Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 749-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. február 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 749

A körömlakk szárító szérum használatával a körömlakk 60 másodperc alatt megszárad. A pipettának köszönhetően nagyon egyszerűen adagolható, és mialatt szárítja a lakkot, a benne lévő E vitamin és mandula olaj ápolja körmöket és körömágyat.

Ár: 749 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 729 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
orsolyanonna91

2020. január 11.

IMADOM! Egy perc alatt tokeletesen megszarad a kormom!!! Nekem az olajos allaggal sincs bajom. Fantasztikus ez a termek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

bernadettu

2019. december 29.

Nemsokára elfogy, vettem belőle utánpótlást, sajnos nem minden márka lakkjaval működik de a Catrice- szel az esetek többségében igen

Nem lakkozom túl régóta a körmöm, de nem is értem, hogy miért csak mostanában találtam rá erre a termékre.
Nagyon jó, van egy Sally Hansen lakkom, ami a világért nem akar megszáradni és amikor azt hiszem, hogy megszáradt, dehogy és belenyúlok valamibe, aminek megmarad a nyoma a lakkon.
Ezzel a cseppel ezt végre sikerült kiküszöbölni.
Tényleg fura az állaga elsőre, hogy folyik mindenhová, de szerencsére könnyű volt használni.
Ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Ezzel a cseppel ezt végre sikerült kiküszöbölni.
Ár/érték arányban nagyon jó.

széva

2019. december 29.

Nekem bevált pedig csak a körömágyra cseppentek egy picit. Egy pipettával mind két kezemre elég. És valóban jól megszárad. Azt gondolom akinek nem vált be próbálkozzon,mert ez jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 29.

account001

2019. december 29.

Megvettem az itt olvasottak alapján, de én nem vagyok tőle elájulva. :( A körömlakkomat olyan szinten feloldotta, hogy elmászott a helyéről, pedig hagytam neki egy picike időt, hogy ez véletlenül se forduljon elő.
Mikor már kopogósra száradt a körmöm (hozzányúltam, semmi; megnyomtam, semmi) elmentem lefeküdni és reggelre mindenhol párnalenyomat.
Az olajos, ragacsos érzetet sem szeretem s legjobban, amit okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

Az olajos, ragacsos érzetet sem szeretem s legjobban, amit okoz.

tomkogy

2019. december 21.

Szépen szárítja a többrétegű lakkozást, és ápolja is a körömágyat. Azonban a Douglas körömszárító cseppjét egy árnyalattal jobban szeretem, mert az nem olajos, hanem vizes állagú. Ezzel az essence-vel összeolajozok mindent magam körül, amikor használom, de elismerem, hogy működik és hogy pont az olajtartalmával ápol is, így megkapja tőlem az 5* ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 21.

Tardie

2019. november 13.

Alapdarab lett a köröm-rutinomban :) Tetszik, hogy az olajtartalma miatt a körömágyamat is ápolja, felcseppentés után (kb. 2 cseppet használok minden körömre) tényleg biztonságosabb mozogni a friss manikűrrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

rosegangela

2019. október 31.

Nem rossz, valóban gyorsan száritja a lakkot, de nagyon zsiros lesz az ujjam vége tőle. Ezt leszámitva oké :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

PetraBalazsi

2019. szeptember 11.

Ha nincs, vagy nem akar az ember gyorsszárító fedőlakkot kenni, akkor tökéletes megoldás. Én csak azt nem bírom, hogy az ujjaim is ilyen olajosok lesznek tőle, meg kell törölgetni zsepivel. Ár-érték arányban egy kissé drága, érdemes akciósan vagy kuponnal venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Julifoldvari

2019. július 14.

Szuperül működik, de nagyon drága! Én az avonos szárító lötyit töltöm ebbe az üvegbe :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Pajzs

2019. július 9.

Akkor használom, ha este, lefekvés előtt lakkozok, egyébként megvárom, hogy megszáradjon a lakk (ez a fedőlakk miatt amúgy sem tart sokáig, de ezzel biztosra megyek). Alap-, két réteg színes plusz fedőlakk fölé cseppentek egy kicsit, nem kell sok, a pipettával ügyesen lehet szabályozni a mennyiséget. Egy üvegcse sokáig elég. Az állaga olajos, szépen elterül a körmökön, nem keni szét a lakkot. Zsepivel meg szoktam törölni az ujjbegyeimet, és így kevésbé akadályoz a további teendőimben. Hamar megszárítja a körömlakkot. Különösebb táplálást nem tapasztaltam, talán puhítja a körömágy bőrét, de mindig krémezek lakkozás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate