Eucerin

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: bmariann, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. május 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Pillanatok alatt látható eredmény: a hialuronsav gyorsan helyreállítja a bőr teltségét és láthatóan csökkenti a ráncokat. Ráncfeltöltő hatás belülről: a bioaktív glükozid szaponin stimulálja a bőr saját hialuronsav-szintézisét a mélyebb rétegekben. Feltölti a ránc alatti mélyebb kötőszövetet. A ráncokat - még a mélyebbeket is - belülről tölti fel.

SPF 15 fényvédő faktorral.

Babika20

2023. január 25.

Nekem a 3x-os hatású van meg, reggel nagyon gyorsan beszívódik. Igazán puhának és selymesnek érzem a bőröm tőle, amit eddig nem sok krémnél tapasztaltam, pedig próbáltam nagyon sokat. Ennek köszönhetőek kiváló sminkalap is. Az illata nem kellene, legalábbis nekem nem szempont, picit zavaró, de elillan 2 perccel a felkenés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 25.

Lanjah8

2021. június 7.

Nagyon kellemes, könnyű hidratáló

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Nagyon kellemes, könnyű hidratáló

Doppelte_G

2021. május 24.

Zsíros de vízhiányos bőrömre már kipróbáltam számtalan krémet, pakolást, szérumot, "csodaszert" de eddig semmi nem vált be mint az Eucerin Hyaluron Filler termékcsalád. Először csak a szérumot használtam, már az is nagyon sokat segített de az után még mindig kellett valami hidratálót kennem. Először az éjszakai krémet vettem meg,majd miután elfogyott a régi nappali krémem megvettem a nappali krémjét.
Szuperül hidratál, nem nehezíti el a bőrt nem hagy olajos érzetet, nagyon kevés is elég belőle, remekül lehet rá sminkelni, nem kukacosodik fel rajta az alapozó a nap végére sem. Viszonylag drága de nagyon sokáig elég, napi egyszeri használat mellett is kb 2 hónapra elegendő.
Néha bele lehet futni a Benu gyógyszertárakban jó akciókba, legutóbb a nappali+éjszakai krém kombót vettem 12 ezerért.
Én imádom, soha másra nem cserélném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Én imádom, soha másra nem cserélném.

skyline

2021. március 16.

Se nem "ráncefeltölt" se nem hidratál..nem is értem mièrt ajánlják száraz bőrre ..
Az állaga nagyon könnyű,illata is kellemes,de ennél többet nekem nem hozott

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

Az állaga nagyon könnyű,illata is kellemes,de ennél többet nekem nem hozott

agi.greendaygirl

2020. november 5.

A múlt télen nagyon kiszáradt a bőröm a szeles-hideg időben. Hozzátenném, hogy alapvetően egy lájtos hidratálót (ami inkább zsíros-vegyes bőrre való) használok csak alapozó alá, ez az év 90%-ában tökéletesen elég is, viszont ezt a zord időt már nem bírta. Ekkor kaptam ezt a krémet, és kicsit ugyan félve kezdtem el smink alá használni a sűrű, testes állag miatt, de vékonyín felvíve nem volt gond vele. az arcomat pedig szépen helyrehozta, szívesen nyúltam érte egészen tavaszig, aztán visszaálltam a lájtibb krémemre, mert ahogy jött a meleg, már picit sok volt ez a bőrömnek.Az összetételéhez képest talán picit túlárazott, de még így is vannak benne jó kis dolgok. Elégedett vagyok, és jó szolgálatot tett a téli megviselt bőrömnek, szóval öt csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

1111

2020. június 2.

Nagyon nem vált be, iszonyatosan csípi a szemem akkor is, ha nagyon vigyázok rá, hogy messze kenjem a szememről, valahogy a részecskéi belekerülnek, ilyenkor teljesen vörös lesz, könnyezek, és minden lejön a bőrömről amit addig rákentem. Lehet, hogy allergiás vagyok valamelyik összetevőjére, de általában nem szokta sok dolog csípni a szemem. Egyébként a termékcsalád szemkréme bevált nekem, azzal nincs ilyen problémám, de ez a krém sajnos egy csillag.
Update:
Továbbra is utalom, de kiderült, hogy a szemem egyáltalán nem tolerálja a legtöbb kémiai fényvédőt, így az én allergiám miatt nem tartom korrektnek, hogy lehúzzak egy terméket.
Anyukám elhasználta, neki semmi különös nem volt, hidratált, de van amit jobban szeret. Így három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Update:

szogireka

2019. július 29.

Édesanyám kréme, ami rajta nem sokat feszesített/fiatalított, de én imádom. A magam 19 éves korával igazán nincs szükségem ilyesmire, de szinte sose találtam magamnak megfelelő hidratáló krémet, mert az arcom egyszerre zsíros, néha száraz, de mindig érzékeny. Valahányszor valami új éri az arcomat, annak mindig van nyoma. Na ez a krém nagyon szépen hidratált és nyugtatott egyszerre, igazi csodaszerként működött (a parfüm ellenére is). Nagyon kellemes, könnyű állaga van, amit gyorsan beszív a bőr és nem hagy maga után zsíros érzetet, illetve az illata is egészen finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 29.

wildrose

2019. július 26.

Enyhe, kellemes illatú, közepesen testes krém, viszonylag gyorsan és maradéktalanul felszívódik. Szépen ápol és simít, száraz bőrre nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 26.

viktoria79file

2019. március 13.

A márka neves, de hamar hozzászokik a bőr, és hosszú távon nem ad védelmet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

A márka neves, de hamar hozzászokik a bőr, és hosszú távon nem ad védelmet!

Makk Zsuzsó

2019. január 12.

Semmi extra, átlagos hidratáló. Én kicsit zsírosnak éreztem és sokáig csillogott is a bőröm tőle. Télre jó, egynek elmegy, de egyáltalán nem éreztem késztetést a minta elhasználása után a vásárlásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.