Dr. Kelen

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lori99, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Tartósítószermentes. Vízálló. EU Konform UVA, UVB védelmet biztosít a nap káros sugarai ellen. Karotint és fotostabil fényvédő anyagot tartalmazó napolaj. A bőrre könnyen felvihető, és pótolja annak zsírveszteségét. Használata igen gyors barnulást tesz lehetővé. Vízlepergető összetétele biztosítja, hogy fürdéskor a bőrön marad.

Encike1230

2017. január 5.

Nem égtem le tőle egész nyáron és gyönyörű barna színem lett! Nagyon kellemes az illata. Nem szárította ki a bőröm! Kiváló termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

vadvirag919

2016. június 27.

Nekem ennek az olajnak egy 2 évvel ezelőtti példánya van meg. Akkor a kezdeti napozáshoz is használtam és egyszer sem égtem le. A szórófejének köszönhetően folyt össze-vissza, csúszott, ezért is hagytam fel a használatával, de elképzelhető, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

angry

2015. augusztus 5.

Vízlepergető hatásának köszönhetően elég nehézkes lemosni de strandoláskor persze ez pozitívum. Nagyon könnyű vele lebarnulni és sosem égek le ha ezt használom. Az illata kellemes citrusos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

bipanka

2015. július 11.

1400.- volt az Auchanban.
2x használtam eddig. A lábam szinte semmit nem barnul, ha kenem naptejjel, ha nem, ha sörrel kenem.... :D
Szóval kipróbáltam. Halványan már látszik a szín. Csodát vártam, de végülis meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

1400.- volt az Auchanban.

Villango

2013. augusztus 12.

Iszonyú jóóóó! :) Persze már lesült, barna bőrre való, na de mióta ezt használom már igy nyár derekán, sokkal jobban barnulok, már elég a 6-os faktor, és tényleg bronzosit. Nem ezt akartam venni, de a Kőrösi olajat már elkapkodták a bioboltból ahová járunk. Félve vettem meg, de jó döntés volt. ;)

Update: a hatása nagyon jó, nagyon szépen, barnít, nem égek le, bár már lebarnultan kezdtem el használni.
Az összetevőit most elemeztem át egyenként...és elég gáz mind. :-/ Sőőőt. Szóval ezért csillagot nem vonok le, hisz a hatása maximális, de nem használom sokat az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikumokban kémiai fényszűrőként  használt kámforszármazék, mely elsősorban az UVB sugarak ellen véd. Ismételt, vagy gyakori használata bőrirritációt és fototoxikus allergiát válthat ki, illetve az összetevővel kapcsolatban felmerült az is, hogy ösztrogén jellegű hatása lehet (különösen gyermekekben és terhes nőkben), és hogy pajzsmirigy alulműködést okozhat. Jelenleg nem engedélyezett az összetevő használata kozmetikai összetevőként Japánban és az USA-ban.