Das Gesunde Plus

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. június 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

AligatorBaby

2019. április 21.

Nem is tudom, hogy már hogy tudnék élni nélküle. Univerzális nagyon sok mindenre felhasználható. Minden alapozás előtt rakok 2-3 cseppet az alapozó szivacsra vagy ecsetre, tökéletesen fertőtleníti és frissítő érzést ad, illetve szoktam pár cseppet rakni az arctonikba, arckrémbe, samponba is ( apropó samponba keverve első használat után megszünteti a korpát). Valódi csodaszer tényleg sokoldalúan használható, nekem az illata is bejön, kissé mentolos frissítő. Antibakteriális hatása miatt akár takarításra is lehet használni, vagy épp mosásra pár csepp a felmosóvízbe illetve én öblítőhöz is szoktam rakni. Pattanásokra, sebgyógyításra is kiváló utóbbinál inkább hígítva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

jujitanti

2019. április 3.

Sajnos rettenetes a szaga, de a hatása jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Sajnos rettenetes a szaga, de a hatása jó.

szzh01

2019. március 26.

Nem értem, hogy miért pontozzátok le a teafaolajat a saját illata miatt. Ez egy természetes alapanyag, ami ilyen. Ha a DAS GESUNDE PLUS márkájú olajjal lenne probléma és azért kapna kevesebb csillagot, azt megérteném, de ezt nem, mert ez kb. olyan, mintha valaki a citromot azért pontozná alul, mert az savanyú.

Ennek az olajnak egyébként brutálisan jó az ára, egy örökkévalóságig elegendő mennyiség van benne. Nagyon sokoldalú, készítek belőle fogmosás utáni szájvizet (azóta nem vérzik az ínyem, férjemnek lecsökkent a fogkőképződése), cseppentem samponba, fejbőrápoló hajolajba, szakállápoló olajba a férjemnek, közvetlenül pattanásra, sebekre, vágásra, körömágy gyulladására, stb. kitűnően használható sokoldalú szer a természet patikájából.

UPDATE: Felmosáskor a vödör vízbe is szoktam cseppenteni 10-15 cseppet illat és fertőtlenítés céljából.
Egy ideje már a ruhákat ecettel öblítem. (Ha nincs túladagolva az ecet, nem lesznek ecetszagúak a ruhák, csak puhák!) Az ecetbe újabban keverek teafa olajat is, itt is az illat és a fertőtlenítés a cél. Készítek egy üvegben előre egy nagyobb adag ecetes-teafa illós keveréket, s így csak bele kell öntenem belőle egy adagnyit a mosógép öblítős tartályába, nem kell minden alkalommal bekevergetni. Egy adagnyi ecethez (ami kb. 2 evőkanálnyi mennyiség 20%-osból, kb. 10 csepp illót teszek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

Kitts

2019. március 25.

Lassan két éve a mindennapos rutinom része. Sminklemosás után, hidratáló előtt használom, vízzel keverve. Érzem, hogy a bőröm hálás érte. Gyakorlatilag mindenen segít, egységesíti, felfrissíti az arcbőrt, megfelelő hidratálással tökéletesen eltüntet minden csúfságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

sandyh

2019. március 24.

Nagyon szeretem. Volt amikor túltoltam akkor borzasztóan szárította a bőröm így mostmár vigyázok vele. Vagy magában vagy hidratálóba keverve használom. Nagyon szépen húzza le a pattanásokat és a pirosságot. Hidratálni kell utána. Másoknak nem tetszik az illata miután magamra kenem, de nekem kifejezetten.
Ha elfogy a tonikom akkor ezt fogom bekeverni szerintem és toniknak használni. 3 hónapja van meg és a felénél járok. Ha meg vagyok fázva vagy felfázva akkor a fürdővizembe is csepektetek belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 24.

Lilko0212

2019. március 22.

Régóta nagy kedvencem, sokat köszönhetek neki, egy éjszaka alatt csodát tesz!
Erős illata van, de megszokható. 950ft egy pici üveg, viszont sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Régóta nagy kedvencem, sokat köszönhetek neki, egy éjszaka alatt csodát tesz!
Erős illata van, de megszokható. 950ft egy pici üveg, viszont sokáig elég.

Pecci

2019. március 16.

Pattanasokra, gyulladt bőrre, seborrheara, kulonbozo fertotlenitesekre tökéletes szer. Az egész család használja, nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Jucuus

2019. február 1.

Mióta nem szolizok, illetve szedem a Dm sajátmárkás hajvitaminját, sajnos egyre több a pattanás az arcomon, illetve a hátamon is. 😅 Muszáj voltam valami szer után nézni, mert már nagyon zavartak a kis csúfságok. Eszembe jutott, hogy mi lenne, ha nem egyből a bőrgyógyászhoz rohannék, hanem inkább a teafaolajat próbálnám ki? Milyen jól is tettem. :D Régóta gondolkodtam, hogy veszek, de valahogy mégse tettem meg. Napközben, illetve este is bekentem a pattanásokat, és tényleg nagyon hatásos, szépen szárítja őket, már sokkal szebb a bőröm így, hála ennek a kis cuccnak! Nekem az illata is bejön, kámforos-mentolos beütése van. Az ára sem vészes, 950 Ft-ba fájt, és úgy gondolom hogy elég sok ideig elég lesz! Mindenképp jó vétel volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Olivliv

2019. január 12.

Nagyon szeretem a teafaolajat, főleg a pattanások szárítására alkalmazom, és eddig a lényegesen drágább Aromax-os teafaolajat használtam, ami nagyon bevált. Viszont ez mérföldekkel olcsóbb a kiszereléséhez képest, úgyhogy gondoltam, megpróbálkozok ezzel, hátha ugyan olyan jó, és még pénzt is megtakarítok vele. Számomra nem vált be annyira, mint az aromaxos, bár ez is tette a dolgát, de mintha kisebb koncentrációjú lenne benne a teafa, nem olyan hatékony, mint a drágábbik társa. Az ok, amiért csak 3 csillagot kap tőlem, az a szaga. Valami borzalmas, és tudom, hogy ez csak személyes preferencia kérdése, mégsem tudom ezt elhasználni, nagyon nagy kár volt bele az illatanyag. Olyan tömény, papóm féle házi barackpálinka szaga van, hogy egyenesen rosszul vagyok tőle és felkenés után hosszú, kínkeserves percekig érzem még az arcomon a szagát. Lehet maga a termék hatásos és nagyon örülök, hogy ilyen sokaknak bejött, de én nem fogom újra venni és nem is tudom mihez fogok kezdeni a maradékkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Verena

2019. január 9.

Pattanások leszárítására használom. Még nem találtam ennél hatékonyabb megoldást :) az egyedüli negatívuma, hogy nagyon szárítja a bőrt, illetve nekem néha kicsit ki is marja. De néha ezt muszáj bevállalni a tiszta arcbőrért :) Pozitívum, hogy nagy mennyiséget kapunk jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool