Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivianka, Módosítva: 2014. január 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos.

nagyalexandi

2020. július 14.

Átlagos körömlakklemosó, az árát szerintem teljesen megéri. A friss-gyümölcsös illat azért túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Hoslaura5

2017. június 9.

Nalam befuto.Annyira konnyu hasznalni,es egy pillanat alatt leszedi a koromlakkot.Az illata nem budos,de a gyumolcsostol azert messze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Tofi96

2017. március 20.

hát nekem az istenért nem akarja leszedni a körömlakkot, viszont a körömágyam nagyon durván kiszárítja... :/ viszont a kicsit bekocsonyásodott körömlakkot szépen felhígítja anélkül, hogy elvenné a fényét. :) de végül is nem erre való :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

hannika9

2016. március 13.

Egy picivel tovább tart a lemosás, mint más terméknél,pedig a pumpás acetonmentes, mégis 3x hamarabb le tudom tisztítani vele a körömlakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 13.

nyafatka

2015. december 31.

Olcsó, hatékony- kategória legjobbja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Olcsó, hatékony- kategória legjobbja

erika81

2015. május 1.

Az én igényeimnek megfelel. A piros/sötét lakkokat természetesen nehezebben szedi le, de az eddig próbált lemosókkal sem volt könnyebb. Lemosom 1x és még egyszer áttörlöm tiszta koronggal. Kész! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

umpalumpa

2015. január 25.

Nekem jó és sokáig elég, mert egy 3 éves mellett nem sokat lakkozom a körmöm. A sötétebb lakkokat legalább kétszer kell átmosni. Igen szárít is, de az az aceton az ilyen. Utána bekenem a körömágyat ápoló-olajjal. Biztos van ennél sokkal jobb is, de most megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 25.

Vikinca

2015. január 18.

Amiket eddig mostam le vele lakkokat, azokkal egész jól megbirkózott, csak kicsit lassabban ment mint azt megszoktam. Az illata is tetszik, lehet újra veszem ha elfogy, nem tántorított el az a pár perces plusz munka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

im

2014. november 6.

A sötét lakkok többségével megbirkózik, a csillámosakkal többet kell szenvedni. Eléggé szárítja a körmeimet. Az árát azért megéri, és örülök, hogy utazásbiztos a csomagolása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

Christine

2014. október 30.

Nekem teljesen bevált, tényleg van egy gyümölcsös beütése a lemosás után.
Sokan panaszkodnak, hogy büdös. Az aceton csak egy vegyszer (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Nekem teljesen bevált, tényleg van egy gyümölcsös beütése a lemosás után.
Sokan panaszkodnak, hogy büdös. Az aceton csak egy vegyszer (:

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: CI 42051
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Acetone 0 0

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.