Olaplex

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: jirka, az összetevőket feltöltötte: SziNo, Módosítva: 2021. március 16.

Kategória:   Hajápolók

Szabadalommal védett hajkondicionáló hajkötés-sokszorozó molekulával, amely helyreállítja, újraépíti és hidratálja a hajat, mindezt anélkül, hogy elnehezítené azt. Az OLAPLEX 3-4-5 otthoni hajmegújító rendszer része.

• helyreállítja a haj károsodását
  • megakadályozza a haj szöszösödését
  • ragyogóan fényes, erős és egészséges hajat eredményez
  • színvédő hatással bír
  • szulfátmentes, parabénmentes, gluténmentes, vegán, dióféle-mentes

Kiso123

2022. június 11.

Szeretem, gyönyörű sima lesz tőle a hajam, tényleg kevés kell belőle, viszont az ára húzós. A Revoxplex ugyanezt tudja :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 11.

betty23

2022. május 28.

Adtam már 5 csillagot hajápolóra, de ez csillagos ötös. Derékig érő, göndör-hullámos hajam van, ami nagyon gubancolódó, alapból száraz sajnos és gyakran teszem ki hőhatásnak. Ez egy csoda, iszonyú fényes és puha hajat varázsol. Biztos az is dob rajta, hogy leave-in termékeket is használok, de akkor is szembetűnően szebb a frizurám. Bár sok olaj van benne, mégsem nehezíti el a hajamat, pedig azért volt már erre is példa más termékek esetében.
Az illata szokatlan, kicsit olyan mentolos-zöld teás, de egyáltalán nem rossz, csak nem az a megszokott francia parfüm illat. Maga a termék iszonyú sűrű és koncentrált, alig látszik meg a flakonon, hogy fogyna, hiszen nem is kell belőle sok. Ár-érték arányban - tekintve, hogy milyen kevés elég belőle - szerintem teljesen korrekt.
A 3-as kezelést már próbáltam korábban, és azzal sem volt gondom, de innentől szerintem bátrabban fogok még Olaplex termékeket kipróbálni.

update: 2 hónap után még a fele meg van és még mindig elégedett vagyok. :) Ugyan gyakran vasalom a hajam, de szerintem egy kicsit kevésbé törik a hajam, mióta őt használom. Azt hiszem ő lesz az ultimate kedvenc. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

alizsara

2022. május 6.

Lassan egy éve csak Olaplex termékeket használok, a hajam évek óta szőke és nagyon roncsolt. Én is kipróbáltam minden drogériás sampont, balzsamot, pakolást, mindennek bedőltem de az én tapasztalatom alapján néha tényleg érdemes beruházni jobb minőségű termékekre. Nekem lényegesen szebb tőle a hajam szerintem, könnyebben fésülhető és simább is, valamint jóval kevesebb kell belőle mint drogériás verziókból. Használom az Olaplex sampont, balzsamot, no3 és 6ot és az olajat is. Szerintem megéri a beruházást, lényeg, hogy tényleg nagyon keveset használjatok, ha nem akarjátok, hogy elnehezítse a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 6.

birovivi23

2022. május 6.

Nem rossz balzsam, de nem vettem újra!
Nem adta azt a húha érzést, mint a smartbond balzsam, amit sajnos megszüntettek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Nem rossz balzsam, de nem vettem újra!

Evelinke12

2022. április 26.

nagyon puha lett tőle a hajam de egyelőre ennyi amit tapasztalok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

nagyon puha lett tőle a hajam de egyelőre ennyi amit tapasztalok

nellik

2022. április 25.

Kb. a felénél tartok a terméknek, hónapok óta használom. L'oreal professionel/Matrix sampont szoktam használni, utána kb. heti 1x ezt. Nem azonnal átütő a hatása, hanem az idő múlásával. A hajam látványosan szebb, simább, sokat nőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

kunzsuzsi

2022. április 20.

Egyelőre nem tartok ott, hogy maximálisan elégedett legyek, de nem adom fel fél flakon után sem. Kíváncsian várom, hogy egyszercsak megtörténjen a csoda, de azért nem állok fél lábon. Szerintem kicsit nagy a hype, a vékonyszálú festett hajammal csodákat nem művelt a samponnal és a No.3-mal együtt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

Szilvus87

2022. április 10.

Látom ezt a sok jó véleményt és nem értem, nálam miért nem működik így. Samponjával együtt vettem meg, de minél többet hasznalom annál kevésbé győz meg arról, hogy nekem ez kell. Pláne ennyiért. Sem hidrataltabbnak sem élettel telibbnek nem érzem a hajam tőle, mint más magasabb minőségű, de töredék árú balzsamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 10.

Tundebe

2022. április 4.

A teljes olaplex palettát vegighasznaltam ami az én hajamra való. 1-2-4-5-6-7

Egy évig használtam szokitett hajamra.
Talán kevesebbet tört, puha fényes lett tőle a hajam, nagyon sűrű sampon, nagyon sokáig kitart egy doboz.
Az illata is hibátlan, ujravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

A teljes olaplex palettát vegighasznaltam ami az én hajamra való. 1-2-4-5-6-7

Egy évig használtam szokitett hajamra.
Az illata is hibátlan, ujravevos.

fanni200005

2022. április 2.

Mindenkinek ki kéne próbálnia egyszer! 😍 Először sajnos egy hamisítványba futottam bele és többet ártott mint használt..de mikor utána olvastam rávettem magam, hogy újra megpróbálkozzak vele immáron eredetivel és imádom. Mindig is puha és fényes volt a hajam, de ennyire még sose.
(szaloncikk.hu oldalon biztos eredetit kaptok, mindig ellenőrizzétek a QR kódot hogy nem sérült-e, mert ha igen akkor hamis)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate/ Oleate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Propanediol, PEG-8, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, PEG-4
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Octyldodecyl Ricinoleate, Cetyl Esters, Isododecane, Panthenol, Dimethicone PEG-7 Isostearate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, C11-15 Pareth-7, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Laureth-9
Fényvédők: Polysilicone-15
Szilikonok: Dimethicone PEG-7 Isostearate, Amodimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, C11-15 Pareth-7, Hydroxypropyl Guar, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az Olaplex által szabadalmaztatott hatóanyag, mely kizárólag a márka kötéssokszorozó hajápoló termékcsaládjában található meg. Az összetevő képes helyreállítani a haj diszulfid-kötéseit, amelyek a hő-, mechanikai és vegyi hatással járó kezelések során bomlanak fel. Könnyen fésülhetővé, rugalmassá, puhává és fényessé teszi a hajat.

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.