Dr. Kelen

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: milkweed, az összetevőket feltöltötte: DrKCosmetics, Módosítva: 2020. február 7.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Fényvédők

Alacsony fényvédő hatású napolaj

Használata gyors barnulást és bronzosan csillogó bőrt biztosít. Könnyen felvihető és pótolja a bőr zsírveszteségét. Fotostabil kémiai fényvédő anyagokat, ezek hatását kiegészítő E-vitamint tartalmaz. Víztaszító összetétele biztosítja, hogy fürdéskor, izzadáskor, vízi sportok alkalmával is a bőrön marad, így a környezetet sem szennyezi. Arcra, testre egyaránt javasolt.

Tartósítószert, színezőanyagot nem tartalmaz. Gyógyszerészek által fejlesztett.

Mokani

2019. augusztus 11.

Sporteseményre mentünk, lelátón sütött a nap és ez volt a barátnőmnél. Szkeptikus voltam, mert jól nézett ki gondoltam leégünk vele... de szerencsére nem! Igaz, nem déli napsütés volt, de akkor is tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Britta78

2018. július 17.

Iszonyatosan nehezen barnulok. Nem használ szinte semmi, hiába bármilyen barnulást elősegítő fényvédő, vagy szolárium. Ez az első napolaj, amivel sikerült egy kis alapszínt szereznem és közben nem égtem rommá. Örök darab lesz nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate