Egyéb

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: loju, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

A szemcsepp nagylevelû csodamogyorós, kamillás, orvosi szemvidítófüves desztillált vizet tartalmaz, amely frissítô és nyugtató tulajdonságokkal rendelkezik, illetve tartalmaz még mályvás desztillált vizet, amely nyugtató hatással rendelkezik.
A természetes elemek együttese, csillapítja az olyan környezeti hatások, mint például szél, nap, füst, környezetszenyezés, légkondicionált környezet, illetve a szemfáradtság, mint például munka és tanulás, számítógép túlzott használata által okozottszemvörösséget.

Kontaktlencsét viselôk is használhatják. Nem tartalmaz benzalkónium-kloridot.

Összetevők: Kamillás desztillált víz, nagylevelû csodamogyorós desztillált víz, orvosi szemvidítófüves desztillált víz, mályvás desztillált víz, kétbázisú nátrium-foszfát-dodekahidrát, egybázisú nátrium-foszfát-monohidrát, nátrium-klorid, EDTA, n-hidroximetilglicinát, injekcióhoz való víz, q.s. 100 ml-hez.

gretik246

2018. december 13.

Azért vettem meg, mert nem volt nekik a patikában a kék változatból. Elhasználtam, de nem olyan jó, mint a kék változata. Picit nyugtatja a szemet, ezért adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Beya93

2018. március 25.

Sajnos alapból hajlamos száradni a szemem, plusz gép előtt is dolgozom így időnként bevörösödik és ég alig tudom nyitva tartani is a szemem. Általában mindig van szemcseppem ilyen esetekre. Tegnap vettem ezt a patikus ajánlotta. Nekem bejött felüdülés volt a szememnek, bár kicsit csípett először de pont előtte mostam le a sminket szóval nem biztos hogy a csepp csípett. Amit sajnálok hogy csak 28 napig lehet felbontás után tárolni, ami az 1890ftos ára mellett elég durva szerintem. Aki kötőhártya gyulladásra meg ilyenekre veszi az nem tudom mit vár hiszen ez nem erre van. Szárazságra égésre fáradtságra viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

doris92

2018. január 3.

Sajnos két év után szemszárazság alakult ki a kontaktlencse miatt. Ez volt szimpatikus, de sajnos nem vált be. Elég sűrűn kell cseppentenem vele és csak pár percig érzem hogy hatásos. Azt hiszem keresgélek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

natasa

2017. november 2.

Hirtelen kellett valami a szememre, mert egyszer csak azt vettem észre, hogy jól begyulladt. A gyógyszertárban ezt ajánlották. Kötőhártyagyulladásra nem jött be, bár a használata kellemes volt. Nem lépett fel irritáció, kicsit nyugtatott, de el kellett mennem a szemészetre (ahol meg antibiotikumos szemcseppet kaptam, szóval az én esetem nem csak fáradságból fakadó szemvörösödés). Nekem nem használt, de nem is az én panaszomra javasolt, ezért nem pontozhatom le. Vény nélkül kapható, várható volt, hogy nem erős cucc.
A sok növényi kivonat biztosan jót tesz a fáradt szemeknek. Sajnos nem lehet sokáig pakolgatni, felbontás után elég gyorsan el kell használni (mint általában a szemcseppeket).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 2.

Mandy133

2017. január 18.

Szemszárazság ellen vettem meg, de semmit nem használt ellene. Ahogy elnézem az összetevőit ártani nem árthat, de sajnos nekem nem is segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Kesudio

2016. december 11.

Olyan szemcseppet kerestem amit kontaktlencse mellett is lehet használni, nem érösszehúzással fejti ki hatását - szemorvosom ezektől óvva intett - és számomra megfizethető ára van. Rengeteg időt töltöttem azzal, hogy neten keresgéltem a szemcseppek között. Ekkor találtam rá erre a "csodára". Minden kitételemnek megfelel, az meg már csak hab a tortán, hogy milyen összetevői vannak. Munkaidőm teljes egészét számítógép előtt töltöm, és a szemem is elég rossz, szemüveget csak otthon hordok, azt is csak este, azon kívül egész nap kontaklencsét viselek, ezért szinte állandó jelleggel fáradtak a szemeim. Csodával határos módon szemszárazsággal nem küzdök, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, szárazságon segít-e. Azt viszont bizton állíthatom, ez a szemcsepp gyógyír a bajomra. A szemfáradtságomon azonnal segít, plusz ha néha belemegy a smink a szemembe, vagy más miatt begyullad, cseppentés után fél órával volt gyulladás, nincs gyulladás. Imádom ezt a kis csodát! Egyetlen bánatom, hogy nehéz beszerezni. Amikor elfogy, sorra járom a közeli patikákat, és van, hogy egyikben sincs. Ha véletlenül találok, mindig bespájzolok belőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

BeataSz

2016. június 17.

Sminkelések alkalmával használom,amikor bepirosodik a szem valami folytán.Erre a célra tökéletesen megfelel, hamar teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

umpalumpa

2015. november 7.

Kevés patikában tartják, csak rendelésre hozzák, pedig sok helyen kerestem. AZtán egyszer sikerült rögtön kapni, amikor sminkeltetés után bepirult a szemem és karcos érzés volt pislogni. Kellemes érzés volt használni, jól esett a hűvös folyadék. Nem csípett, nem irritált. Aznap 3 alkalommal használtam és másnapra nem volt bajom.
Azóta néha használtam, amikor fáradtan éreztem a szemem. Reggel, ha korán kelek néha szükség van rá.
Nagyon tetszik, hogy növényi hatóanyag van benne nem az a durván érösszehúzó hatású. Jó, hogy a tartósítószer is kimaradt. Szerencsére a hatóanyagokra nem vagyok allergiás.
Azt hiszem rendelek előre itt a környéken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 7.

Azt hiszem rendelek előre itt a környéken.

mstindigo

2014. október 1.

A gyártótól kaptam tesztelésre, és pontosan semmit nem ér a krónikus szemszárazságomnak. Azért adok 2 csillagot, és nem csak egyet, mert legalább allergiás reakciót nem okozott a hiperérzékeny szememen. Nekem nagyon bevált a Corneregel éjszakára, nappalra pedig a Systane Balance, de ezt nem tudom ajánlani, ha tényleg száraz a szemed, és a szemvörösséggel se csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.