Olaplex

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: jirka, Módosítva: 2020. november 18.

Kategória:   Hajápolók

Szabadalommal védett hajkondicionáló hajkötés-sokszorozó molekulával, amely helyreállítja, újraépíti és hidratálja a hajat, mindezt anélkül, hogy elnehezítené azt. Az OLAPLEX 3-4-5 otthoni hajmegújító rendszer része.

• helyreállítja a haj károsodását
  • megakadályozza a haj szöszösödését
  • ragyogóan fényes, erős és egészséges hajat eredményez
  • színvédő hatással bír
  • szulfátmentes, parabénmentes, gluténmentes, vegán, dióféle-mentes

Yvaine

2021. január 1.

Első használat után abszolút megy az 5 csillag! Érződik a minőség. Már amikor felkentem azonnali selymes érzést tapasztaltam a hajamon. Egy órát is rajta hagytam. Puhább és selymesebb lett. A No.4 sampont használtam előtte. Hosszútávon egyelőre nem tudok nyilatkozni, de igazából az lesz a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

Akara

2020. december 5.

A teljes otthoni csomagot megvettem, a fodrász is mindig tesz a hajamra. Így nyilván sokkal jobb lett a hajam állapota, ha nem is történt csoda. Nyilván elég drága, de nagyon kevés elég belőle, mert könnyű a kicsit is úgy eloszlatni, hogy mindenhová jusson belőle. Szóval összességében szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

laregina

2020. november 29.

Az olaplex tobbi termekevel egyutt hasznalom. A vegedermeny caodalatos haj, kevesbe toredezik, valoban megujitja a haj szerkezetet. Pakolashoz hasonloan suru, jol taplal. Lehetne jobb illata is de ezert nem vonok le csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Rachel22

2020. november 25.

Nem szeretek ezzel a kifejezéssel dobálózni, de ez tényleg csodaszer!
Sikerült ronggyá égetni itthon a hajam. Nem viccelek: vizesen nyúlott, mint a rágógumi és cafatokban szakadt, ahogy húztam, szárazon meg csak volt a fejemen, mint valami nem is tudom mi. Festék nem fogta be, beszárítani sem lehetett sehogysem. A töve volt kb. 2 centi, amiben volt még élet, a többi azt hittem, hogy kuka. Elkeseredésemben megvettem ezt meg a samponját. Egyetlen használat után magához tért a hajam! Nem hibátlan, de újra van fénye, be tudtam formára szárítani, selymes, ha fésülöm szárazon, akkor nem recseg-ropog, és vizesen sem szakad úgy, mint előtte. A samponból tényleg extra kevés kell, nagyon jól habzik és tisztít, sokáig elég lesz. A kondícionálót nem sajnáltam, abból tettem fel bőségesen, meg fent hagytam negyed órát. Szerintem megveszem a No 3-at is, és akkor van remény, hogy nem kell 2 centisre levágnom a hajam. Nekem nagyon megérte, de mindenkinek mást szeret a haja. Ki kell próbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 25.

Nem szeretek ezzel a kifejezéssel dobálózni, de ez tényleg csodaszer!

Yolandaa

2020. november 9.

Hosszabban a 3-4-5-ről a No.3 hajpakolásnál értékeltem.

Augusztus végén szereztem be és most fog elfogyni. Hátközépig érő festett szőke hajam van, különösebben nem szálkás, de engem nagyon meggyőzött a termék, hogy kifejezetten festett szőke hajra fejlesztették, így bízom a hosszú távú hatásában (mióta használom egyébként kevésbé töredezik, de hozzá kell tennem letettem a hajvasalót és hetente kókuszos hajpakolást használok).
Az állaga nagyon sűrű, egy diónyi elég belőle, hetente max 2x használom és a hajvégeken hagyom mintegy "hajpakolás". Imádom a krémes állagát és kellemes illatát, szívesen nyúlok érte és szinte várom a hajmosásokat, hogy használhassam:D
A termék nálam 5*, ha az árával nézem csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Hosszabban a 3-4-5-ről a No.3 hajpakolásnál értékeltem.

A termék nálam 5*, ha az árával nézem csak 4*.

Szilviams0118

2020. november 5.

az itteni vélemények alapján vettem meg, nagyon erős szálú károsodott göndör hajam van, egy használat után biztató, amit tapasztaltam: a hajam kevésbé szálkás, a kifésülés hiper könnyű volt. amennyiben bejön megveszem a család többi termékét is. mondjuk az ára valami borzasztó, de ha tényleg beválik, akkor megéri.

jövök nemsokára updatelni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

jövök nemsokára updatelni

wishes

2020. augusztus 27.

Csoda! Eleinte csak 3 pontot akartam neki adni, de szerencsére rájöttem a titkára. Nem a leírás szerinti 2-3 percre hagyom a hajamon, hanem egy diónyi mennyiséget bedörzsölök a még vizes hajam alsó 2/3 részébe, becsavarom turbánba és csak egy óra múlva öblítem le, szóval nem is balzsamként, hanem kvázi pakolásként használom. Az állaga egyébként lehetővé is teszi ezt, mert olyan sűrű, hogy fejjel lefelé tartom konstans a palackját, hogy ne kelljen vesződni a kinyomással. A szőkítés és a hossza miatt eléggé rőzsés mostanában a hajam vége és ez az egyetlen hajcucc, ami tényleg kezd is vele valamit. Olajakkal hasonló hatást lehet amúgy elérni, de az csak nagyon átmeneti és optikai, ez pedig valóban tartós táplálást ad. Iszonyú drága, de amíg festetem a hajam, tuti mindig lesz belőle itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Pocok7

2020. augusztus 22.

A NO.3 után vettem meg. Most tartok a flakon felénél. Inkább pakolást mintsem balzsam állaga van, nagyon sűrű, ezért nem egyszerű kinyomorgatni a flakonból. Jobb fejjel lefele állítva tartani a polcon és akkor nincs vele ilyen gond. Szintén szépen hidratál, ápol. Nagyon szeretem. Most teszteltek végre a sampont is, úgy érzem az is nagy szerelem lesz. Számomra az egész termékcsalád nagyon beválni látszik, pedig nekem aztán nagyon tönkre volt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

noracska94

2020. augusztus 5.

fogalmam sincs h ennek vagy a hair perfector-nak köszönhetően erősödik-e a hajam,de imádom :D iszonyú sűrű akárcsak a sampon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Adriii93

2020. június 4.

A No.4 samponhoz hasonlóan, erről is elmondható, hogy baromi sűrű ezért nagyon-nagyon kevés kell csak belőle, ami azért elég nagy plusz már csak az ára miatt is. Puha és sima lett használat után a hajam és kellemes, nem tolakodó az illata (annak ellenére, hogy használat közben nincs lehengerlően jó illata :) )
Mindenképpen újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Mindenképpen újravevős lesz.