Dr. Kelen

Ár:   1284 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztojas, Módosítva: 2018. június 28.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolók

Bőre színezőanyag nélkül lesz egészségesen természetes barna. A foltmentes barnaság mellett a multifunkciós zöld kávé antioxidáns, anti-aging hatása biztoítja, hogy bőre megőrizze fiatalságát, rugalmasságát.

Bőrbarát összetételű. Arcra, testre egyaránt javasolt. Napallergiások részére is megteremti a barnulás lehetőségét. Tartósítószert, színezőanyagot nem tartalmaz. Gyógyszerészek által fejlesztett.

BoogieLollipop

2019. június 11.

Nagyon fehér bőröm van, de ez segített, hogy ne legyek nyáron is olyan mint a mentő:) Szép, egységes barna színt ad, de ha egymás utáni napokon felkenem , nekem foltos lesz, úgyhogy mindenképpen érdemes várni a felkenések között 2-3 napot! Sokáig elég, nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

szabotimi.szabotimi

2018. október 8.

Tök egyenletes és tényleg barna lettem. Ár/érték arányban is messze a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Tök egyenletes és tényleg barna lettem. Ár/érték arányban is messze a legjobb.

bogyoca

2018. szeptember 19.

Nekem nagyon bevált, imádom! Szép barna vagyok tőle, nem beszélve arról, hogy tartósítószer-mentes. Könnyű felkenni, nem ragad, ráadásul megfizethető is. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

zsofiabatta

2018. augusztus 7.

Nekem nagyon bevált. Heti 2x használom, ad egy kis természetes napbarnított színt a bőrömnek, így nem vagyok teljesen fehér.
Nagyon könnyű felvinni, nem kell sokáig kenegetni, hogy beszívja magát és ami a legjobb, hogy nem hagy ragacsos érzetet, az ágyneműt/ruhákat sem fogja meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Panda90

2018. július 8.

Katasztrófális. Kipróbáltam több barnító krémet is már, de messze ez a legrosszabb. Iszonyatosan sárga lettem tőle és hiába próbáltam leradírozni, sikálni, nem jön le semmivel. Ágyneműt teljesen megfogta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

javi

2018. május 29.

Első önbarnító amit próbáltam. Tetszik, könnyű felkenni, nekem még sose lett foltos, bár előtte használok bőrradírt. Az illata eleinte kávés, engem nem zavar. Miután beszívódik (10-15 perc) azután már nem kell annyira figyelni rá, de nekem már volt hogy megfogta egy kicsit a lepedőt amikor leültem az ágyra. Nem kell félni tőle, én hófehér vagyok és az én bőrömön nem sötétít annyit, épp hogy észre lehet venni. Lehet legközelebb a simát veszem nem ezt a szolidat. Pár napig tart, a kopást észre sem veszem. Összességében jó termék, segítség az olyanoknak mint én, akik nem tudnak barnulni 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Perpill

2018. május 27.

Nagyon fehér bőröm van, nehezen barnulok, inkább égek, így az idén már nem szerettem volna tovább öregíteni a bőröm napozással. Önbarnítót idáig nem használtam, ez volt az első amit kipróbáltam, és azonnal a legjobb barátom lett. Egyenletesen barnít, nagyon szép színem lett, olyan, amit több hetes napozással vagy szoláriumozással tudnék csak elérni. Négy naponta használom, de rólam alig kopik, így egyre barnább vagyok. Talán az arcomon kell kicsit sűrűbben használni, mert a lemosóktól valamivel gyorsabban halványul a szín. Felkenés után néhány óráig enyhe kakaóvajas illata van, később semmit nem érezni. Legutóbbi használat után két órával fehér nadrágot vettem fel, és nem fogta meg. Próbáltam testápolót alákenni, de úgy nagyon lassan szívódott be, így ezt hanyagolom. Testápoló nélkül is egyenletes a barnaság, és puha, ápolt utána a bőröm. Egyértelműen újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 27.

Highcosm

2017. március 3.

Kedves Felhasználók,
köszönjük szépen a véleményeket és a hozzászólásokat.
Kérem engedjék meg, hogy néhány fogyasztónk és személyes tapasztalatunkat megosszam Önökkel:
Minden önbarnító krémnek van egy speciális 'szaga', amelyet elkerülni nem igazán lehet. Amit javasolnék, hogy az önbarnító felkenése után használják a kedvenc testápolójukat, mely el tudja nyomni a kellemetlen 'illatot".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 3.

Kedves Felhasználók,
köszönjük szépen a véleményeket és a hozzászólásokat.

bea0425

2017. január 2.

Szerettem az illatát eleinte, de pár használat után ezt is kellemetlennek érzem már. Ígérethez híven nem foltos a bőr tőle, és szolid színt ad. Gyorsan beszívódik, és a bőröm is puha, kellemes tapintású utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

cske

2016. augusztus 11.

Az illata az egyetlen pozitívum, nem éreztem azt a barnító szagot másnap sem. Igaz színem sem lett tőle, de legalább a fehér lepedőnek igen. Ennyit arról, hogy nem fog. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.