Dr. Kelen

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: deagle13, az összetevőket feltöltötte: DrKCosmetics, Módosítva: 2020. február 7.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb

A "jég-gél" azonnal és hosszan tartóan hűsíti a fájó, gyulladt felületet a túlhűlés, fagyás veszélye nélkül. A mentol és kámfor ismert helyi fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő hatású, ezért alkalmas zúzódás, rándulás, izomláz, stb. mérséklésére. Allantoin és pantenol tartalma gyorsítja a bőr regenerálódását. Nem ragad, nyomtalanul felszívódik.

A hűteni kívánt területre 1-2 óránként vigyük fel a gélt. Néhány perc után erős hideg-érzés jelentkezik, ami tartósan megmarad. Kompressziós kötés alatt alkalmazva és a végtagot felpolcolva a duzzanat (oedema) gyorsabban mérséklődik. Sérült bőrfelületet a készítményben lévő fertőtlenítő hatású alkohol csípi. Vigyázzon, hogy szembe, nyálkahártyára ne kerüljön!

Aktív hatóanyagai: allantoin, kámfor, mentol, pantenol

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Quistis

2020. július 18.

Szunyogcsipesre használtam, a viszketés azonnal elmulasztotta. Kellemesen hűsített. Jó a illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

bogyoca

2019. október 9.

Sokáig a hagyományos, hűtős jégzselével próbálkoztam, amikor meghúztam magam. A bőröm mindig égett, és még jobban kipirosodott. Ez a termék viszont maga a megváltás! Azonnal és kellemesen hűsít. Egyetértek az előttem szólókkal: iszonyú jó és hatékony, nem mellesleg az ára is baráti! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

aquana

2019. június 30.

Remekül hűti az izomlázas területeket, nem ragad, nekem a pumpa használatával sem volt gond, bár azóta ahogy látom, megváltozott a csomagolása... egy-két perc, amíg kifejti a hatását, de utána isteni. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

2019. június 19.

Csodásan hűsít, bár a fázós fagyasztó élmény elmaradt. Ráadásul a még ki nem vakart szúnyogcsípések viszketésére tényleg jó.
Egyetlen csillaglevonás: a pumpás adagolót annyira nehéz lenyomni, hogy eleinte azt hittem: 1/ rögtön elromlott, 2./ rázártam, mint a folyékony szappanoknál. A feltöltött képhez képest már újabb csomagolásról írtam!
Szóval nagy erővel nyomni, ez a titka. ÉS utána alaposan kezet mosni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 19.

Szóval nagy erővel nyomni, ez a titka. ÉS utána alaposan kezet mosni ;)

DrAgika

2019. május 20.

Nálunk mindig van otthon. A párom rendszeresen sportol és néha egy kis izomfájdalom, húzódás előfordul. Ilyenkor mindig használja és sokkal hamarabb helyrejön. Nekem is volt szerencsém egy kis baleset alkalmával, zúzódáskor használni. Tényleg nagyon hűsít és le is vitte a duzzanatot a csuklómról. Szerintem nagyon jó kis gyulladáscsökkentő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

esztes2468

2018. december 16.

A legjobb zselé bármilyen fájdalomra, húzódásra, zúzódásra, én nagyon szeretem. Pár perc múlva fejti ki igazi jegesítő hatását, iszonyú jó. Viszont mindenféleképpen ALAPOS (NAGYON ALAPOS) kézmosá ajánlatos a használat után, mert szembe (és máshova...) kerülve brutál durva. :D Tuti újravevős, ha elfogyna, de ami megvan, azt két éve használom, és még a negyede benne van. Alap termék nálam, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Ophelia

2016. március 31.

Sikerült jól megrántani a nyakamat, ez a zselé valóban mérsékelte a kellemetlenségeket. Érezhetően hűsít, de nem pokolian, és az illata is kellemes. Majd bevetem izomlázra is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.