eos

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Alida8

2018. október 3.

Nekem alapból borzasztóan szárazak az ajkaim, télen gyakran sebesek is. Eddig hymalaja-t használtam, eleinte nagyon jó volt, de mára már az sem segít. Eddig ez az ami nagyon bevált. Pár hete vásároltam, az összetevői miatt is tetszett meg nagyon. Nagyon finom az illata, krémes az állaga, imádom felkenni. Remélem a későbbiekben is jó hasznát veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

manobeka

2018. október 2.

Ebben a leírásban a fele összetevő hiányzik. Van még benne vagy 10 olaj, amit itt nem írtak bele.Eleinte el voltam ájulva tőle..aztán...szar konstrukció miatt, nem megy vissza, ha tekerem..egy ekkora névtől ez az olcsó megoldás..hát szégyen! Kézzel kell visszanyomnom?? Ne máár.... Hatása is kétséges lett..hidegben kezdi elveszteni hatását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 2.

Lunacska

2018. szeptember 30.

Fantasztikus. A legjobb ajakàpoló, a tojassal ellentetben vegig el lehet hasznalni (nem ragad be az utolsó 10%). Nagyon gyorsan gyógyít, nem tolakodó az illata, csak az ara lenne baratibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

tinyblackpaw

2018. szeptember 11.

Engem a fehér csoki illatára emlékeztet :D Imádom, továbbra sem múlik az eos fantizmusom, egyszerűen nem sikerült jobb ajakápolót találnom még eddig. Az illata kevésbé intenzív mint az epres társának, de még így is nagyon ennivaló (szó szerint). A csomagolása kifejezetten tetszik, letisztult és minimalsita. Viszont ahogy az epres társának is így ennek is gondok vannak a tekeréssel mert utána nem akar vissza menni a helyére. Ezt egyszerűen azzal orvoslom, hogy csak épphogy picit tekerem ki. Minden másban verhetetlen, annak ellenére is tökéletesen hidratál, hogy az én szám percek alatt képes kiszáradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

bobekecske

2018. szeptember 1.

Nem tudom, engem sajnos nem győzött meg. Használgatom, egynek jó alapon: kényelmes, finom illatú és ízű, szép hatóanyagokkal, de nagy különbséget nem érzékeltem olyankor, amikor jobban ki volt cserepesedve a szám.
Ha használat során vàltozna a véleményem, majd mósosítom az értékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Ha használat során vàltozna a véleményem, majd mósosítom az értékelést.

fethadri

2018. augusztus 9.

Nekem nagyon bevált. Az illata és a hatása is. Ha visszafogom magam és nem nyalogatom le az ajkaimról, akkor egészen jól hidratál, nem szárít. Ellenkező esetben még szárazabb lesz tőle a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Nindzsuuu

2018. július 19.

IMÁDOM!
Imások mindent ami vanílás, ezért nem volt kérdés, hogy beszerzem. Csomagolása minőségi és nagyon cuki.
Maga a termék fantasztikus. A legjobb illata és íze ennek van. Naponta többször nyúlok utána. Versenybe szállt akedvencemmel a sweet mint nevű tesójával.
Ár/érték megfelelő.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

IMÁDOM!
Ár/érték megfelelő.
Csak ajánlani tudom.

schnau.adelle

2018. július 18.

Az epres stick változattal együtt vettem meg. Imádom az illatát. Talán ez a stickes verzió jobb a ,,tojásnál" , mert teljesen el tudom használni.
Annyi ,problémám' van, hogy nem szabad nagyon kitekerni, mert nem mindig lehet visszatekerni, szóval csak óvatosan! De ha erre figyeltek nem csalódtok.
Ettől a márkától minden termék bevált. Szeretem, megéri megvenni/kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Ettől a márkától minden termék bevált. Szeretem, megéri megvenni/kipróbálni. :)

PinkMcFreeze

2018. július 14.

Szeretem a vanília illatot, ezért is esett rá a választásom, de meg kell mondjam, hogy csalódott vagyok és ha elfogy nem fogom újra venni. Többször is fel kell kenni egy nap és utána a szám mintha ugyanolyan száraz maradna, mint előtte volt szóval a hidratáló hatása az egyenlő a nullával. Azon is gondolkoztam, hogy lehet, akiknek vékonyabbak az ajkai lehet működőképes, de nekem természetes széles ajkaim vannak és ez nekem sajnos kevés. Az illata nagyon kellemes és a stift forma is praktikus. Nagyon sajnálom, hogy nem működik a dolog, mert szerintem kicsit drága ahhoz képest, hogy nem is ápol vagy csak nagyon minimálisan és egy tégelyes Labelló messze lekörözi....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

Mesike91

2018. július 8.

Már rég akartam vmit a márkától, ez anyagilag jobban megérte. A férjem szerint kimerítettem már a smink keretem. A másik szebb (a golyó), de az sajnos elég pazarló. NA hát az illata mennyei, igazi vanília. Talán fagyis.. éls az íze :D komolyan leeszem az ajkaimról, nem sok ideje van ténykedni. :D MAjd szerzek be mást is tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Antioxidánsok: Tocopherol