eos

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

drzhczk

2019. szeptember 8.

akciósan jutottam hozzá, így nem sokáig hezitáltam, de valamiért nálam nem működik tökéletesen. felkenés után pár perccel már olyan érzésem van, hogy újra kell kenni, mert szinte azonnal beszívódik. egyébként az illatát nagyon szeretem, és plusz pont, hogy jó erősen rápattan a kupak, így véletlenül sem kerül az ember olyan helyzetbe, hogy két darabban találja a táskájában. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Zsofi321

2019. augusztus 13.

Finom az illata, eléggé zsíros volt, valamiért túl hamart beszívták az ajkaim és nem hidratált a legjobban sem. A csomagolása borzalmas, nem tudom, hogy én fogtam-e ki gyári hibásat, de nem lehetett normálisan tekerni... Pénzkidobásnak ézem sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

KovacsDora

2019. július 19.

A legjobb ajakápoló. Finom az illata, jó a textúrája és felkenés után nem szárítja a számat,mint a korábban használtak. Külön pluszpont a finom vaníliaíz miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

biju94

2019. május 1.

Szépek az összetevői,emiatt már megéri megvenni, kellemes vanília illatú(és ízű :D ) jól hidratál , az ára sem vészes. Higiénikusabb ez a tekerős változat , mint a belenyúlós szóval 5* kap. Legközelebb az epres változatot próbálom ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

LedaKoszegi

2019. március 19.

Nagyon szerettem ezt az ajakápolót, sokáig elég volt, hiszen vastag textúrája miatt nem szükséges több rétegben felvinni. Szépen rendbe tudja hozni a nagyon kiszáradt ajkakat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

lovereira

2019. március 15.

Sajnos nekem nem vált, semmivel sem tud többet, mint olcsóbb társai. Használata után is száraznak éreztem a számat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

aalexaa

2019. március 1.

Douglas adventi kalendáriumban volt, magamtól soha nem vettem volna meg, nem értem ezt a hype-ot a márka körül, nem hiszem el, hogy annyival többet tudna, mint amennyivel drágább... de nagyon kellemesen csalódtam :) Pár napra elutaztam, és borzasztóan kiszáradt a szám, csak a nemrég vett carmexem volt nálam, és annyit ért mint halottnak a csók. Mire hazaértem, már nagyon minden bajom volt, hámlott a szám, sebes volt, majd megőrültem, mert nem szokott ilyen történni velem :D Ez volt az aznapi ablak mögött, fel is kentem gyorsan minden mindegy alapon. Pár óra alatt rendberakta a számat, nem fáj, minimálisan sebes, nem hámlik. Ja, és annyira isteni vaníliás íze van, hogy nehéz nem megeszegetni:D Ha úgy adódik, később is szívesen újraveszem, de csak akciósan, mert azért sokallom az árát.

Update: pár használat után tönkrement a tekerője, ami egy vicc, a 200 Ft-os ajakápolóimmal még sosem történt ilyesmi. Emiatt nem is nagyon használtam, nemrég került újra a kezembe, de megbüdösödött, úgyhogy kidobtam. Az árát semmiképp nem éri meg, nem venném újra akciósan sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Cupcaketeam

2019. február 10.

Nagyon furcsa hogy engem nem vaníliára hanem valami játék gyurma illatára emlékeztet még a gyerekkoromból xd Ezenkívül a hatásával megvagyok elégedve, pont olyan amilyet kerestem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

beautifullie

2018. december 12.

Tetszik a vanília illat, és íz, viszont nehéz kitekerni, rá illeszteni a kupakot, illetve az enyémben még egy nagyobb levegő buborék is volt, ami mostanra már inkább üreg, és kissé zavaró így kenni vele a számat.. Sokkal jobban ajánlom a kis kerek változatát, ezt nem. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

agen

2018. december 6.

Engem az első próba után levett a lábamról, a fogszabályzóm miatt szinte állandóan kenem a számat, de a labello és társai már egyáltalán nem segítenek, így a Biodermával együtt ezt használom télen. Egyetlen egy hátránya van, valóban finom és nagyon nehéz megállni, hogy ne nyalogassa le az ember :D Újra fogom venni vagy remélem kapni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol