Dr. Kelen

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml/500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2012. június 13.

Kiszerelés:   150 ml/500 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Speciális összetételű bedörzsölő készítmény a narancsbőr (cellulit), illetve a terhességi bőrcsíkozódás (stria) kezelésére. A gél naponta történő rendszeres használata javasolt a tünetek megelőzésére, csökkentésére. A termék eszcin, koffein, carnitin, gyömbérkivonat, valamint fahéj- és citromolaj-tartalma a siker garanciája. Tartósítószert és színezőanyagot nem tartalmaz. Minden bőrtípus esetén használható.

iorsika

2019. június 22.

Infrabiciklihez használom, a márka másik zsírégető gélje elfogyott és helyette gyorsan csak ezt tudtam venni. Illata, állaga hasonló. Enyhén pirul tőle a bőr. Nagyon jól izzaszt, fólia alatt habosodik. Engem nem csípett, nem égetett. Önmagában szerintem ezek a készitmények mozgás nélkül semmit nem érnek. Nem rossz, de a karcsúsító zsírégető gélje hatásosabb a narancsbőr ellen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

KEmese1991

2017. december 7.

Most használtam el egy üveggel, újra fogom venni, én rendszeres testmozgás mellett használom, valamelyest javított a narancsbőrön, felkenés után kicsit csip és éget de egyáltalán nem vészes, sok krémet kipróbáltam már eddig ez hozott látható eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Brigoca

2017. június 11.

Edzés által keletkezett striákra vettem, így nem vártam tőle csodát. El nem tüntette, inkább csak halványított rajtuk. Biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

PHajnal

2016. november 7.

Nem láttam különösebb hatását....

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Nem láttam különösebb hatását....

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Tunderviragos

2015. július 10.

Nagyon jók az összetevöi, azert szoktam a Kelen termèkeket vásárolni, de nekem ez kevésnek bizonyult picit pirult a böröm, de elhasználom, majd kipróbálok egy másikat tölük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

rockroka

2015. július 3.

Már egyszer újra vettem mióta elfogyott az első. Felváltva használom Kelen egy másik narancsbőr elleni krémjével, a paprikással. A paprikásat kifejezetten edzésekhez, ezt pedig a hétköznapokban (napi 2x). Gyorsan felszívódik, jó illata van. Mióta ezt a kettőt használom, javult a narancsbőröm, bár sajnos még mindig elég sok van, pedig már hónapok óta odafigyelek. Sebaj, nem adom fel.
Összességében ez egy jó krém, nem nyűg a használata, könnyen a napi rutin részévé válik. Mindenképp próbáljatok meg sportolni a használata után heti többször, hogy biztosabb legyen a hatás. Csodát nem hiszem, hogy lehet egy krémtől várni, amikor mindenhol azt olvasni, hogy nem csak a sport, hanem az étrend is nagyon fontos a narancsbőrtől való megszabaduláshoz.
Szóval elsősorban az ára miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Szóval elsősorban az ára miatt 4 csillag.

KlaudiaZs

2015. május 30.

Nekem egyáltalán nem vált be, hiába kentem mikor edzés előtt, mikor utána. Talán ahol a legminimálisabb a narancsbőröm, ott segített, de pont ahol jobban szerettem volna, ha hat, ott nem. Lassan elfogy, pedig nem sokszor használtam még, és ehhez képest elég drága, arra meg, hogy esetleg hosszabb idő után csináljon valamit, nincs pénzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

edo328

2015. május 20.

Terhesség után kinlodtam a narancsbőrrel és a striákkal. Megvettem ezt a szert, csak edzések előtt használtam illetve 2 hétig esténként lefekvés előtt. A striák halványodtak, narancsbőrnek nyoma sincs. Edzések alkalmával azt tapasztaltam, hogy jobban izzadtam azokon a területeken ahol bekentem, mint amikor ugyanazt edzettem csak krém nélkül. Csodaszernek nem mondanám nyilván az edzés az elsődleges a narancsbőrrel szemben, egy flakonnal elhasználtam annyit megért :) bár elég gyorsan fogy. Amúgy szeretem az illatát, egy bajom hogy a kezem nagyon viszketett felkenés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Titanilla10

2015. április 22.

Társai közül ő vált be leginkább.Gödröcskéket nagyjából eltüntette,feszes puha bőr.Szerettem használni.Érezni ahogy kifejti hatását sporttal együtt a legjobb.De használtam csak úgy is mindennapokban sport nélkül úgy is használt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

emese1989

2015. április 16.

Ajándékba kaptam, de nem nagyon látom hatását, nem is hiszek benne.. talán feszesebb lett a bőröm...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.