Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kremcica, az összetevőket feltöltötte: Narbeleth, Módosítva: 2018. február 5.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Vizol S 0,21% szemcsepp enyhe szemszárazság kezelésére, kontaktlencse-használat mellett is alkalmazható készítmény. Kiváló minőségű, természetes hatóanyagot tartalmaz, mely minden pislogáskor stabil védőréteget képez a szem felszínén, hatékonyan kezelve a szemszárasság valamennyi kellemetlen tünetét.  Felbontás után 6 hónapig felhasználható, akár 6 hónapig elég. Hűtést nem igényel, tartósítószermentes.

Puszedli83

2019. október 14.

Nagyon jó szemcsepp, mindennap használom. Sokat segített a szemszárazságomon, semmi irritációt nem okoz. Nekem csak az adagolójával van bajom, nem tudom ki találta ki,de szerintem nem volt jó ötlet. A termék ettől függetlenül megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

boni04

2019. május 27.

Épp megszívtam egy borzasztó csípős szemcseppel, és elindultam megvenni a szokásos bevált cuccomat- ami elfogyott! Hát eléggé elkenődtem, de végül ezt választottam a kínálatból, mert szimpi volt hogy nincsen benne tartósítószer.
Azt kell mondanom hogy utólag még örülök is hogy így alakult, mert nagyon megszerettem.
Jó szívvel ajánlom, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Jó szívvel ajánlom, újra fogom venni.

Narbeleth

2018. január 30.

Én nagyon szenvedtem az adagolójával, de biztos én vagyok béna (nem ez lenne az első példa).
A termék viszont nagyon jó, sokáig elég, és egyszerre csak kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

A termék viszont nagyon jó, sokáig elég, és egyszerre csak kevés kell belőle.

Smyle

2018. január 5.

Erre tértem át Genteal-ről. Ez is jó, nem csípi a szemem. Nagyon jó ez az új fajta nyomós adagoló, nagyon takarékos, igaz nem mindig jön belőle csepp, de ez a legkevesebb. Ennek ellentéte az Ocutears, ami drágább is, és az adagolása is katasztrófa, és sokkal hamarabb elfogy. Tartósítószeres szemcseppet már nem veszek, mert csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Kittyki

2017. december 5.

Kb 3 hónapig használtam, utána már nem hatott semmit, így sajnos le kell pontoznom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Emike

2017. december 5.

Rendszeresen ezt a szemcseppet használom, mert nagyon egyszerűen adagolható, nem kell várni, amig magától lecsöpög - valahova a szem környékére. A szemszárazságot is hatékonyan csökkenti, de a munkaidő végére már szoktam érezni hogy kiszárad a szemem. Nem irritál, és nem is csípi a szemet. Mostanában nehezen tudom beszerezni, ezért a márka egy másik szemcseppjét fogom majd kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

pannababo

2017. szeptember 2.

Az egyik legjobb a piacon! Nagyon praktikus! Sminkhez is,tartós olvasáshoz is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Az egyik legjobb a piacon! Nagyon praktikus! Sminkhez is,tartós olvasáshoz is!

Hidratálók: Sodium Hyaluronate