biztosan nem jó, hogy - fürdök, bekenem és lefekszem. Ha viszont mozgás előtt kened be magad , könnyebben beszívódik a bőrbe. Akkor is hatásos lehet, ha evvel masszíroztatod magad..) D Ha ez nem is , a masszázs még csodát tehet. Az ára viszont megfelelő.l Egy próbát mindenképpen megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Ба́ба-Яга́

2016. július 24.

Különösebb hatást nem nyújtott a narancsbőrrel szemben. Azért vettem, mert nincs benne olyan összetevő, mint a paprika, fahéj. Nem pirosodik a bőr, nincs égő érzés. Első használat után már pattanások, apró szőrtüszőgyulladások lettek a bőrömön. Nem a teljes felületen, nem is vészesen, de több is kialakult. Nehezen kenhető, mert gyorsan ragacsossá válik, beszívja a bőr, viszont pár perc után már selymes tapintás marad. Ha nedvesség éri vagy izzad az ember, újra ragadni kezd. Az illata kellemes, de sokáig meg is marad. Gyorsan fogy és nincs benne sok. Remélem, annyi hatása van, hogy legalább szinten tartja a cellulitet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 24.

diaben

2016. február 12.

Réges régen használtam. Nekem nagyon tetszett. Egy pici bajom volt vele. A koffein miatt gyorsabban nőtt a szőr a combomon. Ha szorgosan keni az ember, valóban használ. Nem csodaszer, de ár-értékben szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.