Dr. Kelen

Ár:   880 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2014. március 20.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb

Pajzs

2019. október 8.

Akkor használom, ha elfárad a lábam, és arra nagyon jó. Frissít, hűsít, egy ideig bizserget, összességében jólesik. Néha a nyakamra is kenem, mikor megfájdul a fejem, nem a hatása miatt, egyszerűen csak megkívánom, hogy hűsítse valami olyankor a tarkómat. Előfordul, hogy cseppentek hozzá Polar Bear olajat is, hogy erősítsem a mentolos hatást/ illatot (az alkoholt eléggé érezni benne, csakúgy mint a rozmaringot).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Mokani

2019. augusztus 11.

Fesztivál után tökéletes. Ráadásként rosszul léptem (egy aknasziget mindegyik fesztivál..) és már ott megfájdult a bokám, a talpam pedig persze minden mástól. Utána ezzel kentem 2 napig és segített! A talpamat is jól átnyomkodtam vele, lábfejemet és a bokámat óvatosan. Hétfőn már sokkal jobb volt! A bokámat pedig jegelem tovább...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

mLK235

2017. március 7.

Szeretem használni mivel nyugtatja a fáradt duzzadt lábat.
Kellemes kis bizsergető érzést nyújt ami jól esik, de nem sokáig sajnos! Inkább nyugtatja és hűsítiti a fáradt lábakat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Szeretem használni mivel nyugtatja a fáradt duzzadt lábat.

Goldapple

2015. április 12.

Nyáron szoktam használni, kirándulások után nagyon jól hűsíti és frissíti a megfáradt lábaimat. Érzkeny a bőröm, de semmiféle irritációt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Kormios

2013. május 19.

Szerintem szuper. A minap rosszul léptem, a bokám teniszlabda nagyságúra duzzadt és fájt. Ezzel kenegettem (na jó,+ ecetes-jeges borogatás:) ) , két nap alatt minden panasz elmúlt. Ha fáj egy hosszú nap után a lábam,akkor is mindig segít. Én elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Angi

2012. július 1.

Kámforos verzióját vettem meg a patikában kb. 1 hónapja. Egész napos járkálás, ácsorgás után van, hogy bedagad a bokám, fáj a combom és a térdem. Nem vagyok túlsúlyos, nem értem miért, ráadásul nem is tudtam mit kezdeni a dologgal, csak az segített, ha pihentem utána 6-8 órát. Mióta ez megvan, tenyérnyi mennyiséggel kétszer átdörzsölöm a lábam és fél óra múlva nincs fájdalom, se duzzanat. Sőt, másnap sem érzem elnehezültnek a lábaim. Hátránya, hogy sok kell belőle, viszont nagyon olcsó, ezért ezt elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

prézlike

2011. november 12.

Én aerobic előtt szoktam bedörzsölni vele az ízületeimet, nagyon kellemes hatású és mintha a húzódásokat és az izomlázat is csökkentette volna. Ebből a termékcsaládból több is van, pl. a kámforos is ugyanilyen jó. Száraz bőrre szerintem a kalendulás a nyerő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 12.

gwendolen

2011. augusztus 16.

Futás előtt-után használtam. Érzetre kellemes mentolos, enyhén szárít az alkoholtartalma miatt. Különösebb hatását nem vettem észre így nem mondanám csodaszernek, de a fáradt lábakra jóleshet ettől függetlenül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.