Eucerin

Ár:   7415 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. május 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Pillanatok alatt látható eredmény: a hialuronsav gyorsan helyreállítja a bőr teltségét és láthatóan csökkenti a ráncokat. Ráncfeltöltő hatás belülről: a bioaktív glükozid szaponin stimulálja a bőr saját hialuronsav-szintézisét a mélyebb rétegekben. Feltölti a ránc alatti mélyebb kötőszövetet. A ráncokat – még a mélyebbeket is – belülről tölti fel.

Ár: 5000 , Eladó: Closet
Állapot: új, Helyszín: Mezőtúr, fizetés: fizetés banki utalással, ingyen posta

Puccos

2020. március 10.

Használtam már korábban is ezt a krémet. Most újra vettem. Nem tudom, hogy az összetételén változtattak-e vagy csak egyszerűen nem emlékeztem rá, hogy mennyire nem jó ez a krém. Nagy csalódás, főleg a borsos ára miatt. Esténként a megtisztított arcbőrömre használom és akkor úgy tűnik, hogy pikk-pakk beszívódik. Hát egyáltalán nem! Másnap reggel egy az egyben le tudom mosni az arcomról ezt a nyálkás valamit. Pedig vékonyan kenem fel. A legszebb az egészben, hogy a homlokom erősen elkezdett hámlani. Borzasztó. Nagyon sajnálom, hogy ennyi pénzt kiadtam érte. Egyébként szeretem ezt a márkát. Más Eucerin krémmel nem volt ilyen problémám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

sinbilinbi

2019. április 18.

Minden éjszaka hasznallm, mert így találtam megfelelőnek, ìgy másnap is látszuk az eredmény. Szerintem hatékony, szépen feltölti reggelre a szemkörnyéki ráncokat. Illata finom, nagyon kevés kell belőle, különben zsíros hatást kelt. Nekem először csipte az arcborom, de ez idovel elmult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

RMDiana

2019. január 11.

Alapvetően szeretem ezt a krémet, a száraz bőrömre ideális. A rendszeres használattal tényleg simábbak a ráncaim, de elég egy nap kihagyás és újra látszanak, tehát inkább felületi megoldást nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Colette221

2018. május 1.

Használgattam a szemem körül, de semmi változást nem vettem észre, pedig egy ideig használtam. Hidratáltabb lett a bőröm, de szerintem erre egy olcsóbb kategóriás is képes. Az illata kellemes, diszkrét. A "Pillanatok alatt látható eredmény" ismét túlzás... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

anitazs

2017. november 17.

Talán fiatal vagyok még ehhez a krémhez (29), de szerettem volna egy jó éjszakai kencét. Ha már veszek egyet, gondoltam küzdjön a kezdődő ráncok ellen is. Még nem használom túl régen, de már az első alkalom után észrevettem, hogy a szemöldökeim közötti "11"-es ránc alig jön elő, ha csúnyán nézek :D Egyelőre megadom az 5*-ot, ha változik a véleményem, update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

stylo

2017. november 3.

Tetszik, tetszik. De valahogy nem az igazi. Egy jobb minőségű hidratálónál többet nem tud. Bár egy arckrémtől talán ne is várjon az ember mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

barbiiika

2017. április 16.

Extrém száraz és rozeceás a bőröm. Amikor bekenem a krémmel, olyan, mint amikor a szomjazó vízhez jut :) imádom! Finom az illata, selymes az állaga, könnyen beszívódik. 4 éve használom. Hogy a ránctalanító hatása milyen, nem tudom, mert nem tudom hogy néznék ki, ha nem használnám. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 16.

Honey01

2015. december 22.

Tartalmas, kellemes illatú krém. Vékonyan érdemes felvinni az arcra és a dekoltázsra. A nappali krémjével párhuzamosan használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Sajnos drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 22.

Vdebi

2015. november 17.

Nem használom minden éjszaka mert elég zsírosnak találom, még reggel is érezhető a bőrön. Szerintem hatékony, szépen feltölti reggelre a szemkörnyéki ráncokat. Illata is kellemes, takarékos termék nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 17.

bmariann

2013. július 2.

Az áráért valahogy többet vártam volna. Az illata, állaga jó, könnyen beszívódik, jól hidratál, a bőr finom sima lesz tőle, de ennyi. Én a legkisebb mértékű ráncfeltöltő hatást sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.