Dr. Kelen

Ár:   1284 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztojas, Módosítva: 2018. június 28.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolók

Bőre színezőanyag nélkül lesz egészségesen természetes barna. A foltmentes barnaság mellett a multifunkciós zöld kávé antioxidáns, anti-aging hatása biztoítja, hogy bőre megőrizze fiatalságát, rugalmasságát.

Bőrbarát összetételű. Arcra, testre egyaránt javasolt. Napallergiások részére is megteremti a barnulás lehetőségét. Tartósítószert, színezőanyagot nem tartalmaz. Gyógyszerészek által fejlesztett.

Ár: 1700 , Eladó: justagirl
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, Nagyvárad tér, Deák tér, Foxpost +1200, fizetés: készpénz,foxpost+1200

Tavasztunder

2022. április 30.

Jöttem megerősíteni, hogy nincs rossz illata! Csak szolid, kávés. De az első önbarnítóm, ami után nincs az a jellegzetes büdös.
A színe nem sárga! Halvány barnás.
Ha előtte radíroz az ember és odafigyel, amikor keni, nem lesz foltos.
Nem is kopik csúnyán.
Annak ellenére, hogy halvány színt eredményez, a legjobb önbarnító, amivel eddig találkoztam.
(A Müllerben olcsóbb, mint a többi drogériában.)
Újra fogom venni, ha elhasználom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 30.

A színe nem sárga! Halvány barnás.
Ha előtte radíroz az ember és odafigyel, amikor keni, nem lesz foltos.
Nem is kopik csúnyán.
(A Müllerben olcsóbb, mint a többi drogériában.)
Újra fogom venni, ha elhasználom.

viragb

2022. április 4.

A végeredmény nekem sárga lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 4.

A végeredmény nekem sárga lett.

TBianka

2022. március 29.

Egész jó, anno amikor használtam kicsit barnább voltam akkor nagyon szerettem, mert nem volt foltos jó volt a színe, most hulla fehéren kicsit talán sárgásnak látom többszöri használat után. De jó az illata, ár érték is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

Zol

2022. január 17.

Ebben az árkategóriában nekem eddig ez az önbarnító vált be a legjobban, abszolút elégedett vagyok a termékkel. Kellemes, napbarnította hatást kölcsönöz, mindezt egyenletes felületen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 17.

lilimakeup

2021. július 15.

Első önbarnító amit kipróbálok. Kellemes kávés illata van, jól barnít, szép napcsókolta hatást biztosít, napozás nélkül.
Alaposan, aprólékosan kell felkenni, különben foltos lehet. Első használatnál befogta a ruhám, ezért -1 🌟
Teszi a dolgát, és ár-érték arányban nagyon jó, ezért ez a kis hibája megbocsájtható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

Ophelia

2021. július 1.

Az első önbarnító, amit próbáltam, kicsit aggódva próbáltam ki, de nem ért csalódás. Elég fehér bőrű vagyok, de jól fog rajtam a nap, viszont a lábaim színe mindig jelentősen elmarad a felsőtestemtől, erre kerestem megoldást. Finom illatú krém, jól el lehet oszlatni, könnyen beszívódik. A jellegzetes barnító illat nem tudom mit takar, én semmi különöset nem éreztem, csak a kávés-kakaós illatot. Enyhe barnaságot ad, itt-ott kicsit jobban megfogott (térd, boka - persze leradíroztam a bőröm használat előtt), de nem vészes, összességében szép egészséges szín az összhatás. Nekem nem kopott foltosan, eddig kétszer használtam, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

csiges

2021. január 9.

2020.07.25.
Nekem nagyon világos a bőröm, így ahhoz mérten nézem a hatását: szép, kellemes barnaságot értem el vele, nem volt túl sötét, sem narancssárga. A hajlatoknál sötétebb foltokat hagyott, ami nem tetszett... Pár napig fenn maradt, majd foltosan kopott.
Továbbá kellemes illata van a dobozban, de felkenve előjön a tipikus önbarnító illat.
Összességében ár-érték arányban megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2020.07.25.
Összességében ár-érték arányban megérte.

Kvcsdtty

2020. augusztus 6.

Az illata felkenéskor finom, kávés illatú ami nagyon tetszett, nyilván kb. egy óra után megmutatkozik a jellegzetes barnító szag. Krémes állagú, hamar felszívódik, nem lesz foltos. Felvitelhez erre alkalmas kesztyűt használok. Az ágyneműt és a ruhát nem fogja be. Kellemes napbarnított színt kölcsönöz már első alkalommal is. Fehér bőrűeknek is ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Babauszka

2020. július 9.

Teljesen elégedett vagyok! Ez az első önbarnítóm és kezdőként is nagyon egyszerű volt felvinni. Krémes állaga van és hamar beszívta a bőröm. Valóban nem ragad, nem hagy foltot. Az illata nagyon kellemes, és én még másnap is éreztem a bőrömön. 5 órán át hagytam fent és természetes barnulás lett az eredmény. (Persze előtte radíroztam!) Eddig nagyon elégedett vagyok vele, biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

iapapitram

2020. június 4.

Elájulok az illatától 😍 Egy alkalom után is nagyon kellemes napcsókolta hatást keltett az arcomon. Nagyon tetszik a pumpás flakon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2