e.l.f.

Ár:   597 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ecsetek

Speciális, ívelt sminkecset, amely tökéletesen másolja szemhéjad természetes alakját, így valóban professzionális sminket kreálhatsz vele. Az elf essential sminkecset családot vezető sminkmesterek tervezték. Gyártásuk környezetbarát módszerekkel, kizárólag magas minőségű szintetikus szálakból történik.

Réti_D_smink

2012. július 12.

Egyértelműen tanuló ecset, de ezt a magyar forgalmazó (ellentétben más ELF forgalmazóval) fel is tüntetni, szóval becsületére váljék, ezért is kapott tőlem magas pontszámot. De maga az ecset egy közepes minőségű. Szerintem is kizárólag sminkoktatáshoz, a sminkelés elsajátításához használható, de kezdőknek én inkább ezt javaslom, mint mindjárt egy drágát. Összességében tehát nem rossz ecset, mert puha, nem hullik a szőre és a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

Gift Box

2012. július 11.

Az enyém nem hullatja a szőrét, de tényleg nem elég tömött, nem lehet vele valami szép eredményt elérni.. Azt hiszem, megtanultam a leckét, hogy ecsetekre megéri többet költeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

natalia.horvath

2012. július 9.

Nem szeretem, mert nagyon hullatja a szőrt ami amugy is elég ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Nem szeretem, mert nagyon hullatja a szőrt ami amugy is elég ritka.