Dr. Kelen

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 2427 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 2427 Ft

Aktiválja a zsírégetést, serkenti a zsírsejtek távozását, lassítja az újabb lipidek raktározódását. A mentol, eszcintartalmú vadgesztenye-kivonat, koffein, fahéj- és citromolaj a célirányos karcsúsító kezelés garanciája.

Ár: 2427 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 3200 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: teljesen új, 500 ml-es kiszerelés, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
horiniki

2019. április 10.

Önmagában nem ér semmit...Sportolás vagy edzés előtt belemasszírozni a bőrbe és hatni fog. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

sztinke

2018. szeptember 20.

Valami leárazott darabot szereztem be belőle. Nem vártam tőle csodát, de gyakorlatilag semmit nem csinál. Az illata kellemes, de az állaga elég sűrű, nehezen kenhető zselé. Így a bemasszírozás elég hosszadalmas, és még utána is marad egy érezhető réteg a bőrön.
Én semmiféle melegítő/bizsergető hatást nem tapasztalatam, sem pirosságot, de legalább nem is irritál. Talán jobban izzadok tőle (edzéshez használom), bár lehet, hogy azt is csak a kemény masszírozás miatt vagy a bőrön maradt réteg miatt. :D Újra venni egész biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Hecate

2018. május 2.

Gyógynövény boltban találtam rá évekkel ezelőtt. Megvettem akkor pár flakonnal (4-5 darabbal azt hiszem), bár nem vártam tőle csodát gondoltam adok neki időt. Edzésekhez használtam csak hason. Ragacsos volt, nehezen szívódott fel. Jobban izzadtam ott, ahol bekentem vele magam és kellemesen esett a tudat, hogy izzasztóbban edzek. Én a tartós fahéjas illatát nagyon kedveltem, szívesen használtam. Karcsúsító, vagy feszesítő hatást nem fedeztem fel, a narancsbőrön sem javított. Nem vettem újra, mert szerintem igen drága és gyorsan fogyó ennyihez. Viszont örülök, hogy magyar termék és van akinek a Krémmániás tapasztalatok alapján segített. Mostanában Rossmann drogériákban látom és ha ránézek azért elmosolyodom, mert az illatára még mindig szívesen emlékszem vissza, illetve felidéz bennem olyan éveket, mikor jobban voltam. :o) (Sajnos időközben az is kiderült, hogy hormonális problémáim vannak, így lehet nekem ezért nem hatott.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

bogyoca

2018. április 8.

A kedvencem! Nekem nagyon bevált! Edzés előtt szoktam használni, ahol bekenem magam, ott sokkal jobban ”bizsereg”, a bőrömet is szebbnek látom/érzem ezeken a területeken. Az illatával és az állagával sincs bajom. További pozitívum, hogy nincs benne semmilyen mesterséges adalékanyag… Abszolút meg vagyok elégedve a zsírégető géllel, szívesen ajánlom mindenkinek, szuper találmány! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

szybogi

2017. június 7.

Kettő csillagot adok, mert nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Több hét használat után is szinte alig vehető észere valami változás, pedig sok folyadékot iszom és rendszeresen edzem is. Az illata az nem rossz, de ragacsos érzetet hagy a bőrön miután bemasszíroztam. Én a Rossmannban vettem 1700Ft-ért és egy flakon az előírt napi kétszeri használattal 2 hét alatt elfogyott.
Összességében azt mondanám nem éri meg az árát, mert gyorsan elfogy és nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Dius90

2017. június 7.

Második üveggel használom. Edzés előtt vastagon bekenem a hasam, betekerem magam és mehet az izzadás. A kezelt részen látványos a vérbőség, úgyhogy működik. Először forrósít, majd hűt. Azon a részen nagyon kellemes tapintású a bőröm a méregtelenítés következtében. Sok lement a hasamról bár nyilván edzés nélkül semmit sem ér vele az ember. Biztosan újra megveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

lang111

2017. január 14.

Még csak 2x használtam úgyhogy hatás szempontjából nem tudok érdemi véleményt alkotni, viszont annyit mindenképpen,hogy pik-pak felszívódik, nem ragad és az illata is egész jó. Egyébként én 1590-ért vettem,tehát az ára már nem olyan vész.Hamarosan update a hatással kapcsoltaban:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

kisizé

2016. november 4.

nekem sajna nem vált be, enyhe fahéjas illata van, de nehezen szívódik be, kicsit ragacsos érzetet hagy maga után... semmi hatását nem érzékelni, pedig elég drága, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

Bella88

2016. június 16.

Kedvenc zsírégetőm. Mióta kipróbáltam mindig van itthon belőle. Nálam rendszeres használat mellett szabad szemmel jól látható eredményt produkált, akkor is amikor éppen nem jártam rendszeresen edzeni. Nagyon puha, egyenletesebb bőrfelszínt ad. Hátránya, hogy gyorsan fogy, lehetne nagyobb kiszerelés is ebben az árkategóriában már...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Chootie

2016. április 22.

Csak dícsérni tudom, nagyon hatásos! Edzés előtt kenem a térdem belső felére és a derekamra, ami szemmel látható eredményt hoz! Negatívum, hogy gyorsan fogy, drága és néha csíp meg irritál, de neki megbocsájtom, mert tényleg hat és nem a semmiért szenvedek. :) (Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy utána lemosom és nagyon fini organikus testápolóval kárpótlom a bürkémet, hogy ne haragudjon annyira. :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.