Dr. Kelen

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: v.moncsi91, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolás

Mellfeszesítő lotion

A mellek szépsége, mint a nőiesség egyik szimbóluma, elsősorban annak feszességétől, ápoltságától függ. A lágy krém mindezt a gyógynövények erejével biztosítja. Az organikus gazdaságból származó bio alapanyagot tartalmazó emulzió segíti a bőr dinamikus egyensúlyának fenntartását, serkenti a kollagén-, és elasztin rostok képződését, koffein és eszcin tartalma javítja a lokális keringést. Hidratáló, revitalizáló összetevői növelik a bőr feszességét, rugalmasságát.
25 éves kortól használja megelőző jelleggel, illetve különösen ajánlott szülés/szoptatás után, fogyókúrázóknak vagy idősebb korban.
Hypoallergen, tartósítószert és színezőanyagot nem tartalmaz.
Gyorsan beszívódik, nem hagy foltot a ruhán.

Aktív anyagai: bio rozmaring-kivonat, növényi hyaluronsav, centella, vadgesztenye kivonat, citrommag kivonat.

Kiszerelés: 150 ml

dandy93

2019. augusztus 14.

Még nem merem elkiabálni, de azt hiszem, ez tényleg használ... Betegségből eredő hirtelen fogyás után már lassan egy éve próbálom a felére csökkent és "kitöltő anyag" hiányában megereszkedett cicijeimet különféle krémekkel kicsit helyrehozni, eddig talán ennél érzékeltem a legjobban a feszesítő hatást. Nyilván csodát nem csinál, de mintha kicsit "összekapná" a bőrt, mellette pedig még használni sem nyűg, praktikus a csomagolása, nincs rossz illata, könnyen kenhető, hamar beszívódó, nem ragacsos krém. Egyetlen hátránya, hogy napi két használattal szörnyen gyorsan fogy, de biztosan újraveszem, mert bízom benne, hogy hosszabb távon még jobb hatása lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

renata89

2019. március 8.

Kellemes illat, korrekt ár, nekem bevált. Formásodtak és feszesedtek is a melleim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Ingrido

2016. június 10.

Én gyengének találom ezt a terméket. Könnyen beszívódik, nincs vele gond, de nem is nagyon használ. Én abban is hiszek, hogy nem is feltétlenül a termék, ami használ, hanem maga a mell messzírozása. Három gyerek, háromszor 25-30 kg plusz (és annak lefogyása), és szoptatás évekig. Az első két esetben más terméket használtam, az nekem jobban tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

aranypáva

2016. április 24.

25 kg-t fogytam 1.5 év alatt, és még 20-at legalább szeretnék leadni, így szükségét éreztem egy ilyen terméknek. Eleinte nem sokat vettem észre, csak hogy a bőr feszesebb, rugalmasabb hidratáltabb. Heti 4-6 óra sportból legalább 1 órát a mellformálásra és mellfeszesítésre szánok, így a krémmel kombinálva elégedett vagyok, bár eddig sem volt katasztrofális a helyzet, de ennyi súlyleadás azért a bőrön meglátszik.
Egyébként nagyon gyorsan beszívódik, rögtön öltözni is lehet, mert nem hagy ragacsos érzetet, a kiszerelés és az adagolás is nagyon praktikus.
Őszintén szólva nem tudom használna-e a krém a sport nélkül, de nem hiszem. Megelőzésre mindenképpen jó és nekem bevált, de utólagos kezelésre nem hiszem, hogy használna. Legközelebb lehet hogy kipróbálok mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

gingerbloo

2016. január 15.

20 vagyok, a melleim egy nagyon kicsit lógnak, mivel elég nagyok. Megelőzésképpen vettem meg, hogy a későbbiekben minél kevésbé rúgdossam a csöcseimet a térdemmel. Pár hete, talán 2 hónapja használom, és úgy vettem észre, hogy használ. Nem csodaszer, bár lehet csak én nem vagyok elég jó példa hozzá, ajánlanám mondjuk várandós vagy szoptató nőknek. Bio, kellemes az illata, korrekt az ára, elég sok terméket kapsz- én még a felénél se tartok pedig minden este használom. Szerintem ez az a fajta termék, amit sokáig kell használni, hogy látványos vagy eredményes legyen, úgyhogy ha csak nem érzed abszolút fölösleges pénzkidobásnak, használj el belőle több flakonnal, és azután dönts. Én valószínűleg egész életemben használni fogom, mert nekem eddig hatásosnak bizonyult és megelőzésképpen mindneképpen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Sodium Lactate, Propylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2