Olaplex

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. március 11.

Kategória:   Hajápolók

Szabadalommal védett hajkondicionáló hajkötés-sokszorozó molekulával, amely helyreállítja, újraépíti és hidratálja a hajat, mindezt anélkül, hogy elnehezítené azt. Az OLAPLEX 3-4-5 otthoni hajmegújító rendszer része.

• helyreállítja a haj károsodását
  • megakadályozza a haj szöszösödését
  • ragyogóan fényes, erős és egészséges hajat eredményez
  • színvédő hatással bír
  • szulfátmentes, parabénmentes, gluténmentes, vegán, dióféle-mentes

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1PPG-3 Benzyl Ether Myristate Caprylic/Capric Triglyceride eo Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Octyldodecyl Ricinoleate eo Quaternium-91 Cetrimonium Chloride ti I eu I ta Divinyldimethicone/ Dimethicone Copolymer Behentrimonium Chloride ta Glycerin h 0 0Cetyl Esters eo Isododecane eo Bis-Aminopropyl Diglycol DimaleateParfum/Fragrance i Panthenol eo I v 0 0Phospholipids h Dimethicone PEG-7 Isostearate eo I szil Pseudozyma Epicola/Argania Spinosa Kernel Oil Ferment FiltratePseudozyma Epicola/Camellia Sinensis Seed Oil Ferment Extract FiltrateTocopheryl Linoleate/ Oleate a Quaternium-95Propanediol h Punica Granatum (Pomegranate) Extract a Morinda Citrifolia Fruit Extract PEG-8 h Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract Camellia Sinensis (Green Tea) Oil a I h I gy Crambe Abyssinica Seed Oil Hydroxypropyl Cyclodextrin Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Disodium EDTA Polysilicone-15 f C11-15 Pareth-7 ti I eu Hydroxypropyl Guar ti Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0PEG-45M Peg-7 Amodimethicone Amodimethicone szil C12-13 Pareth-23 ti I eu C12-13 Pareth-3 ti I eu Laureth-9 eu Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Bis-Stearyl PEG/PPG-8/6 SMDI/PEG-400 CopolymerPhenoxyethanol ta Hexyl Cinnamal i

Ár: 7000 , Eladó: Lunaria5
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Szolnok/Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel
Ár: 5500 Ft +posta , Eladó: horgi
Állapot: párszor használt, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: postán maradó, előre utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

btoth25

2020. április 12.

Több mint egy éve használom az egész Olaplex otthoni pereputtyal együtt és imááádom :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Kicsijó

2020. március 26.

Féléve használom legalább, lassan a második flakonnal is elfogy. Sötétre festett száraz hajam nagyon szereti. Puha és fényes lesz tőle a frizurám. Az ára sajna húzós, de teljesen megéri,mert sokáig elég! (tény hogy nekem rövid hajam van) szóval tuti újra vevős lesz megint 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

MissKenedy

2020. február 12.

Röviden: Ez a termék család egy CSODA. (nekem)
Hosszabban: Fodrász festi balayage technikával a hajam, lassan 5 éve. Mindig kapok olaplex kezelés mellé, de eddig otthonra nem akartam, mert azért igencsak drága, ha nem válik be, kiugrom az ablakon. Aztán megelégeltem, hogy a vastag szálú, sprőd, szőkített hajamra kenhetem a legdrágább száraz hajra való kencét, akkor sem történik semmi, max elnehezíti, de marad a száraz tapintás. Oké, egy része ennek genetika, 20 évesen a teljesen szűz egészséges hajam sem volt soha selymesen puha. De azért a szőkítés és a hő hatás rádob erre egy lapáttal, amit szeretnék azért kezelni.
Fodrász unszolására, meg egyszer élünk yolo, minek nekem a pénz alapon megvettem a no. 3 és no. 5-ös változatot.
Harmadik használaton vagyok túl és soha egy hajápoló sem ért el ilyen hatást a hajamon. Fényes, puha (magához képest), még egy picit lágyabb az esése is, nem áll úgy mint a szénakazal.

Ezt rendesen használom balzsamként, 5-10 percet szoktam fent hagyni, a kis tesóját egész éjszakára. Viszont azt nem minden hajmosásnál. Ezt viszont rendszeresen, és nagyon sokban segít megőrizni a 3-as kezeléssel elért hatást.

Száraz, szőkített, szénakazal tapintású hajúaknak meleg szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Röviden: Ez a termék család egy CSODA. (nekem)

Száraz, szőkített, szénakazal tapintású hajúaknak meleg szívvel ajánlom.

Futrinka

2020. január 20.

Sajnos nekem nem vált be. Elnehezíti és zsírosítja a hajam. Próbálkozom kevesebb mennyiséggel csak a hangvégekre, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

trisy14

2019. október 26.

Imádom!Újravevős!A samponjával használom és a 3-assal,de nagyon szép a hajam tőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 26.

royne

2019. október 23.

A fodrász ajánlására vettem meg, igaz hogy húzós az ára, de nagyon kiadós, alig kell belőle, mert nagyon tömény. Szőkített hajamat szépen rendbe tette, sokkal hidratáltabb, amióta használom. Mindenképpen újravevős !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 23.

pBeata

2019. augusztus 8.

Nagyon szeretem. Az eddigi legjobb balzsam amit használtam. Én 15 percig szoktam a hajamon hagyni, imádom. Az ára egy kicsit húzós, de nagyon sokáig elég (még úgy is h derékig érő hajam van). Mindenképp újravevős és biztos kipróbálok más olaplex terméket is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

MonikaM

2019. május 27.

Pár mosás óta használom, mert egy ismerősöm haján nagyon tetszett a végeredmény. Balajages meliros haja gyönyörűen fényes és a szőkéről leszedte a sárga színt. Nekem is így van festeve a hajam, így megvettem és most imádom. Gyönyörű az eredmény. Oh és csak a kondíciónálót használjuk! no 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

szns

2018. december 29.

Eddigi legjobb balzsam, amit használtam. Drága, de nagyon sokáig elég, és valami csodát művel a hajammal😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

garicskata

2018. december 9.

Már itthon is kapható, aminek nagyon örültem, mert a NO 3-at már használom egy ideje és nekem bevált. A használati útmutató szerint 5 percig kell a hajon hagyni, azonban ha tehetem 10-15 percet is hagyom rajta. Inkább csak a hajvégekre használom, első alkalommal a teljes hajhosszra vittem fel, úgy viszont zsírosította a hajam. A hajvégeken használva azonban szuper hatása van, nem lesz szálkás a hajam, biztosan újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate/ Oleate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Propanediol, PEG-8, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.