Egyéb

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A kenőcs alkalmazása náthával, köhögéssel, torok- és hörghuruttal járó meghűléses panaszok esetén ajánlott. Bedörzsölésre vagy inhalálásra használható.

Összetevők: 50 mg/g kámfor, 50 mg/g terpentinolaj, 27,5 mg/g levomentol, 15 mg/g eukaliptusz olaj.

Kuro

2018. december 12.

megfázáskor, ha nem is veszek be semmiféle gyógyszert, ezt mindig használom, már a legkisebb jelnél is.
az ágyban haldokolva pedig nagyon komfortos érzetet is nyújt, amellett, hogy tényleg enyhíti a kellemetlen tüneteket és segíti a légzést/alvást. jól hűsít, imádom az illatát, valahogy a gyógyulással kötöttem már össze. :) egyébként nagyon kis adag kell belőle, mert vastagan kenve roppant ragacsos. én két éve vettem ezt, amit most is használok, és még kb. a fele megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

zoja

2018. június 20.

Nem csak megfázáskor használom, hanem lábra is hűsítő krémnek ha nyáron nem tudok aludni a melegtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

Ennie86

2017. december 13.

Gyerekkorom egyik emléke a - mellemre is mami - :D Ez azóta is szállóige a legjobb barátnőmmel. Egyébként tényleg nagyon jó megfázásra mellkasra kenve, és inhalálni is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

SZJUTI

2016. szeptember 27.

Képzeljétek el, még a kissé berepedt sarokra is jó volt. Csodásan begyógyította. Hihetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Babika20

2016. május 4.

Amikor köhögök többnyire este bekenem a mellkasom, de csak szagolgatni is szoktam, megnyugtatja a hörgőimet, csökken az inger. Az orromat is kitisztítja. Biztos nagyon sokáig elég lesz! Másnap érzem a réteget a mellkasomon és picit fénylik, de ennyi baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Klettika

2016. február 25.

A legjobb! Gyerekkoromban is hasznaltam most is hasznalom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

A legjobb! Gyerekkoromban is hasznaltam most is hasznalom :)

ami2015

2016. február 20.

Én is nagyon szeretem, megfázáskor életmentő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 20.

Én is nagyon szeretem, megfázáskor életmentő.

kicsiliba

2016. február 20.

Èn inhalálni szoktam vele,nagyon pici kell belőle,de számomra mèg úgyis rèmes az illata! Viszont 2 nap alatt rendbe tesz,ha náthás vagyok! Szuper termèk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Mundow

2016. február 20.

Két alkalommal is piros pöttyök jelentek meg a bőrömön mikor ezt a kenőcsöt használtam. Sajnálom, mert jó lett volna, ha kompatibilis a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

Dettie21

2016. január 10.

Gyermekkorunkban használt csodaszer :) Nagyon jó :) Mi inhalálunk is vele, tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.