Das Gesunde Plus

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. június 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

laura0088

2019. november 16.

Több teafa olajat használtam már, ár-érték arányban ez a legjobb. Nagyon szeretem, igazi csodaszer, főleg pattanásokra használom, de a samponba is szoktam rakni pár cseppet és nyáron a szúnyogcsípésekre is hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

fannus9

2019. október 6.

Evek ota ujraveszem, mindenre jo, pattanasra es egyeb gyulladasra is. Nekem nem tetszik az illata, tul tomeny. Arcra csak higitva ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Pajzs

2019. október 5.

Én szeretem az illatát. Leginkább a néha-néha előforduló pattanások leszárítására használom, egy éjszaka alatt lehúzza őket. Máshova nem kenem a bőrömön.
Mértékkel párologtatni is szoktam megfázásos időszakban, nem igen csinál semmit, csak jólesik.
Nagypapám a lábkörmeire kenegette, hogy megelőzze/ megszüntesse a gombát, mindig hozatott magának Édesanyával, ha elfogyott.
Viszont vigyázok vele, hogy a szemem környékére ne kerüljön, mert egyszer véletlen hozzáértem a teafás ujjammal a szemöldököm alatti részhez, és egy napig rá volt gyógyulva a felső szemhéjam az alsóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

kissbianka81

2019. szeptember 19.

Ár-érték arányban a legjobb teafaolaj a piacon!!! Mellesleg nagyon sokoldalú termékről van szó! Nézzetek utána mennyi mindenre érdemes használni ezt az olajat! --> https://www.okoazis.hu/10-tipp-a-teafaolaj-hasznalatahoz-163

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

juno

2019. szeptember 12.

Büdös, az tény, ahogy bármelyik másik teafaolaj. Viszont ennek a DM-esnek az ár/érték aránya nagyon jó, és az üvegcséje is rendben van, nem folyik és nem csöpög belőle össze-vissza a cucc. Maga a teafa olaja nagyon tuti, kár, hogy nem próbáltam ki korábban, most egy fodrász javasolta a korpásodásra, viszketésre hajlamos, száraz fejbőrömre...néhány csepp a samponba, ezzel két hajmosás, és már most látványosan jobb a helyzet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Ziiman

2019. augusztus 12.

Csodaszer. Pattanásos bőrre megváltás, érzem, hogy dolgozik, ha felkenem. Egy idő után hozzászokik a bőröm, olyankor pihentetem, előveszem a levendulaolajat, ami hasonló doglokra képes. Ezt a kettőt váltogatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Nazalea

2019. június 13.

Más márkájú teafaolajat még nem használtam, de az illata olyan mint a (bocs) hörcsög pisi. Persze ez az élvezeti értékéből nem von le, csak nekemmindig fura, hogy olyan tőle az arcom,mintha egy kisállatkereskedéssel tisztítottam volna. Az orrom zsírosodásával egyelőre még nem sokat csinált,de reménykedek (ehhez lehet a melegnek is van "némi" köze). Az illatát meg végülis meg lehet szokni. Az biztos, hogy sokáig elég, ennek fényében viszont az ára tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

HNReni

2019. június 6.

Ennek a fajta teafa olajnak nincs annyira erős szaga. Nagyon hatékony pattanásra én este tettem rá fülpiszkálóval és reggelre le is apadt. Ezen kívül jó sok mindenre pl. Fertőtleníteni cipőket. Még kísérleteznek vele mi mindenre jó még,ha adódik olyan szituáció. De tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

M3la

2019. június 2.

Kb másfél évig nem volt itthon teafaolaj, és mindenfélét összevásároltam a pattanásaimra, mire rájöttem, hogy ez régen bizony mennyit segített nekem. Estére fülpiszkálóra csepegtetek és azzal pötyögtetem végig az arcom, csak és kizárólag közvetlenül alkalmazom, különben nagyon kiszárítja a bőröm. Ha pár cseppet arctonikba keverek (ahogy ajánlva van a hátoldalán), akkor is :( Amúgy az illatát is imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

v1v13n

2019. május 21.

Sokrétű, sokáig elegendő termék, minden háztartásban helye van. Imádom, csatlakozom az előttem szólókhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool