Dr. Kelen

Ár:   1680 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml, 100 ml és 12 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2014. március 20.

Kiszerelés:   150 ml, 100 ml és 12 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A termék két különbözo mechanizmussal kialakulóbarnaságot ötvöz. Önbarnító komponense a felvitelt követő 3-5 óra múlva jelentkező barnaságot garantálja, míg a szokásosan használt pigmentaktivátor összetevői a szoláriumozáskor elérhető barna szín erősségét, mélységét, természetes kinézetét fokozzák.

Gyorsan felszívódik. Arcra, testre egyaránt használható.

PETRA820718

2019. november 16.

Először is kezdjük ott,hogy utálom az önbarnító krémeket,mert mindegyiktől sárga foltos leszek, hiába radírozás előtte, helyes használat.
Erről elég ennyi.
Na már most, megvettem ezt a krémet bízván abban, hogy segít a szép szín kialakításában és védi kicsit az alapból fehér bőröm a szoliban.
A történet a következő, fürdés után felkentem, hagytam beszívódni, eldolgoztam, bár igazából nem is akart beszívódni.
Szolit letudtam, eltelt pár óra, már besötétedett, nem volt természetes fény, de látom igen barna lettem.. meglepő volt.
Reggel ért a hideg zuhany, ez nem barna, ez sárga, szörnyű, a leggagyibb barnító krém csinál ilyet.Nedves törlővel csak úgy jött le a sárgaság.
Ez egy sárgásító, nem beszívódó trutyi.
Ami még a ruhát is befogja.
Szörnyű, soha többet szolikrém.
Egy csillagot sem érdemel, nem sziju indián akarok lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Erről elég ennyi.
Ez egy sárgásító, nem beszívódó trutyi.
Ami még a ruhát is befogja.
Szörnyű, soha többet szolikrém.
Egy csillagot sem érdemel, nem sziju indián akarok lenni.

Niki0215

2019. augusztus 26.

Tény, jól lehet barnulni vele ( köszönhető a nagy mennyiségű önbarnítónak ami benne van ) és ha nem kenjük el egyenletesen szép sárga foltokat fog produkálni...Még használnám is a hatékonyságára tekintettel. de olyan borzasztóan förtelmes szaga van, én még fürdés után másnap is éreztem..olcsónak olcsó valóban, de nem kenném magamra még egyszer, messziről bűzlök utána.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

reikaa

2019. július 3.

Próbáltam már 15 ezres szolikrémtől kezdve középkategóriásokon át ezt - a többihez képest nevetségesen olcsó- krémet is. Régebben és most is nagyon bejött. Nem leszek tőle foltos, de én minden szolizás előtt le szoktam radírozni a bőröm. Ezt amúgy is ajánlják , egyrészt mert eltávolítod az elhalt hámsejteket másrészt sokkal egyenletesebben fogsz barnulni és nem leszel foltos mint egy boci :) Összességében egy hihetetlen jó ár-érték arányú termék, megy az 5 csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

dkitti87

2019. május 22.

Imádom ezt a krémet, régen nagyon sokat használtam. Szép barna leszek tőle, köszönhetően az önbarnítónak, kevesebbet is kell szoliznom, nem kopik foltosan és a bőröm sem szárad ki! Régóta kerestem, de most sikerült megint találnom a Rossmannban, 1300-ftért! Azért kap tőlem 4-est, mert sűrű az állaga így nehezebben lehet eloszlatni, illetve, hogy iszonyatos a szaga!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

AndreaCs

2019. május 15.

Több alkalommal használtam már, nagyon szép barnaságot lehet vele elérni és az illata is elfogadható. Ár érték arányban kimondottan egy jó választás.
4 csillagot azért kap, mert hidratálhatna egy kicsivel jobban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

4 csillagot azért kap, mert hidratálhatna egy kicsivel jobban is.

kompothal

2019. május 10.

A Rossmannban láttam, először az olcsósága fogott meg, gondoltam kipróbálom.
Először is. Bazi nehéz eldolgozni, szerintem sok az ami a tubusban van, viszont 2 alkalomra meg kevés..
Másodszor pedig szörnyű szaga van. Nem bírok megmaradni olyan büdös vagyok :D
Hatása elmegy, tény hogy szépen rásegít, de a tenyerem olyan, mintha sárban tapicskoltam volna, pedig rendesen lemostam utána..

Egyszer-egyszer jó, de nem lesz állandó társam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

A Rossmannban láttam, először az olcsósága fogott meg, gondoltam kipróbálom.
Másodszor pedig szörnyű szaga van. Nem bírok megmaradni olyan büdös vagyok :D

Egyszer-egyszer jó, de nem lesz állandó társam.

rosa.love

2019. május 1.

Masnapra szep barba lettem tole. Harmad-negyednapra meg tiszta pattanas!!! Eleg ritka, hogy konkretan a derekamon jon ki kinyomhatatlan pattanas, de a termeknek koszonhetoen megtortent. Karomon, mellkasomon is kijott egy csomo pattanas. 1 hete kuzdok veluk. Mondjuk nem tudom mit vartam, mar a felkenesnel annyira libazsir allagunak tunt a krem, h gondoltam, ha ez nem tomiti el a porusokat akkor semmi. Maximum vadlira hasznalnek belole ezentul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 1.

Cremeviki

2019. április 4.

Egynek elmegy mert olcsó és végülis teszi a dolgát... de a kezemen két napja sárga folt van az ujjaim között, hiába töröltem le alaposan miután bekentem magam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Pille17

2019. február 9.

Teszi a dolgát, amit ígér, szép színt ad. Nekem bevált. Használtam drágábbat is, de az sem tudott sokkal többet, csak az illata volt kellemesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

rekucccc

2019. január 17.

Életem első szolikréme és imádom! Rásegít a barnulásra, és nem leszek tőle sárgás színű. Nem kell több:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.