Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 749-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. február 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 749

A körömlakk szárító szérum használatával a körömlakk 60 másodperc alatt megszárad. A pipettának köszönhetően nagyon egyszerűen adagolható, és mialatt szárítja a lakkot, a benne lévő E vitamin és mandula olaj ápolja körmöket és körömágyat.

Ár: 749 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 729 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
vszilvi94

2019. május 29.

Néhány perc alatt teljesen megszárít akár több réteg körömlakkot is. Szinte mindig használom, amikor körmöt festek, lassan egy éve megvan, és alig fogyott még belőle. Ha egyszer véletlen elfogyna, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

KatieWhite

2019. május 5.

Szuper termék, tényleg működik, imádom, már a sokadik kis üveggel használom el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

Szuper termék, tényleg működik, imádom, már a sokadik kis üveggel használom el.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. április 4.

Nem hittem volna, hogy tényleg működni fog, de sikerült a segítségével megakadályoznom, hogy 'megsérüljön' a lakkozásom. Ami még hatalmas plusz, hogy hidratálja a körömágyat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 4.

titikutyus

2019. március 15.

Órákat spórolok meg magamnak lakkozás közben ezzel a termékkel. Elég 1-1 pici csepp a körmökre, és nagyon gyorsan megszárítja a lakkot, még a szerintem viszonylag lassan száradó Essie és Lovely lakkokat is. A fedőlakk alá szoktam cseppenteni, a fedőlakk is gyorsan megszárad rajta. Szuper kis termék. Az összetevői felett szemet hunyok a hihetetlen ár/érték arány miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Black Fairy

2019. március 10.

Nagyon meggyorsítja a körömlakk száradását, bár sokkal inkább csak a legfelső réteget, így nem érdemes túl nagy nyomást gyakorolni a körmök felületére utána sem...Óvatosan mindent lehet vele csinálni, amit teljesen száraz körömlakkal, de a párnanyomatoktól nem véd meg...

Csodaszer, sokkal jobban kedvelem, mint a spray-t, sokkal könnyebb "precízen" dolgozni vele - nem lesz minden csupa olaj tőle a kezem körül is.
Az ára is egész jó, és mivel nagyon türelmetlen/lusta vagyok a körömlakkozáshoz ez az egyetlen oka, hogy egyáltalán használok még körömlakkot...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

bernadettu

2019. január 5.

Nem lakkozom túl régóta a körmöm, de nem is értem, hogy miért csak mostanában találtam rá erre a termékre.
Nagyon jó, van egy Sally Hansen lakkom, ami a világért nem akar megszáradni és amikor azt hiszem, hogy megszáradt, dehogy és belenyúlok valamibe, aminek megmarad a nyoma a lakkon.
Ezzel a cseppel ezt végre sikerült kiküszöbölni.
Tényleg fura az állaga elsőre, hogy folyik mindenhová, de szerencsére könnyű volt használni.
Ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Ezzel a cseppel ezt végre sikerült kiküszöbölni.
Ár/érték arányban nagyon jó.

Mona29

2018. november 7.

A Seche Vite előtti időszakban több üveggel is elhasználtam belőle. Gyorsan szárított a lakkozást, akár több réteget is. Kicsit olajos az anyaga, emiatt a használta után nem igazán tudtam sok mindent csinálni a lakk száradásáig (pl. gépelni sem, mert olajos lett a billentyűzet tőle). Kezdő lakkozóknak azonban nagyon tudom ajánlani, szerintem a kategóriájában és ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

nandy.25

2018. szeptember 16.

Müködik.Megfizethető.Imádom."Csodaszer".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Müködik.Megfizethető.Imádom."Csodaszer".

Beba01

2018. augusztus 29.

Mi kellene hozzá? Semmi így jó ahogy van. Ár érték arányban szerintem a piacon a legjobb. És tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

javi

2018. július 1.

Nagyon-nagyon hasznos! Én mindig festem a körmeimet, de ezzel nincs több reggeli takarónyomos szépség :D Egyből miután rácsepegtetem, már nem ragadnak a körmeim, de azt meg szoktam várni amíg beszívódik a bőrömbe a többi. 5 perc után még kicsit figyelni kell, mert én a kéztörléssel kicsit megnyomtam a lakkot, de 10 perc után már semmi probléma. Szuper dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate