Dr. Kelen

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zalvin, Módosítva: 2019. december 17.

Kiszerelés:   150 ml és 500 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Alakformáló krém, hypoallergén, tartósítószer-mentes. Kiváló újdonság zsírégetéshez és cellulit ellen a paprika elementáris erejével. Hatékonyságát L-carnitin, coffein, paprikából nyert capsaicin és az amerikai viaszbokor hatóanyaga, a miricellin optimális kombinációja garantálja. Használatával fellazul a makacs zsírlerakódás, fokozódik a zsírégetés, és a narancsbőr ellen is hatékony. Hidratálja és tartósan feszesíti a bőrt.

cattitude

2020. augusztus 18.

hát engem ez nem annyira melegít, lehet, hogy olyan vastag a zsírréteg a szebbik felemen, hogy nem is érzem a kapszaicint? :) 30 fokokban is simán futottam ezt a krémet használva, nem éreztem semmilyen kellemetlen vagy égő érzést, mondjuk nem szoktam fóliázni, mert macera, kényelmetlen, nem túl környezetkímélő és elképesztő hülyén is hangzik. talán pici feszesedést érzek, de lehet, hogy placebo effekt. az összetevői nem túl szépek. nem hiszem, hogy újraveszem, de azért a mostani flakont elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Gabiiicaaa

2020. július 2.

Mikor megvettem már a boltban mondta a pénztáros hölgy, hogy óvatosan bánjak vele mert nagyon durván éget. Hát kipróbáltam, létezhet, hogy én nem érzek semmit? :D :D
Se bőrpír, se semmi égető érzés, még csak csípni sem csíp egy kicsit sem.
Azért kíváncsi leszek hogy hosszútávon hatékony lesz-e.
Egyelőre 3 csillagot kap mert még nem tudok véleményt mondani róla, pozitívum, hogy egyáltalán nem okoz fájdalmat. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Se bőrpír, se semmi égető érzés, még csak csípni sem csíp egy kicsit sem.
Azért kíváncsi leszek hogy hosszútávon hatékony lesz-e.

Monka71

2020. május 17.

A kozmetikus barátnőm ajánlotta. Alaposan bekentem magam, rá fólia és vastag nadrág majd egy vagy másfél órát tekerek az elliptikus tréneren Én nagyon bírom a fájdalmat, de első alkalommal óvatos voltam, keveset kentem, de így is tüzelt a bőröm. Harmadik alkalomtól már jó alaposan bekenem magam, kb dupla adag mint első nap. Lassan már másfél hete használom, de csak reggel sportolásnál. Én meg vagyok elégedve vele,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 17.

Sylvi919

2020. május 14.

Ez a cucc nagyon jo. Sajnos evekig elhanyagoltam a narancsbort es ugy voltam vele, hogy en ettol ugysem tudok megszabadulni. Azonban egy ideje belevagtam. Masfel hete kenegetem magam reggel es este. Mozgas es sok folyadek nagyon fontos melle. De ha mozogtam is eddig nem volt ilyen latvanyos hatasa. Nagyon sokat segit, es sokkal jobban erzem magam, hiszen latszik , hogy használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Pimili

2020. április 21.

Más terméket néztem ki itt a krémmánián, de az nem volt kapható, Dr.Kelen jött velem. Nem bántam meg! Összehasonlítási alapom nincs, először használok ilyet, de önmagában nézve ez igen JÓ! Alkatilag is hajlamos vagyok + fehér bőrű; vékony alkat, de azonnal elpöntyedő, grübedlisedő. Eddig azonban ez nem volt jelentékeny. Most azonban nagy műtét miatt közel 1 évig alig mozogtam + az étkezésem is átalakult. Újra edzésekkel, okos étkezéssel és ezzel SOS rendbe kell hozni magam.
Csíp, persze, kinek mennyire, ez alap, szóra sem érdemes. Az is, hogy komoly kéztisztítás kell utána!!

Nekem 1 hét után látványos a javulás. Nem tűnt, el, azt nem :) De máris látszik és tapintásra is érződik! A következőképpen használom: ahogy javasolja, ha nem is edzek, bekenem reggel a mocskos kis göböcskés részeket :) hogy a cucc dolgozzon addig is, amíg verem a billentyűzetet. Torna, futás, bicaj előtt mindenképpen használom, ha nem is minden nap komoly edzés, de valami mozgás van, kell. Ehhez képest jó pár órára, amit nemigen szoktam, most forró vízben ázok kicsit zuhany helyett, izmokat is lazítja + a még a mozgás előtt bekent cucc maradéka a forró vízben valahogy jobban elkezd dolgozni, csíp, forró, vörös, de abszolút tűrhető, sőt, finom, izgalmas nekem. Kis idő után ha összenyomom a narancsverte területeket, a fürdő után valahogy mintha telítődne, feltelne a bőröm, sokkal kevesebb narancs látszik. Feszesebb, teltebb. Persze ez a fokozott teltség kis idő múlva elmúlik, ahogy a fürdő hatása elmúlik :) de napról napra javul a helyzet kitartó használattal. Van, hogy estére is bekenem vékonyan fürdő után.

Önmagában azt gondolom, sem ilyen külső szerek, sem bogyók, tabletták, stb. nem érnek eleget, ne várjunk csodát saját közreműködés nélkül, bizony meg kell melózni érte: sok folyadék!!, e mellett a krém mellett pláne, tisztességes táplálkozás és sok okos mozgás.

Szaga nem zavar, érdekes, szerintem ilyen összetevőkkel nem lehet más nagyon.
Fóliázni még nem próbáltam.

Nagyon megszerettem, látványos az eredmény, abszolút segíti a többi erőfeszítésemet.
Hosszabb használat után is igyekszem updatelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 21.

Szaga nem zavar, érdekes, szerintem ilyen összetevőkkel nem lehet más nagyon.
Fóliázni még nem próbáltam.

Hosszabb használat után is igyekszem updatelni.

Barbika

2020. február 28.

:D úgy látom nem csak nekem máglyás felvonulós élmény ez a krém.. Viszont észrevettem, hogyha nem sokat kenek fel, csak annyit, hogy épphogy eltudjam kenni a bőrömön, akkor nem olyan vészes. De a pirosság és érzékenység nálam is megvan, és én is keltem már fel az éjszaka arra, hogy konkrétan lángol az egyik combom. Nekem van infrakabinom itthon, egyszer bekentem szauna előtt magam, tyűűű.. majdnem kigyulladt a szaunám tőlem :D
4 csillagot adok neki, mert eléggé kellemetlen az illata, és különösebben nem vettem észre változást narancsbőr ügyben :/ Még így sem, hogy 2 réteg bőrt is leéget az emberről egy használat után.. /Edzek, szaunázok, és a kelen termékeket használom szauna után, de nem sok naribőr változás van./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

vfejes

2019. június 14.

Szerintem ez egy tök szuper cucc. Nyilván nagy csodát nem kell várni tőle és csak ésszel, csajok! Szembe, orrba nem turkálni! ... :-DDD

Edzés előtt, nem fóliával, akár este kenve, reggel úszva is használtam. Az, hogy mennyire csipked, a mennyiségtől is függ, de szerintem működik. Nálam amúgy mindegyik működik, ha nem csak ettől várom a nagy csodát, hanem mellette rendszeresen edzek és nem zabálok, mint az őrült... Elmúltam idén 40, hát rámfér egy kis kényeztetés :) Az tuti, hogy én a 40 fokban ezzel nem fogom magam betekerni, de megvettem a nagy kiszerelést is, sokkal jobban megéri és, ha nem találok jobbat, ezt is fogom újravenni, nem a 150 ml-es Oriflame / Avon és egyéb piramisjátékot 3000-ért.

Ja igen, hát kezet nem árt mosni utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Ja igen, hát kezet nem árt mosni utána.

BernadettS

2019. június 14.

Tegnap használtam először,egyenlőre nem tudom mit gondoljak. Este fürdés után bekentem a lábamat,gondoltam teszteljük,hogy reagál rá a bőröm. Aztán igen rövid időn belül jelentkezett az égető,csípő érzés és az egész lábam úgy nézett ki,mintha csalánnal végig csapkodtam volna. Már akkor is eléggé fájdalmasnak volt mondható az érzés,még mintha be is duzzadt volna tőle a lábam,de úgy gondoltam,hogy nagyjából ennek is kell történnie,szóval nem foglalkoztam vele annyira,talán 45 percen belül elmúlt. Aztán lefeküdtem aludni(kb 2 órával később) és éjszaka arra keltem,hogy szabályosan égnek a lábaim. Annyira elviselhetetlen volt,hogy gyors amennyire tudtam megmostam a területeket tusfürdővel. Kicsit enyhült az érzés,de nem múlt el.Nagy nehezen elaludtam,aztan a kora reggeli órákban megint arra ébredtem,hogy elviselhetetlenül ég a lábam. (ahhoz tudnám hasonlítani,mint mikor véletlen leforrázod magad) Reggel megint jó alaposan lezuhanyoztam. azóta elmúlt a fájdalom szerencsére,a pirosság nem látszik,de nem tudom valahogy nem hiszem,hogy ez normális reakció a bőröm részéről. Kár, pedig már nagyban elterveztem,hogy kipróbálom én is azt a folpack-os edzés kombót a krémmel,de ezek után nem merem.. Ja és reggel azért nem merem bekenni,mert nem szívesen érezném ezt munka közben,este meg nyílván aludnék és nem hőgutát akarok kapni:DD (Mellesleg nincs érzékeny bőröm,főleg nem mondható,hogy a lábamon az lenne,de ezek szerint ez már sok volt neki)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

betty23

2019. június 13.

Naaaa, meg volt az első tapasztalatom vele. Felkentem egy relatíve kevés mennyiséget a combjaimra és a fenekemre. Először nem éreztem semmit, azt hittem nekem ez a krém sem fog csípni, mert nekem szinte egyik sem csíp (pl. Biobaza, Helia-D). Aztán egyszer csak éreztem, hogy csipkedi a bőröm és konkrétan VÉRVÖRÖS vagyok mindenhol, ahova került a készítményből. Úg néztem ki, mintha piros filctollal kiszíneztek volna. xD Tiszta pánikba estem, mert egyszer olvastam itt, hogy valaki egy paprikás készítménytől allergiás rekacióval gazdagodott, a szívem a torkomban dobogott. :D Kb. 20 perc után jóval csökkent a melegség érzése, szépen lassan elmúlt a csípés. Érdekes, mert úgy éreztem a frissebb, fenekemen lévő striáimat jobban csípi. Nem tudom, hogy csak felstresszeltem magam, vagy komolyan megviselte a szervezetemet ez a "beavatkozás", de én megfogadtam, hogy csak a fenekemre fogom használni, akkor is moderált mennyiségben. :D Lehet hülye vagyok, de komolyan megijedtem, hiába tudom, hogy a paprika vérbőséget okoz. Megelőlegezek neki egy 4-est, aztán hosszútávon kiderül. Az biztso, hoyg az amúgy mindig hideg popsim meleg lett és sima. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

AdriN16

2019. június 3.

Első használaton vagyok túl, edzés előtt bekentem magam, picit hagytam állni, rá a folpakk... edzés közben bitang jó érzést nyújtott, de zuhanyzás közben és után irdatlanul kellemetlen, majdhogynem fájdalmas. Sajnos a testhőmérsékletem is hőemelkedésig melegett zuhanyzás utánra. Az viszont tény, hogy a bőröm jóval fezsesebb már egy használat után is. Első körben adok neki 3 csillagot, de még próbálgatom, hátha a folpakk volt túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A csípőspaprika hatóanyaga, egy szerves fenolból származtatható alkaloid. Keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású hatóanyag, így elsősorban cellulitisz elleni, melegítő hatású krémekben találkozhatunk vele. A Capsaicin irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.