Best of Beauty 2019

Dr. Kelen

Ár:   1680 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml és 12 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2014. március 20.

Kiszerelés:   100 ml és 12 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A termék két különbözo mechanizmussal kialakulóbarnaságot ötvöz. Önbarnító komponense a felvitelt követő 3-5 óra múlva jelentkező barnaságot garantálja, míg a szokásosan használt pigmentaktivátor összetevői a szoláriumozáskor elérhető barna szín erősségét, mélységét, természetes kinézetét fokozzák.

Gyorsan felszívódik. Arcra, testre egyaránt használható.

dkitti87

2019. május 22.

Imádom ezt a krémet, régen nagyon sokat használtam. Szép barna leszek tőle, köszönhetően az önbarnítónak, kevesebbet is kell szoliznom, nem kopik foltosan és a bőröm sem szárad ki! Régóta kerestem, de most sikerült megint találnom a Rossmannban, 1300-ftért! Azért kap tőlem 4-est, mert sűrű az állaga így nehezebben lehet eloszlatni, illetve, hogy iszonyatos a szaga!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

AndreaCs

2019. május 15.

Több alkalommal használtam már, nagyon szép barnaságot lehet vele elérni és az illata is elfogadható. Ár érték arányban kimondottan egy jó választás.
4 csillagot azért kap, mert hidratálhatna egy kicsivel jobban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

4 csillagot azért kap, mert hidratálhatna egy kicsivel jobban is.

kompothal

2019. május 10.

A Rossmannban láttam, először az olcsósága fogott meg, gondoltam kipróbálom.
Először is. Bazi nehéz eldolgozni, szerintem sok az ami a tubusban van, viszont 2 alkalomra meg kevés..
Másodszor pedig szörnyű szaga van. Nem bírok megmaradni olyan büdös vagyok :D
Hatása elmegy, tény hogy szépen rásegít, de a tenyerem olyan, mintha sárban tapicskoltam volna, pedig rendesen lemostam utána..

Egyszer-egyszer jó, de nem lesz állandó társam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

A Rossmannban láttam, először az olcsósága fogott meg, gondoltam kipróbálom.
Másodszor pedig szörnyű szaga van. Nem bírok megmaradni olyan büdös vagyok :D

Egyszer-egyszer jó, de nem lesz állandó társam.

rosa.love

2019. május 1.

Masnapra szep barba lettem tole. Harmad-negyednapra meg tiszta pattanas!!! Eleg ritka, hogy konkretan a derekamon jon ki kinyomhatatlan pattanas, de a termeknek koszonhetoen megtortent. Karomon, mellkasomon is kijott egy csomo pattanas. 1 hete kuzdok veluk. Mondjuk nem tudom mit vartam, mar a felkenesnel annyira libazsir allagunak tunt a krem, h gondoltam, ha ez nem tomiti el a porusokat akkor semmi. Maximum vadlira hasznalnek belole ezentul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 1.

Cremeviki

2019. április 4.

Egynek elmegy mert olcsó és végülis teszi a dolgát... de a kezemen két napja sárga folt van az ujjaim között, hiába töröltem le alaposan miután bekentem magam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Pille17

2019. február 9.

Teszi a dolgát, amit ígér, szép színt ad. Nekem bevált. Használtam drágábbat is, de az sem tudott sokkal többet, csak az illata volt kellemesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

rekucccc

2019. január 17.

Életem első szolikréme és imádom! Rásegít a barnulásra, és nem leszek tőle sárgás színű. Nem kell több:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

csill87

2018. december 9.

A márka sima szolikréme tetszett, de ez az önbarnítós sajnos nem Furcsa lett az illata rajtam, amit még másnap, két zuhany után is mintha éreztem volna. Ez annyira zavaró volt, hogy a hatását meg sem figyeltem. Amúgy nagyon igyekeztem egyenletesen eloszlatni, és sajnos az egy alkalmas kis tasakban lévő krém nem volt elég, pedig nem hiszem, hogy túl nagy lenne a bőrfelületem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

bogyoca

2018. november 22.

Ízlések és pofonok… Én egyáltalán nem éreztem büdösnek a krémet, sőt, kifejezetten tetszett az illata. Nagyon szeretem, sokkal szebben, egyenletesebben barnulok vele. Elég érzékeny bőröm van – vannak olyan kozmetikumok, amiktől kipattogzok, de a Dr.Kelent abszolút bírtam. Nincs benne semmi tartósítószer, plusz hipoallergén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Aquariusgirl

2018. október 23.

Életem első szolikréme, a jó vélemények alapján vettem meg. Bekenegettem magam vele, kicsit sárgább és - nyilván, mert nem tudtam milire pontosan egyformán kenni - foltosabb lettem. És jó büdös szoliszagú. Aztán otthon felejtettem és így a szalonban vettem egy nagyon drága profi krémet, amitől gyönyörű lett a bőröm. Hidratált, egyenletes színű és jó illatú!!!!!! Kell az osszehasonlítási alap mindenképpen!! Ezt bevágtam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.