Dr. Kelen

Ár:   1284 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztojas, Módosítva: 2018. június 28.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolók

Bőre színezőanyag nélkül lesz egészségesen természetes barna. A foltmentes barnaság mellett a multifunkciós zöld kávé antioxidáns, anti-aging hatása biztoítja, hogy bőre megőrizze fiatalságát, rugalmasságát.

Bőrbarát összetételű. Arcra, testre egyaránt javasolt. Napallergiások részére is megteremti a barnulás lehetőségét. Tartósítószert, színezőanyagot nem tartalmaz. Gyógyszerészek által fejlesztett.

Ár: 300 Ft , Eladó: CzafitTina
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Babauszka

2020. július 9.

Teljesen elégedett vagyok! Ez az első önbarnítóm és kezdőként is nagyon egyszerű volt felvinni. Krémes állaga van és hamar beszívta a bőröm. Valóban nem ragad, nem hagy foltot. Az illata nagyon kellemes, és én még másnap is éreztem a bőrömön. 5 órán át hagytam fent és természetes barnulás lett az eredmény. (Persze előtte radíroztam!) Eddig nagyon elégedett vagyok vele, biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

iapapitram

2020. június 4.

Elájulok az illatától 😍 Egy alkalom után is nagyon kellemes napcsókolta hatást keltett az arcomon. Nagyon tetszik a pumpás flakon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Brigi3

2020. február 19.

Nagyon kellemes illata van, egy minimális barnaságot lehet vele elérni. A hajlatoknál viszont vigyázni kell vele mert ha vastagon kenem fel csíkos lessz. Nem rossz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 19.

Lilian09

2019. szeptember 5.

Nekem eddig a drogériában/hipermarketben kapható önbarnítókból ez vált be a legjobban! Az én bőrömön hamar elszáll a "kávés" illat, ha este felkenem reggel zuhanyzás után már egyáltalán nem érzem, de zuhanyzás nélkül sem zavaró, a tipikus önbarnító szagot pedig egyáltalán nem érzem, ami szuper. A teljesen faktó-fehér bőrőmnek nagyon jó színt ad egész évben, már többször újra vásároltam. Nem irritál, nem szárít, viszont nekem a többi krémhez képest kicsit gyorsabban kopik ezért csak 4 csillagot adok

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

KBeatrix98

2019. augusztus 30.

Nem rossz, de próbáltam már jobbat is ki. Foltokba kopik, hiába bőrradirozok mellette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Nesh

2019. augusztus 7.

Egy bulin megdicsértem barátnőmet, milyen szép színe van, melyik tengerparton nyaralt? Erre ő megmutatta ezt a flakont. :)
Addig parabénmentes, foltmentes önbarnítót kerestem. Megtaláltam! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Addig parabénmentes, foltmentes önbarnítót kerestem. Megtaláltam! :)

mikokri

2019. július 1.

Rengeteg önbarnítót kipróbáltam, de ez volt az egyetlen, aminek az "illatától" nem borultam ki. Ennek felkenéskor finom csokoládé illata van, később alakul át kicsit büdivé, de nem elviselhetetlen, mint a többi terméknél, amiket teszteltem. Nem foltos sem felvitel után, sem kopásnál.
Viszont mindenkinek (mint minden barnító krémet) ki kell tapasztalni, hogy hol fog jobban, hol kevésbé. Nekem a lábfejem, izületeim és hónaljam környékén nagyon sötét lett, de miután ezt észrevettem, azóta ezeken a területeken nagyon vékonyan, vagy egyéltalán nem kenem be.
Csak azért adok négyest, mert jobban örülnék, ha megoldódna ez az illatanyag probléma, továbbá a fehér vagy világos ruháimat be szokta fogni a bőröm (mosással kijön).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

BoogieLollipop

2019. június 11.

Nagyon fehér bőröm van, de ez segített, hogy ne legyek nyáron is olyan mint a mentő:) Szép, egységes barna színt ad, de ha egymás utáni napokon felkenem , nekem foltos lesz, úgyhogy mindenképpen érdemes várni a felkenések között 2-3 napot! Sokáig elég, nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

szabotimi.szabotimi

2018. október 8.

Tök egyenletes és tényleg barna lettem. Ár/érték arányban is messze a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 8.

Tök egyenletes és tényleg barna lettem. Ár/érték arányban is messze a legjobb.

bogyoca

2018. szeptember 19.

Nekem nagyon bevált, imádom! Szép barna vagyok tőle, nem beszélve arról, hogy tartósítószer-mentes. Könnyű felkenni, nem ragad, ráadásul megfizethető is. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.