Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2015. május 27.

Kategória:   Ecsetek

Ez a make-up szivacs ideális az alapozó, a korrektor, a pirosító és a púder felviteléhez. A lekerekített él tökéletes az alapozó és a pirosító felviteléhez, míg a vékony, hegyes oldala ideális a nehezen hozzáférhető helyeken.

Latexmentes.

killdy

2013. március 6.

ha az ember nagyon óvatosan nyomkodja ki belőle a vizet, akkor nem szakad szét. Az alapozót és a korrektort nagyon klasszul felviszi, eldolgozza. Pirositóhoz szerintem használhatatlan, por állagúhoz semmiképp nem ajánlanám. Elég gyorsan el lehet vele dolgozni a termékeket, viszont a tisztitása szerintem macerás, nem is jön ki belőle teljesen a termék maradványa. Pár napja használom csupán, frissitek még. Egyelőre adok neki egy közepest, mert gyors, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

sweeteszter

2013. március 5.

Meglepett mert sokkal olcsóbbra számítottam, és azt hittem, hogy jóval nagyobb, de sajnos nem. Egyébként én csak annyira használom hogy a korrektort elkenjem a szemem alatt, vagy épp az alapozó után kicsit átnyomkodjam az arcomat, Eddig nincs semmi gondom vele, amire én használom arra megfelel .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 5.

terke29

2013. március 1.

Tiszta mázli,hogy nem vettem,hanem kaptam.Az ötlet jó,elsőre szép,és cuki,és kézbevaló.De....egy hét alatt gyakorlatilag szétmorzsálódott.Ugyabár őt vizesen kell használni:
víz-kinyomkod-alapoz-örül nagyon a végeredménynek.
Nagyon szépen el lehet dolgozni vele az alapozót,ez tény.De ez az E-bay-es 50 centes Beauty Blender utánzattal is pont ilyen,csak az nem tűnik el egy hét alatt a morzsolódás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 1.

víz-kinyomkod-alapoz-örül nagyon a végeredménynek.