Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2015. május 27.

Kategória:   Ecsetek

Ez a make-up szivacs ideális az alapozó, a korrektor, a pirosító és a púder felviteléhez. A lekerekített él tökéletes az alapozó és a pirosító felviteléhez, míg a vékony, hegyes oldala ideális a nehezen hozzáférhető helyeken.

Latexmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Laura

2014. február 2.

Kb 8 használatra volt elég. Széttszakadt több darabra. Sajnálom pedig olyan jó volt vele alapozót meg korrektort felvinni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Battike

2014. február 1.

Én is úgy jártam mint Marcipanfelho :S Nekem is elszakadt, már eleve kicsit repedt volt mikor kivettem a dobozából, aztán kétszer kimostam és kettészakadt :D Jó nagy x..r még jó, hogy akciósan vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

marcipanfelho

2013. augusztus 7.

Én a lilát vettem meg és két mosás után tönkrement. A felvitellel nincs gond, tök jó meg minden (bár biztos vagyok benne hogy az eredeti bb ezerszer jobb, hamarosan be is szerzek egyet), de amikor kimostam akkor jöttek a gondok. Semmi extrát nem csináltam vele, úgy mostam ki, ahogy egy bb-t kell, erre elszakadt. Második használat után is kimostam és akkor már majdnem kettészakadt és így használhatatlan lett. Még egyszer kimosnám, szerintem szétmorzsolódna a kezemben. Iszonyatosan rossz minőség és ez a sz*r 1300Ft-ba kerül! Én azt ajánlom inkább szerezzétek be az igazi beauty blendert, mert jobban megéri, az legalább használható is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

reka9721

2013. július 18.

Nekem nagyon bevált(a rózsaszín van meg) Bár én csak szárazon használtam még :) Szépen el lehet vele dolgozni a korrektort és az alapozót is. Nagyon szeretem. Remélem nem fog szétrepedni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Milli006

2013. május 8.

Szörnyű.
Egyszerre vettem meg a valódi beauty blendert és ezt. Sajnos a bb-t otthon felejtettem utazáskor, ez viszont ott volt tartalékban, így kipróbáltam (lila színű).
Egy perc alatt elkezdett repedni, pedig vigyáztam rá. Száradás közben végig is repedt... Ez bizony kidobott pénz sajnos.
Az eredeti beauty blender viszont imádnivaló, megéri befektetni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 8.

Szörnyű.
Az eredeti beauty blender viszont imádnivaló, megéri befektetni rá.

citromhab

2013. április 16.

A rózsaszínt vettem meg, nagy csalódás volt, főleg a Beauty Blenderrel összehasonlítva, ami bár már megkopva, de még mindig kitűnően szolgál 1,5 év után is.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

killdy

2013. március 27.

háááát.... nem tudom. Ugyan nem szakadt el, pedig egyáltalán nem vigyázok már vele, hogy hogyan nyomom ki belőle a vizet... amit csak nyomnék, de teljesen nem is jön ki belőle, így ez néha bosszant.
Ami még mostanában fura, hogy a tél miatt szárazabb a bőröm, és hiába kentem hidratálót rá, mikor vittem fel az alapozót/BB krémet, a Sponge apró kis hámlásokat okozott az arcomon. Mintha nem beledolgozta volna a terméket, hanem még a hidratálót is magába szívta volna... (Nem tudom ezt ennél jobban elmagyarázni :S )
Nem hiszem, hogy akár ezt újra, akár bármelyik társát megvenném. Maradok az ecseteknél ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

Julinka

2013. március 24.

Egy hétig tartott a szerelem.Ma kimostam,gyengéden,óvatosan,ahogy az ecseteket szoktam.Mosás közben óriásira duzzadt és elkezdett berepedezni,az óvatos bánásmód dacára...Akkor még azt hittem,majd kiszárad és összemegy(mily kétértelmű sorok:-)),de nem így történt.A kis repedések hatalmas Marianna-árokká nőttek,kb. úgy néz ki a cucc,mint a fiam vízbe rakható gumi állatai,amik a vízben megnőnek...Lehet,hogy beruházok egy eredetire.Van valakinek azzal tapasztalata?Illetve annak a tisztításáról?Köszi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 24.

aranycsirkee

2013. március 20.

Február eleje óta vadásztam erre a szivacsra de sehol nem volt, majd amikor reményvesztetten március elején kolbászoltam a mammutban, végre rátaláltam és azonnal meg is vettem. Még a kipróbálása előtt, de már a megvásárlás után kezdtem el nézegetni teszteket róla neten és kicsit elkeseredtem, mikor láttam hogy mennyien panaszkodtak arra, hogy már az első használat után szétrepedt. Nekem a barátnőm választotta a lila színűt, mint kiderült az a használhatóbb (még szerencse, hogy nem én döntöttem mert akkor a rózsaszín jött volna haza), két hete használom és egy iciripiciri hasadást leszámítva semmi baja nincsen, pedig napi szinten használom és nyúzom rendesen. Na de jöjjön valami használható vélemény is.
Az anyaga nagyon finom és selymes (a h&m-es beauty blender koppintás nekem is megvan, na hát a kettő ég és föld, annak ilyen sima, keményebb alapozó szivacs tapintása van, vízben egyáltalán nem puffad, szóval valami egészen más),ez vízben megpuffad annyira, hogy jól kézre álljon és szépen lehessen vele dolgozni. Hegyes végével a sarkoknál, a pufibb felével nagyobb felületen, pl a pofin, homlokon célszerű munkálkodni. Én nagyon jól fel tudom vinni vele az alapozót, a hozzá fűzött reményeket annyira beváltotta, hogy az eredeti beauty blender megvásárlásán is elgondolkodtam (persze csak azt követően ha ezt kikukáztam, mert gondolom a végtelenségig nem fog kitartani). Belenyomkodni szoktam vele a bőrömbe az alapozót, görgetni nem görgetem, csiszatolni meg végképp nem csiszatolok, az okosok szerint az úgy nem is jó. A végeredmény egyenletes fedés, természetes hatás. Minden használat után kicsit kimosom, mikor mennyire, attól függ hogy van időm. Annyira szerintem nem lehet megtisztítani, hogy az alapozó színe eltűnjön belőle, de ez a legkevesebb gond. Este mikor hazaérek már megszárad annyira, hogy összeesik az eredeti méretére, így tárolható a kis dobozkájában. Gondoltam, hogy veszek egy rózsaszínt is, mert attól hogy 1-2 embernél szétrepedt nem jelenti azt, hogy nálam is erre a sorsra jutna, de azért 1400 ft-ot nem szívesen dobnék ki az ablakon, ha mégis tönkremegy. Úgyhogy aki úgy dönt, hogy beszerzi, az próbálkozzon a lilával.

UPDATE: Szerelmünk és barátságunk töretlen volt majdnem 1 teljes hónapig, de mostmár egyre több repedés van rajta, viszont sosem akkor keletkeznek, amikor otthon vagyok, használom és mosogatom, hanem a kis hamis kivárja amíg lelépek és akkor elkezd itt-ott hasadni (lehet száradás közben?). Másik nagy szívfájdalmam, hogy olyan mintha penészedne (??) amit nem is értek, de van rajta valami zöld takony, lemosni nem tudom, semmi zöldet nem használok, ráadásul nem hiszem hogy a távollétemben bárki is belekenné bármilyen testnedvét, ha mégis, annak nem ilyen színe lenne. Levonok 2 csillagot és most megpróbálkozom egy ebay-es beauty blender koppintással, de az is lehet hogy nem szenvedek és megveszem az eredetit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

merchajnalka

2013. március 18.

Nekem volt a H&M-es verzió, de az valahogy nem jött be, nem állt a kezemre, meg a kialakítása se volt meggyőző; az eredeti beauty blenderre pedig bevallom sajnáltam kiadni 20 dollárt...
Szóval megvettem hát ezt, és a krémes pirosítómhoz tökéletesen beválik! Picit benedvesítem, párat körözök a pirosítón, aztán az almácskákra nyomok 1-1 nyomatot (épp megfelelő méretűt nyomatot hagy maga után), majd a csúcsos felével szépen eldolgozom az arccsontomon. Eddig ujjal vittem fel a krémpirosítót, mert a krémes pirosíthoz valahogy az ecsethasználat nem passzolt... Erre a funkcióra nekem nagyon tetszik így nem bánom, hogy megvettem. Hogy mennyire lesz tartós, használtat, tisztítás során, azt még nem tudom.
Szerintem mindennapi alapozóhasználathoz ez szivacska kis felületű és elég gyenguska, valahogy úgy rémlik mintha az eredeti blender nagyobb lenne (csak blogvideóban láttam), azzal talán könnyebb dolgozni és tartósabb. Erre marad a kezem vagy az ecseteim
Tény hogy árban elég húzós, ennyit elkérni egy ekkorka kis holmiért, de egy próbát megért. Viszont megtetszett annyira, hogy még az is lehet, egyszer beruházok az eredetire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 18.